Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
spadam , BRYNOC , kolorowych snów
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm co Ty pijesz? ja odzima pytałam :polew: wlaśnie heh
-
SPOTY RADOMSKIE
ja całe szczescie na spota z buta mam 10 minet
-
SPOTY RADOMSKIE
potwierdzam fajowy i fajowo w nim wyglada[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:47_________________________________________________to co we fregacie bro pijem w piatek
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tam chcesz wez tydzien urlopu
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiesz na co sie porywasz
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
z innej beczki jutro pojeżdżę audi a6 2.8 quattro mój brat kumplowi kupił w munich dzisiaj jutro będzie juz w Radomiu to sprawdzę jak to lata i on ma sprawdzić jak to jedzie na autobahnie- SPOTY RADOMSKIE
ale sie już rozhuśtałyście aż strach na spota przyjechać- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
no i poznasz moich fantastycznych facetów z RFS i vice versa- SPOTY RADOMSKIE
ciekawe gdzie :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Tomek Ty to Ty :> :> :> dawaj - ja teraz Lecha piję :> tez leszka piję pozdro dla Ciebie- [INNE] Czy to jest chip (AJM 115 PD) ? proszę o pomoc!!!!
zrobia zrobią i auto bedzie jezdzilo i mniej palilo moze nawet- [INNE] Czy to jest chip (AJM 115 PD) ? proszę o pomoc!!!!
no to teraz rozumiem dlaczego napisałes ze auto nie dymi smiley- SPOTY RADOMSKIE
BRY noc tez z wami piłem bro tak po cichu- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu niedziela do bani nic nie ma , strata czasu tylko w sobote bo wtedy sa wszystkie konkursy 1/4 i takie tam inne wiec piatek i niedziela nie za bardzo koszt 60 od wozu plus 10 od osoby tak to zrozumialem i trzeba sie zarejestrowc obowiazkowo- SPOTY RADOMSKIE
może byś skonczyl a nie decydowal za nas- SPOTY RADOMSKIE
ja bym polecial Brynia w sobote bo w inne dni to po co jak nic nie ma- SPOTY RADOMSKIE
zajefajne zdjęcia - brawo chłopaki git robota ps. opisy jeszcze lepsze, a plecy to moje ma sie te bary :)- SPOTY RADOMSKIE
Bry noc , fajnie sie gada ale musze rano wstac , pozdrowienia dla all Radom Fantazja Squad- SPOTY RADOMSKIE
mcm nie rób OT :polew:- SPOTY RADOMSKIE
to bierz ją ... nie nie nie już 2 lata z nią mieszkałem i mam 5 egzaminów w d*pę... Widać że kumata dziewczyna popieram :oklaski:- SPOTY RADOMSKIE
i tak jestem ciekawy jak Ty go wykonasz :>- SPOTY RADOMSKIE
zaklad caly czas stoi - SPOTY RADOMSKIE