Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepływomierz - siada (czyszcznie, wymiana filtra)

Suszara - może warto wywalić kata??

Kąt wtrysku - jak dobrze pali to mozna zostawić

Troszke jakby wysokie korekcje

Dziwnie skaczą obroty - nie wiem :wink4:

Opublikowano

Kąt wtrysku - jak dobrze pali to mozna zostawić

na pewno do korekty znacznie opózniony.Teraz moze dobrze palic ale w zimie juz nie będzie :wink4:

Opublikowano

...Teraz moze dobrze palic ale w zimie juz nie będzie :wink4:

pewnie tak, ale to już tylko Szymoonk o tym wie :naughty: chyba że nam powie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

silniczek pali jak marzenie ale strasznie trzęsie silnikiem. Kata już dawno nie ma. Przeplywka raczej do wymiany bo nic nie pomoglo czyszczenie

Opublikowano

a ile autko ma najechane ??

jak trzęsie to może poduchy się wysr..., tzn. zużyły

Opublikowano
  • Autor

najechane licznikowe 200 k i mam pytanie odnośnie kata, po usunięciu bebechów puszka została zaspawana bez rurki w środku czy to w jaki kol wiek szkodzi?

Opublikowano

najechane licznikowe 200 k i mam pytanie odnośnie kata, po usunięciu bebechów puszka została zaspawana bez rurki w środku czy to w jaki kol wiek szkodzi?

błąd..powinna być wspawana rura :gwizdanie:

Opublikowano

najechane licznikowe 200 k i mam pytanie odnośnie kata, po usunięciu bebechów puszka została zaspawana bez rurki w środku czy to w jaki kol wiek szkodzi?

błąd..powinna być wspawana rura :gwizdanie:

nie zgodze sie ze blad , moze tak byc
Opublikowano

najechane licznikowe 200 k i mam pytanie odnośnie kata, po usunięciu bebechów puszka została zaspawana bez rurki w środku czy to w jaki kol wiek szkodzi?

błąd..powinna być wspawana rura :gwizdanie:

nie zgodze sie ze blad , moze tak byc

sa zawirowania przez to spalin wychodzących jak nie ma rury wspawanej :gwizdanie:

Opublikowano

sa zawirowania przez to spalin wychodzących jak nie ma rury wspawanej

i w niczym to nie przeszkadza , lepiej jak z zapchanym katem ,rurka moze korzystniejsza ale bez tez nic sie nie dzieje złego i może tak byc

Opublikowano

sa zawirowania przez to spalin wychodzących

... i co w związku z tym ??

Opublikowano

chodzi o to,że nie ma to żadnego wpływu na prace silnika ale jest nie zgodne z kunsztem i z ogólnymi zasadami.Nie którzy narzekają,że chodzi jak polonez jak nie jest wspawana rura tylko zostawiona jest puszka :cool1:

PS: nie róbmy OT bo temat nie jest z tym związany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czyli jeśli jest rurka w puszce to ciszej chodzi i gwiżdże czy nie gwiżdże bo wole jak słychać suszare :decayed: Oraz czy przestawiony kat wtrysku ma wpływ na prace silnika na biegu jałowym ?

Opublikowano

czy przestawiony kat wtrysku ma wpływ na prace silnika na biegu jałowym ?

tak

to sa logi z 2.5 TDI :mysli:

poza tym

kat wtrysku do poprawy

filtr powietrza wymienic/czyszczenie lmm

wywalic katalizator

Opublikowano

to sa logi z 2.5 TDI :mysli:

wkradł sie błąd jutro naprawie ... :kwasny:

Wstawiam log po czyszczeniu przepławki, oceńcie czy daje rade :)

http://img43.imageshack.us/my.php?image=003nowe.jpg

lepiej .... ale jeszcze 008 do pelnej oceny

Opublikowano
  • Autor

Nowe LOgi:

Po regulacji konta wtrysku myślę ze dobrze mi to wyszło :cool1:

000

http://img36.imageshack.us/my.php?image=000d.jpg

000 bs

http://img35.imageshack.us/my.php?image=000bs.jpg

Oraz grupa 008 po czyszczeniu przepławki. Grupa 003 po czyszczeniu we wcześniejszym poście.

008

http://img200.imageshack.us/my.php?image=008oio.jpg

Poprawiona grupa 004 BS w pierwszym poście.

Opublikowano

no i elegancko ...

Opublikowano
  • Autor

czyli grupa 008 jest ok ? bo dalej mam problem iż słabo się zbiera od dolnych obrotów ... widać to w grupie 011

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.