Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
a co juz mieszkasz u siebie na wsi
-
SPOTY RADOMSKIE
z pamięci , hehehe , ale.......... :gwizdanie: ok niech będzie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
powiedza ,logi wcale nie wsakzywaly ze turbo ma zapieczone kierownice , ze raz przeladowalo to nie znaczy ze zapieczone raczej miales niedoladowanie niz przeladowanie a to napewno nie swiadczy o zapieczeniu keirownic, zanim wywaliles turbo warto sprzawdzic cos jeszcze , i wazne jeszcze jak sie odczytuje logi na odleglosc nie zawsze da sie postawic prawidlowa diagnoze jezeli nie ma sie mozliwosci spradzenia roznych wariantów i ich logowania , zapewniam cie ze logi w 100% prawde ci powiedza
-
[B5 AFN] Pompa 11mm słabo pompuje
zrob logi i nie mysl tyle bo cie głowa rozboli :> (nowe turbo cos dziwne zeby kierownice juz ci stanely ale licho wie)
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bedzie dobrze to na kolanach tez bedziesz kogos mial -moze nawet jakie dziewcze
-
SPOTY RADOMSKIE
nam to jakis by moderator czat wykminił :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
ale jaja dzisiaj dobrze ze wpadlem bez czytania heh
-
SPOTY RADOMSKIE
bo ci pierwsi lepiej w pilke grają heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
ale chyba raz można o czym innym porozmawiać bo sie monotematyczny wontek robic monogamia monotematyka , nie znam tych słów :>
-
SPOTY RADOMSKIE
eh robaczki tylko podrzucic temat i odrazu wesoło sie robi a nie tam o sciemnianiu szyb :>
-
SPOTY RADOMSKIE
no zawsze jak ktoś mówi że mnie rżnął to mnie boli ;( ;([br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:19_________________________________________________ Ty też zdejmujesz majtki, czy turysta?? ja to nie wiem e to turysta :gwizdanie: turysta (o)ściąga podwójnie :gwizdanie: :gwizdanie: eno bez takich tu
-
SPOTY RADOMSKIE
siekiery rąbią, a mowa była o rżnięciu, więc chyba z piłami rżnięcie a rąbanie, co za różnica :polew: :polew: byle iskry szły i przyjemnie bylo
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra to koniec powagi kto dziś w nocy przyjmie pinkiegoo na noc do :dziura: no wkoncu jakies konkrety
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wole jak zawsze o SEXIE
-
SPOTY RADOMSKIE
dzis o sciemie nawet z motoryzacja prawie zbliżone
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc spamerzy :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jak sciemniam to nikogo do tego nie potrzebuje :polew: a tak w ogole ave barcelona
-
SPOTY RADOMSKIE
no czy da królowi :polew: :oklaski:
-
SPOTY RADOMSKIE
w koncu ktos cie zdetronizowal Tomaszu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
albo bosch 265 albo pierburg 200 pln z magneti marelli daj sobie spokój
-
SPOTY RADOMSKIE
i to by bylo na tyle jestem tak nawalony ze klawiatura mi sie miesza a jutro musze wstac o 7 00 jutro was budze pozdrowienia
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, nie czytaj poprzednich, nic nie stracieś są wolne miejsca na zlot, przemysl to :> jezeli o mnie by chodzilo pojechal bym tylko dla ciebie ale nie stety nie mogę
-
SPOTY RADOMSKIE
przeczytałeś wszystko bo jutro odpytka!! e pitolisz za***ista sprawa!! pewnie ze nie :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kocham Cię Kaśka :> :> :> :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
heja , chociaz nie wiem o co fodzi