Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. juz ci pisalem ze wywal kata z puchy i tyle ,srodek sprzedasz jeszcze za 80 -100 pln wezmiesz i po wywaleniu kata jeszcze ci w kieszeni zostanie, jak sam to zrobisz , michal ci napisal 1h roboty i turbo odetchnie i ty zobaczysz jak furka zacznie sie z dołu zbierać , pozdro i milej pracy
  2. jak gwizdze to oki a nie ze olej puszcza , na twojej starej nie gwizdalo i ja musiales czyscic a potem wymienic
  3. a to możliwe bo z allegro brał z tego co pamiętam , niech sie wypowie zainteresowany
  4. ja własnie miałem na uwadze 003dN ze tam od 3500 jest słabo , bo 008dN to jak wczesniej spanky pisał
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam laptopa i mam wifi i dlatego teraz pisze :>
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie moge bo mi kompa w koncu zabierze ,to tak chyba na dzis ,bo pisałem ze z kuplem sie wdzialem i troche taka kara
  7. on ma nowa pompe z tego co wiem
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam bana od zony na nasze forum ;(
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja dzis swoje wypiłem kumpel z angolandi po roku przyjechal wiec mi na dzisiaj starczy jak chce jutro do pracy wstac
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    OZIX ale sliska jak mowiles ta posciel :>
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    faktycznie ma ,ile to 9m2
  12. po logach ciezko to stwierdzic ile ma przebiegu , zreszta nie dales grupy 013 ktora mowi o wtryskach , wezyk powinien miec 3,5 - 4 mm srednicy i 34-36 cm długosci , jak wywalisz kata nie bedzie zadnych nieprzyjemnych odglosow tylko przyjemny swist turbiny , robilem to juz w kilku samochodach i jest ok [(WYBEBESZŁEM TYLKO SRODEK Z KATA), W BENZYNIE JEST INACZEJ JEST SONDA LAMDA I MOGA DZIAC SIE WTEDY ROZNE RZECZY U NAS W DIESLACH NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA ]wywal go i zrob logi na poczatek powinno pomoc na 99 %
  13. ale czysci sie tylko strone goraca i nie wirnik tylko kierownice , pierscien , a wirnik a szczegolnie strone zimna wogole sie nie rusza , ruszaj do niego i negocjuj sprawe oddania kasy za czyszczenie i zniszczenie turbiny i kupuj inne turbo
  14. ze gruszka ciezko chodzi to normalne bo jest nowa i ma nóweczke membrane ja swojej tez nie moglem tak latwo wcisnac jak swoja stara
  15. nie można , a ciekawe gdzie powlatywały resztki jak masz polamane i dlaczego sie tak stalo
  16. jezeli ona dla ciebie dobrze mierzy w całym zakresie obrotow to gratulacje
  17. srodek od gt 1749 jest inny niz vnt 15 to jak chcesz to zrobic , a strona zimna gt1749 jest grubsza od tej z vnt 15 ,strona goraca taka sama jest ale kierownice musza idealnie pasowac na wirnik aby powietrze napieralo na niego a nie gdzies po bokach ,
  18. a mniej ci pali , powietrze jak masz to masz zaworek zwrotny prawdopodobnie walniety ten przy filtrze paliwa , obowiazkowo odpowietrzyc uklad !
  19. czyszczenie moglo by byc staranniej wykonane ,przeplywka padła do czyszczenia lub wymiany
  20. wybebesz katalizator i zrob logi , poprawi sie na 100% , a i wezyk doprawadzajacy do gruszki na turbinie masz srednice orginalna , bo czasami sie tak zdaza ze jak jest za duza (wymiana węzyka)to wlasnie turbo troche wolniej sie zbiera z dołu jak u ciebie (ogolnie srednice i dlugosci wezykow cisnieniowych powinny byc bliskie lub równe orginalnym)
  21. kazdy pompiarz ma taka uszczelke na sprzedarz koszt to okolo5 pln ,mi dal za darmo ale robilem u niego pompe kumpla
  22. daj sobie spokoj jezeli masz uszkodzony ,to turbo do wymiany ,ewentualnie do regeneracji (osobiscie nie polecam )lepiej uzywke z małym przebiegiem lub nówkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.