Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. 2.8 w tej budzie b5 całkowicie wystarczy , chyba ze twój syn jezdzi np kokardami albo w wyscigach samochodowych to moze z mocniejszym autem sobie poradzi , bo 2,8 w b5 naprawde szybko jezdzi
  2. ale namieszales choc dobrze ale to zrozumiec
  3. tej pierwszej nie bierz jakas regenerowana i ma dziwne oznaczenia na tablice znamionowej
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przeciez mialo nie byc spota
  5. czyli też nie grucha? no nie bo jak zdioles podcisnienie to co mialo wciagnac sztange do gruchy i ustawic pionowo kierownice , poprostu turbo ma juz tak ustawione kierownice (łopatki) od razu ,czyli zle bo- powinno podcisnienie pociagnąc jak uruchomisz silnik
  6. przerabiasz je CSVConv programik w folderze glowym vag com (jek go nie masz to dawaj na pw email to ci wysle)
  7. no to widzisz teraz ze bez podcisnienia turbo laduje jak glupie - niestety trzeba wyjąc
  8. popieram grucha walnieta (sprezyna) i nie wraca ,ewentualnie zle zalożony pierscien na kierownice ps dla nie wiedzacych w temacie jezeli w turbawce co ma asymetryczny pierscien ,zalozymy na odwrót to ruch jest wykonywany przez kierownice praktycznie w jedna strone
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wy tu dziewczyny się kłóćcie a ja idę na browarek , pozdrawiam
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej all, wlasnie złozylem pita , tez robią panike z pitami jak skladalem na zbrowskiego było pare osób , a co do grypy ciekawe jak wyglada statystyka umieralnosci na inne grypy i ich powiklania bo podejrzewam ze jest podobna tylko nikt takich szczegolowych statystyk nie prowadzi a teraz madia nakrecaja ludzi bo nie maja innegotematu i trabia o tym non stop , ptassia tez byla i co sie stało nic...............
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wuju, vaniszem to skwasiles, po tym za pare tygodni bedzie dwa razy bardziej brudna, pisal ci michal gdzie srodek do czyszczenia kupic , trzeba bylo go posluchac
  12. a sztange skracaliscie troche i patrzyliscie co sie dzieje
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BRYNIU ...chętnie ale jutro jestem na urlopie i bede dłubał przy aucie troche , trzeba pare rzeczy porobic by dalej te 200 latała ,popierwsze opony na letnie wymienie oleje moze tarcze z tyłu no i co tamwyjdzie jak ja lukne tu i tam wiec kregoslup musi zaczekac choc nie mowie ze nim tez sie nie zajmę
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to bedziecie mieli wspolne kontakty .................
  15. nie ma potrzeby nic na razie z nimi robic pobutuj troche auto i tyle
  16. moze dlugoscia sztangi ktos sie bawił wczesniej
  17. nie konwertuj dwa razy tych samych grup bo ciezko sie to czyta, 011 dyn masz spoko
  18. przeplywomierz zle mierzy , i mozliwe ze katalizator totalnie zapchany , zacznij od kata zrob logi jak dalej zle wymien przeplywomierz ,termostat tez do wymiany chyba ze auta nie rozgrzales jak logi robiles[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 08:34_________________________________________________ działa tylko ze pózno pompuje
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja jutro ale nie wiem o co chodzi napisz wawa duza jest
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pepin 380 to nie kilo kilo to by było 1500 eh pewnie po gradzie byla bo po dachu to by był nowy wstawiony , raz ogladalem auto i mialo 2500 na blotniku qa bryniu co do zlotu to nie wiem jeszcze bo nabity jestem po weselu i poprawinach wiec.............
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    adrian czekamy na fotki
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja sie leczę po weselu brata wódeczka PS pepin skoda w ogóle jest fe
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak dojdą gacie to postaram sie byc niby tak gorzej jak fajne laski beda to bedziesz żalowal ze je założyłeś
  24. po pierwsze nie rob logow razem bo próbkowanie jest za krótkie w dynamicznych tam jest skok o 500 obrotow rob pojedyncziio bedzie wiarygodny odczyt , a z tego co widac to wtryski na czwartej pompce leje , pompki 2,3,4 pupa juz z nimi jest, w miare 1 ,ale tez nie najlepiej ,najgorsza 3 i tu bym szukal przyczyny , rozrzad jest dobre ustawiony , termostat ok, turbo tez ok, przeplywka ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.