Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy podobno trzeba to sprawdzić znam pare cwiczeń na wyprost i zgięcie pleckow i nie tylko :gwizdanie:
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tzn.............
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Krzyniek dobre chyba cos przeoczylem a staralem sie być uważnym :> :> :>
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu to Ł ładnie dzis miał , zresztą mialem dziś w pilke pograc o 15stej i tez za bardzo sił na to nie miałem, cala sobota odpoczynek nie wiem jak ja teraz zasne chyba żona bedzie musiala mi troche pomoc
  5. " Okazało się, że przy zakładaniu opon mechanicy... pomylili lewe opony z prawymi. Ta żenująca wpadka (która to już?) pozostawiła Kubicę bez szans na osiągnięcie dobrego czasu. Jadący obciążonym sporą ilością paliwa i do tego z takim "nietypowym" ogumieniem Polak musiałby dokonać cudu, by zająć miejsce lepsze niż 10." cytat z wp , żenada to BMW
  6. nie jest to normalne ale dlaczego za mało logow zeby sie dowiedziec zrob statyczne bs i dynamiczne
  7. widac to po logach i zapewniam cie ze to nie jest ajm bardziej ATD, AXR, o sztange chodzilo mi ze moze jest wydluzona (ale nie koniecznie) chodzilo czy ktos wczesniej sie nie bawil nia ,
  8. chlopie ale ty masz sie z tym tuningiem ,nie pozazdroscic
  9. to nie jest silnik ajm od tego zacznijmy , turbo strasznie wolno sie zbiera- nie było majstrowane przy sztandze, nie widac trybu awaryjnego ze sie robi turbo nie doladowuje niz przeładowuje, sprawdz wezyki podcisnieniowe , jak sprawne ,cale nie popekane to napisz bedziemy myslec dalej zły kat synchronizacji za bardzo rozjezdza sie powinien do 0,6 najwyżej
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ogladaliscie trening F1 Kubica piaty nawet sobie radzil spoko, ferrari chyba bedzie zadzic w barcelonie ,kwalifikacje o 14 stej
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BRY Brynia i Łukasz naprawde jestescie "LAJT" Tomasz spisales sie chlopie super Tomasz,Michal , Koval, kompany do picia od pierwszego (koval nadrobił) mcm00 dziekowa za podwozke Poziek i Krzyniek milo poznac fajne spotknie trzeba na pewno kiedys powtórzyć
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bry, no ja tez na pewno koło 19stej nie wczesniej , musze z P sprawdzic czy wsio w porzadku maly potomek sie rozwija
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jemu nic sie nie stało dobrze ze go nie połamałes albo jeszcze gorzej
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A jeździsz już coś, czy dopiero zaczniesz? Michał, rama normalna jak na rower rekreacyjny-komfortowy. Z resztą są różne wielkości. Dziś przymierzałem ramę M i L - teraz mam dylemat. nie rozumiem od 5 roku zycia umiem jezdzic hehehe i to na dwoch kólkach nawet heh ale nie wiem jak Ty Tomku,jezeli chodzi o kondycje to jestem przygotowany na jakies 30 km w dniu bo w tym sezonie jeszcze nie pedałowałem heh
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja na rowery sie pisze
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    poważnie a myslalem ze to fajne auto z tego Roomstera, tak z wygladuco do grilla to ja niestety pozniej bede o 1820 mam z zona wizyte u ginekolog to doipero koło 19stej mogę sie pojawic u Ciebie
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moj ojciec zmienial dzisiaj sprzeglo w swojej a4 jak by nie bylo ,mowie wam ale malina wciskasz jak by go nie było [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:02_________________________________________________ to dzwon , a o ktorej sie umawiamy Bryniu
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam podwozke do Bryni na grill jak by ktos chciał to moge kogos jeszcze zabrac
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a potem zamiana :decayed: Bryńka , plan zgadzam sie jakos sie dogadamy :gwizdanie:
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    heh :>
  21. kup kabelek 60 pln vag com sciągnij z neta i zrób logi to ci sie cos podpowie co autku dolega
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miszczuniu, jak raz wpadniesz tak już po Tobie. Buduj z kobietą luźny związek - mów jej o swoich marzeniach i fantazjach erotycznych (nawet z innymi kobietami), wtedy będziesz szczęściwy. :th: a co to poradnik miłosny
  23. odzim odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    jak np miales uszkodzony czujnik i wymieniles to sama kontrolka zgasnie bez zadnego kasowania , a jak bedziesz mial juz kabelek i vag com to skasujesz sobie to co sie zapisalo na sterowniku , odejmowanie klemy to archaizm [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:12_________________________________________________ a to nie jest blaąd abs tylko plyn hamulcowy albo reczny , abs pomaranczowa lapka z napisem abs
  24. no właśnie bo powiem ci szczerze ze takiego paska 101 km to audi wciąga nosem jak chce ,masa mniejsza i moc wieksza, moment ten sam wiec parametry wskazują zwycięzce ,
  25. odzim odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    kolego , bo tak to wrozenie z fusow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.