Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Na ból pelcków to jest Odzim najlepszy podobno trzeba to sprawdzić znam pare cwiczeń na wyprost i zgięcie pleckow i nie tylko :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Krzyniek dobre chyba cos przeoczylem a staralem sie być uważnym :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu to Ł ładnie dzis miał , zresztą mialem dziś w pilke pograc o 15stej i tez za bardzo sił na to nie miałem, cala sobota odpoczynek nie wiem jak ja teraz zasne chyba żona bedzie musiala mi troche pomoc
-
F1, Rajdy i Motorsport
" Okazało się, że przy zakładaniu opon mechanicy... pomylili lewe opony z prawymi. Ta żenująca wpadka (która to już?) pozostawiła Kubicę bez szans na osiągnięcie dobrego czasu. Jadący obciążonym sporą ilością paliwa i do tego z takim "nietypowym" ogumieniem Polak musiałby dokonać cudu, by zająć miejsce lepsze niż 10." cytat z wp , żenada to BMW
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Golf MkIV AJM)
nie jest to normalne ale dlaczego za mało logow zeby sie dowiedziec zrob statyczne bs i dynamiczne
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Golf MkIV AJM)
widac to po logach i zapewniam cie ze to nie jest ajm bardziej ATD, AXR, o sztange chodzilo mi ze moze jest wydluzona (ale nie koniecznie) chodzilo czy ktos wczesniej sie nie bawil nia ,
-
[B5 AFN] Pompa 11mm słabo pompuje
chlopie ale ty masz sie z tym tuningiem ,nie pozazdroscic
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Golf MkIV AJM)
to nie jest silnik ajm od tego zacznijmy , turbo strasznie wolno sie zbiera- nie było majstrowane przy sztandze, nie widac trybu awaryjnego ze sie robi turbo nie doladowuje niz przeładowuje, sprawdz wezyki podcisnieniowe , jak sprawne ,cale nie popekane to napisz bedziemy myslec dalej zły kat synchronizacji za bardzo rozjezdza sie powinien do 0,6 najwyżej
-
SPOTY RADOMSKIE
ogladaliscie trening F1 Kubica piaty nawet sobie radzil spoko, ferrari chyba bedzie zadzic w barcelonie ,kwalifikacje o 14 stej
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY Brynia i Łukasz naprawde jestescie "LAJT" Tomasz spisales sie chlopie super Tomasz,Michal , Koval, kompany do picia od pierwszego (koval nadrobił) mcm00 dziekowa za podwozke Poziek i Krzyniek milo poznac fajne spotknie trzeba na pewno kiedys powtórzyć
-
SPOTY RADOMSKIE
bry, no ja tez na pewno koło 19stej nie wczesniej , musze z P sprawdzic czy wsio w porzadku maly potomek sie rozwija
-
SPOTY RADOMSKIE
a jemu nic sie nie stało dobrze ze go nie połamałes albo jeszcze gorzej
-
SPOTY RADOMSKIE
A jeździsz już coś, czy dopiero zaczniesz? Michał, rama normalna jak na rower rekreacyjny-komfortowy. Z resztą są różne wielkości. Dziś przymierzałem ramę M i L - teraz mam dylemat. nie rozumiem od 5 roku zycia umiem jezdzic hehehe i to na dwoch kólkach nawet heh ale nie wiem jak Ty Tomku,jezeli chodzi o kondycje to jestem przygotowany na jakies 30 km w dniu bo w tym sezonie jeszcze nie pedałowałem heh
-
SPOTY RADOMSKIE
ja na rowery sie pisze
-
SPOTY RADOMSKIE
poważnie a myslalem ze to fajne auto z tego Roomstera, tak z wygladuco do grilla to ja niestety pozniej bede o 1820 mam z zona wizyte u ginekolog to doipero koło 19stej mogę sie pojawic u Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
moj ojciec zmienial dzisiaj sprzeglo w swojej a4 jak by nie bylo ,mowie wam ale malina wciskasz jak by go nie było [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:02_________________________________________________ to dzwon , a o ktorej sie umawiamy Bryniu
-
SPOTY RADOMSKIE
mam podwozke do Bryni na grill jak by ktos chciał to moge kogos jeszcze zabrac
-
SPOTY RADOMSKIE
a potem zamiana :decayed: Bryńka , plan zgadzam sie jakos sie dogadamy :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Ogólne problemy z silnikiem
kup kabelek 60 pln vag com sciągnij z neta i zrób logi to ci sie cos podpowie co autku dolega
-
SPOTY RADOMSKIE
Miszczuniu, jak raz wpadniesz tak już po Tobie. Buduj z kobietą luźny związek - mów jej o swoich marzeniach i fantazjach erotycznych (nawet z innymi kobietami), wtedy będziesz szczęściwy. :th: a co to poradnik miłosny
-
[B5 AFN] Spadek mocy
jak np miales uszkodzony czujnik i wymieniles to sama kontrolka zgasnie bez zadnego kasowania , a jak bedziesz mial juz kabelek i vag com to skasujesz sobie to co sie zapisalo na sterowniku , odejmowanie klemy to archaizm [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:12_________________________________________________ a to nie jest blaąd abs tylko plyn hamulcowy albo reczny , abs pomaranczowa lapka z napisem abs
-
[B5 AFN] Ogólne problemy z silnikiem
no właśnie bo powiem ci szczerze ze takiego paska 101 km to audi wciąga nosem jak chce ,masa mniejsza i moc wieksza, moment ten sam wiec parametry wskazują zwycięzce ,
-
[B5 AFN] Spadek mocy
kolego , bo tak to wrozenie z fusow