Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AFN] Nowa turbina padła po 25 tyś
z tego co napisales to wyglada ze nowa ta turbinka byla bo kiedys szly vnt 15 a pozniej te gt1749v i w zaleznosci od koncowki byly to do silnikow 101 110 116 i te mocniejsze 131 gt1749va ta ze zdjęc wyglada na nowa na 99% a nie regenerowana
-
SPOTY RADOMSKIE
nagram wam na następnego spota na płytki
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
sa zawirowania przez to spalin wychodzących jak nie ma rury wspawanej i w niczym to nie przeszkadza , lepiej jak z zapchanym katem ,rurka moze korzystniejsza ale bez tez nic sie nie dzieje złego i może tak byc
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
błąd..powinna być wspawana rura :gwizdanie: nie zgodze sie ze blad , moze tak byc
-
SPOTY RADOMSKIE
to ładnie [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 10:06_________________________________________________sciągam własnie finałowe czesci prison break mam cała 4 serie jak ktos chce
-
SPOTY RADOMSKIE
widze ze powracaliscie do domow kolo 3 rano to ładnie sie działo
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko ja mam z buta 15 minet
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj jakoś nie moge zlapać klimatu , sprawdze jutro jak wam poszlo BRYnoc
-
SPOTY RADOMSKIE
ide się kąpac , naczytałem sie dzisiaj oczy az mnie bola
-
SPOTY RADOMSKIE
czlowiek pojedzie pograc w siatke a potem w domciu lektora przy browarku
-
SPOTY RADOMSKIE
no ale jestem na 280
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów
w warsztacie jest jak samemu sie to robi odkrecasz cztery sroby na pompie i leciutko przesuwasz pompa , znajdz i sobie doczytaj
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów BS
jeden zab przeskoczyl albo pierdoła mechanik założył
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów
turbo ok, przeplywka ok , termostat ok, wtryski juz takie sobie 3 i 4 slabo , do poprawy kat wtrysku zwiekrzyc w okolice 54 -60 i bedzie git bo jest 38 katalizator do wydlubania
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zle logi zrobiles po zlapaniu notlaufa trzeba zgasic fure i dlej zaczac robic i tak za kazdym razem zeby bylo wiadomo co sie dzieje i kiedy a na trybie awaryjnym to nic nie da radyocenic jak jest teraz
-
SPOTY RADOMSKIE
jestem wyslalem ci zaproszenie
-
SPOTY RADOMSKIE
poczekamy do piatku na spocie pogadamy :beer1: i zrobimy plana ps. przyjąlem zaproszenie na nk
-
SPOTY RADOMSKIE
jest Q i 2.8 w manualu to jest czym pojechac ,a jutro do kolesia wiec dzis trzeba sprawdzic
-
SPOTY RADOMSKIE
czekam na brata jak z munich wroci ma byc za godzinke , nie moge pic browarka bo fure trzeba bedzie testowac
-
SPOTY RADOMSKIE
sam nie wiem czy będę przegrany czy może wygrany
-
SPOTY RADOMSKIE
a ty Bryniu jak przeprowadzka idzie ku dobremu :>
-
SPOTY RADOMSKIE
michal jak ty to robisz ze zawsze na rondzie warszawskim mnie widzisz
-
SPOTY RADOMSKIE
Poziek calkiem niezle streszczenie
- SPOTY RADOMSKIE