Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niby dobrze ...

Opublikowano
  • Autor

Panowie jestem po wymianie termostatu operacja poszła bardzo szybko i spawnie tu są nowe logi http://www.lukisio.pl/arek/log-01-007-004-xxx.xls

Opublikowano

no i malina ,

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie mam następny problem autko mi strasznie dużo ropska spala w mieście do 13L a średnie 10,3L komp wskazuję. Co wy na gdzie tkwi problem? Jakiś czas temu wymieniałem olej na taki z ASO i prawdopodobnie od tamtego czasu jest kiepsko. Mam zamiar zmienić na Motula.

Opublikowano

to nic nie da nie w oleju jest problem

Opublikowano

jest dobra ...

Opublikowano

zrob jeszcze komplet logow koniecznie wszystkie ,moze cos wyjdzie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

po pierwsze nie rob logow razem bo próbkowanie jest za krótkie w dynamicznych tam jest skok o 500 obrotow rob pojedyncziio bedzie wiarygodny odczyt , a z tego co widac to wtryski na czwartej pompce leje , pompki 2,3,4 pupa juz z nimi jest, w miare 1 ,ale tez nie najlepiej ,najgorsza 3 i tu bym szukal przyczyny , rozrzad jest dobre ustawiony , termostat ok, turbo tez ok, przeplywka ok

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok postaram się ponownie zrobić pojedyncze logi dynamiczne[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 15:45_________________________________________________Koledzy powiedzcie mi więcej o tych logach co jest źle. http://rtnet.pl/vaglog/arkady315_266.html

Pozdrawiam.

Opublikowano

na moje oko masz padnięte pompki na wszystkich cylindrach

Opublikowano

na moje oko masz padnięte pompki na wszystkich cylindrach

No jest krucho z pompkami...ale najpierw sprawdż okablowanie do nich,wyczyść styki sprawdż wtyczki[ wyczyść podociskaj]

Po zabiegach zloguj jeszcze raz 023 stat. i jak można dynamiczne...może zobaczymy magiczną cyfre,a to byłoby bardzo żle.

P.S. nie telepie motorem na jałowym?

]

Opublikowano

No jest krucho z pompkami...ale najpierw sprawdż okablowanie do nich,wyczyść styki sprawdż wtyczki[ wyczyść podociskaj]

Po zabiegach zloguj jeszcze raz 023 stat. i jak można dynamiczne...może zobaczymy magiczną cyfre,a to byłoby bardzo żle.

Dorzuć jeszcze 018 stat.

Paweł myslisz o 127 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No jest krucho z pompkami...ale najpierw sprawdż okablowanie do nich,wyczyść styki sprawdż wtyczki[ wyczyść podociskaj]

Po zabiegach zloguj jeszcze raz 023 stat. i jak można dynamiczne...może zobaczymy magiczną cyfre,a to byłoby bardzo żle.

Dorzuć jeszcze 018 stat.

Paweł myslisz o 127 :wink4:

Witam niewiele może i telepie ale żeby tak ostro to nie. Tak obstawiam że pompki na zdechnięciu ale może im coś pomogę. Zaprzyjaźniony mechanik z ASO VW podpowiedział iż jak miał b5FL Passia to co jakiś czas na cały zbiornik lał 1L mixolu dla poprawienia smarowania wtrysku. Jeżeli to nie pomoże to powoli wtryski zdechną. Co myślicie o takim zaleceniu, fakt nasze paliwo jest strasznie suche a spalanie obecnie mam w granicach 8,7L/100km cykl mieszany. Pozdrawiam

Opublikowano
co jakiś czas na cały zbiornik lał 1L mixolu dla poprawienia smarowania wtrysku.

no to nie zaszkodzi...ale czy pomoże :mysli:

Paweł myslisz o 127

dokładnie tak :wink4:

Opublikowano

najpierw wtyczki/kable potem reszta ...

przy 127 powinno zapisac blad w sterowniku [choc nie zawsze]

Opublikowano

jest akceptowalnie ... choc moglo byc lepiej ...

Opublikowano
  • Autor

Zalałem pełen zbiornik wlałem mixolu i jak wylatam zrobię ponownie logi i zobaczymy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.