Treść opublikowana przez odzim
-
[ALL B5] Nowy silnik ?
2.8 w tej budzie b5 całkowicie wystarczy , chyba ze twój syn jezdzi np kokardami albo w wyscigach samochodowych to moze z mocniejszym autem sobie poradzi , bo 2,8 w b5 naprawde szybko jezdzi
-
[B5 AFN] Wtyczka pompy
ale namieszales choc dobrze ale to zrozumiec
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
tej pierwszej nie bierz jakas regenerowana i ma dziwne oznaczenia na tablice znamionowej
-
SPOTY RADOMSKIE
przeciez mialo nie byc spota
-
[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)
czyli też nie grucha? no nie bo jak zdioles podcisnienie to co mialo wciagnac sztange do gruchy i ustawic pionowo kierownice , poprostu turbo ma juz tak ustawione kierownice (łopatki) od razu ,czyli zle bo- powinno podcisnienie pociagnąc jak uruchomisz silnik
-
[B5 AFN] Problem z przerobieniem logów dla o11 próby dynamicznej
przerabiasz je CSVConv programik w folderze glowym vag com (jek go nie masz to dawaj na pw email to ci wysle)
-
[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)
no to widzisz teraz ze bez podcisnienia turbo laduje jak glupie - niestety trzeba wyjąc
-
[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)
popieram grucha walnieta (sprezyna) i nie wraca ,ewentualnie zle zalożony pierscien na kierownice ps dla nie wiedzacych w temacie jezeli w turbawce co ma asymetryczny pierscien ,zalozymy na odwrót to ruch jest wykonywany przez kierownice praktycznie w jedna strone
-
SPOTY RADOMSKIE
wy tu dziewczyny się kłóćcie a ja idę na browarek , pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
hej all, wlasnie złozylem pita , tez robią panike z pitami jak skladalem na zbrowskiego było pare osób , a co do grypy ciekawe jak wyglada statystyka umieralnosci na inne grypy i ich powiklania bo podejrzewam ze jest podobna tylko nikt takich szczegolowych statystyk nie prowadzi a teraz madia nakrecaja ludzi bo nie maja innegotematu i trabia o tym non stop , ptassia tez byla i co sie stało nic...............
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, vaniszem to skwasiles, po tym za pare tygodni bedzie dwa razy bardziej brudna, pisal ci michal gdzie srodek do czyszczenia kupic , trzeba bylo go posluchac
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Passat 94, 1Z)
a sztange skracaliscie troche i patrzyliscie co sie dzieje
-
SPOTY RADOMSKIE
BRYNIU ...chętnie ale jutro jestem na urlopie i bede dłubał przy aucie troche , trzeba pare rzeczy porobic by dalej te 200 latała ,popierwsze opony na letnie wymienie oleje moze tarcze z tyłu no i co tamwyjdzie jak ja lukne tu i tam wiec kregoslup musi zaczekac choc nie mowie ze nim tez sie nie zajmę
-
SPOTY RADOMSKIE
to bedziecie mieli wspolne kontakty .................
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
nowa w sklepie kupiles czy uzywke jakas
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Seat Ibiza AFN)
nie ma potrzeby nic na razie z nimi robic pobutuj troche auto i tyle
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Passat 94, 1Z)
moze dlugoscia sztangi ktos sie bawił wczesniej
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Seat Ibiza AFN)
nie konwertuj dwa razy tych samych grup bo ciezko sie to czyta, 011 dyn masz spoko
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Passat 94, 1Z)
przeplywomierz zle mierzy , i mozliwe ze katalizator totalnie zapchany , zacznij od kata zrob logi jak dalej zle wymien przeplywomierz ,termostat tez do wymiany chyba ze auta nie rozgrzales jak logi robiles[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 08:34_________________________________________________ działa tylko ze pózno pompuje
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jutro ale nie wiem o co chodzi napisz wawa duza jest
-
SPOTY RADOMSKIE
pepin 380 to nie kilo kilo to by było 1500 eh pewnie po gradzie byla bo po dachu to by był nowy wstawiony , raz ogladalem auto i mialo 2500 na blotniku qa bryniu co do zlotu to nie wiem jeszcze bo nabity jestem po weselu i poprawinach wiec.............
-
SPOTY RADOMSKIE
adrian czekamy na fotki
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja sie leczę po weselu brata wódeczka PS pepin skoda w ogóle jest fe
-
SPOTY RADOMSKIE
jak dojdą gacie to postaram sie byc niby tak gorzej jak fajne laski beda to bedziesz żalowal ze je założyłeś
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
po pierwsze nie rob logow razem bo próbkowanie jest za krótkie w dynamicznych tam jest skok o 500 obrotow rob pojedyncziio bedzie wiarygodny odczyt , a z tego co widac to wtryski na czwartej pompce leje , pompki 2,3,4 pupa juz z nimi jest, w miare 1 ,ale tez nie najlepiej ,najgorsza 3 i tu bym szukal przyczyny , rozrzad jest dobre ustawiony , termostat ok, turbo tez ok, przeplywka ok