Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam fachowców od VAG-a mam prośbę czy może ktoś zerknąć na te logi czy w moim autku wszystko jest ok. Dnia 18.04.2009 planujemy w Olsztynie grupowo Hamować autka i zastanawiam się nad virusem do mojego bolidu.

dynamiczne http://www.lukisio.pl/arek/dynamiczne/

oraz

statyczne http://www.lukisio.pl/arek/statyczne/

Zrobiłem także logi dynamiczne kolegi silnik taki sam, ma problem bo twierdzi ze autko max 160km/h lata tu są logi http://www.lukisio.pl/vagcom/logi_dynamiczne_krzysztof_Mragowo.xls

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Opublikowano

kolegi się nie otwierają...

Opublikowano
  • Autor

Naprawione

Opublikowano

auto nr.1

termostat

jedna pompka odstaje [korekcje i BIP-y

auto nr.2

zrobcie kazdy log pojedynczo i ma to byc komplet logów !!!

Opublikowano
  • Autor

Witam. Rozumiem że termostat koniecznie do wymiany? Tu nasuwa się pytanie ori z ASO czy może z hurtowni kupić Wahlera. Czy walnięty termostat ma wpływ na spalanie ropska? Pozdrawiam

Opublikowano

Witam. Rozumiem że termostat koniecznie do wymiany? Tu nasuwa się pytanie ori z ASO czy może z hurtowni kupić Wahlera. Czy walnięty termostat ma wpływ na spalanie ropska? Pozdrawiam

najlepiej ori z ASO ja placilem w grudniu 83zl a nie dawno lolega placil juz 117zl :kox: w tym samym ASO wszytsko przez drogie euro i walniety termostat ma wplyw na spalanie

Opublikowano

Witam. Rozumiem że termostat koniecznie do wymiany? Tu nasuwa się pytanie ori z ASO czy może z hurtowni kupić Wahlera. Czy walnięty termostat ma wpływ na spalanie ropska? Pozdrawiam

ori z ASO

tak ma wplyw ...

Opublikowano
  • Autor

dz koledzy po niedzieli wymiana termostatu i ponowne logi. Pozdrawiam

Opublikowano

a ja wymienialem na Wahlera kupionego w Focie i jest w porzadku trzyma temperature jak ori przejechane na nim 35 tys km a cena to 35 pln

Opublikowano

a ja wymienialem na Wahlera kupionego w Focie i jest w porzadku trzyma temperature jak ori przejechane na nim 35 tys km a cena to 35 pln

Ciekawe jak dlugo :wink4:

Opublikowano

Ciekawe jak dlugo

pisze ze juz 35 tys to malo?i nadal jest dobrze, niektorzy potrzebuja dwoch lat zeby tyle najechac , a co na ori ile sie robi tys km ?

Opublikowano

Ciekawe jak dlugo

pisze ze juz 35 tys to malo?i nadal jest dobrze, niektorzy potrzebuja dwoch lat zeby tyle najechac , a co na ori ile sie robi tys km ?

dam znac ile na orinalnym :wink4: puki co 10tys juz jest
Opublikowano

dam znac ile na orinalnym :wink4: puki co 10tys juz jest

ok czekam byle bym pamietał za pare lat :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Panowie powiem tak jeżeli cena w ASO będzie szokująca to również Wahlera zapodam marka znana i sprawdzona. [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 00:16_________________________________________________Koledzy dzisiaj robiłem ponowne logi termostatu i wyszło mi że jest chyba ok tu są nowe logi

http://www.lukisio.pl/arek/stat-temperatura-01-007-xxx-xxx.xls

http://www.lukisio.pl/arek/stat-termostat-01-007-003-008.xls

Opublikowano

no nie, zle wychodzi powinno byc minimum 88 -92

Opublikowano
  • Autor

Czyli jednak termostat wymieniać tak?

Opublikowano

idzie lato , wiec nie ma tragedii , jak masz na co innego wydac kase to nie zmieniaj , kontroluj co jakis czas czy nie zjezdza ponizej 80 , bo wtedy definitywnie do wymiany

Opublikowano
  • Autor

Więc sam już nie wiem polatam parę dni i zobaczę. Dla pewności jutro termostat zakupię WAHLER

Opublikowano

Więc sam już nie wiem polatam parę dni i zobaczę. Dla pewności jutro termostat zakupię WAHLER

jak zmnienisz na nowke minimalnie bedziesz mial mniejsze spalanie motor caly czas dogrzany

Opublikowano

Jak dla mnie temp. - OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.