Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc all , mcm00 fajne podanie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
to cos słabo jak ori wydaje mi sie ze cie wydymali bo wystarczy wahlera kupic i bedzie 89 -92 cały czas
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
fajnie Ci sie to udało :>
-
[B6 AVF] Numer z etki
możesz jasniej jak jest szybkozlaczka waz gumowy zakonczony metalowa koncowka wchodzi do turbiny , jedno w drugie wchodzi a potem zaklada sie zabezpieczenie zeby sie to nie rozpieło - taka klamra[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:20_________________________________________________ dokladnie o ta klamre dzieki
-
[B6 AVF] Numer z etki
wtajcie , potrzebuje numer orginalnego zabiezpieczenia do turbiny garetta 130 Km silnik awx/avf strona wylotu powietrza z turbiny na szybko złączke na obwód, rok 2001/2002 .prosba do osob posiadajacych etke .
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
oki BRY nOc ALL , pozdrowionka
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bys pojezdziła z moim kumplem pare lat jak ja, to bys sie uodpornila gwarantuje Ci ,ale w sumie dobrze ze z nim juz nie jezdze hehehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
nie nakrecam sie , tylko napisałem ze mi to nie przeszkadza czy ktos wali na czwartego czy nie jestem odporny na takie jazdy swoje w zyciu zobaczylem i przezylem co najwazniejsze ,ale wiadomo nie ma co losu kusic licho nie śpi............jak np Michal :>
-
SPOTY RADOMSKIE
heh po to sie pewnie chce wbic na przedni fotel :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ja sie nie boje jazdy czekam na nia ale zebym sie nie rozczarowal aniu
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe Michal czy Brynia sie zmiesci tez na tylnej kanapie swojego wozu
-
SPOTY RADOMSKIE
mowilas ze kolo 9 00 bo na 10 00 zdązysz[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 23:12_________________________________________________ ale jak bo ja tez wracam ale na tylnym siedzeniu
-
SPOTY RADOMSKIE
właśnie jedno wypiłem i tak czytam , nadgonimy Brynia jak na Ułęż pojedziem ps wyślijcie mi emaile wasze na pw to puszcze wam cos fajnego
-
SPOTY RADOMSKIE
ale nadajecie jak RMF prawie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
podaj mi numer sterownika na pw to moze mam kosci pasujace do twojego motoru
-
[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
kupic kabelek 60 pln i sciagnąc vag com 3.11
-
[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
tez niekoniecznie ,na odleglośc nie da sie stwierdzic czy to normalny swist rozpedzajacej sie turbinki , czy moze gwizd konczacego sie lozyskowania, jak zrobisz logi to ci powiem czy turbo ok
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
kolego lukdohc wróć sobie do starych kości (czytaj oryginalnych)i zrób nowe wtedy logi wtedy może sie okarze ze twoje problemy sie skończą
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ANO :>
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów (turbina)
kanal ci w tym pomorze
-
[B5 AFN] Jak podłączyć przewody podciśnieniowe ?
wszystko jest napisane , [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:56_________________________________________________ to jak chcesz cos polaczyc jak tego nie masz[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:58_________________________________________________ jezeli zalozyc ze zaworek zwrotny to gruszka turbo to wszystko jest ok
-
SPOTY RADOMSKIE
chcę złotą rybkę :gwizdanie: ale na talerzu ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
dla mnie slabo mierzy