-
-
2.4 ARJ błędy silnik nawigacja airbag radio
Sterownik do flashowania,lub wymiana na sprawny.
- Dziwny odgłos
- Napęd pompy oleju
-
PAWEL69 obserwuje zawartość 1.8 tfsi brak mocy , Grzanie się na trasie i Audi a4 b6 1.8t bfb login sterownika silnika
-
Grzanie się na trasie
A ja napiszę tak. Na początek weryfikacja pompy wody,w słabej jakości pompach spadały wirniki.jeżeli ok.to uszczelka pod głowicą,i czarny scenariusz pęknięta głowica. Brak ogrzewania powoduje nadmierne ciśnienie w układzie które powoduje wypychanie płynu z nagrzewnicy. Pozdrawiam.
-
2.0 TDI nagle przestał odpalac
Chodzi o plaka??? Jeżeli mechanicznie jest ok to na plaku musi chodzić. Jeżeli nie to szukać przyczyny w mechanice,na początek do sprawdzenia poprawność ustawienia rozrządu i kompresja. Pozdrawiam Poproś warsztat o wykonanie autoscanu auta,jeżeli dysponują vcds-em
-
2.0 TDI nagle przestał odpalac
Jakaś diagnostyka była robiona? Ciśnienie paliwa,zasilanie,ogólnie diagnostyka w warsztacie.
-
Audi a4 b6 1.8t bfb login sterownika silnika
Witaj. Ten sterownik nie wymaga kodu logowania .Tak z ciekawości ,co chcesz kodować?
-
Kontrolki ABS ESP podczas uślizgu kół
Na pewno.
-
Kontrolki ABS ESP podczas uślizgu kół
Sprzedający kłamie....system jest nie sprawny.Należy odczytać błedy z systemu abs i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Zwłaszcza że wszystko do okoła ogarnięte,warto dołożyć parę stówek i mieć spokój na lata.
-
1.8 tfsi brak mocy
Darku,myślę podobnie jak Ty i napiszę to....kolegę robią w balona, naciągana wymiana części bo może pomoże itd. Do autora: Zabierz auto i poszukaj kogoś z wiedzą i doświadczeniem w naprawie tych silników. Zapytaj na spotach w swojej okolicy. Myślę że napewno jest ktoś kto ma o tym pojęcie. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
- Podskakujący korek wlewu oleju
-
1.8 tfsi brak mocy
Za dużo gdybania,widać że Pan mechanik szuka w ciemno.Wystarczy porządna diagnostyka . Zmień mechanika ,szkoda Twojego zdrowia i pieniędzy na nauki Pana mechanika. Jak masz dostępne błędy to poproszę o podanie.
-
nowy układ klimatyzacji nie działa a4b6
Z tym akurat jest ok. W parametrach widać że sterownik wysterowuje zawór na 75%,obciążenie też jest w porządku. Reklamuj sprężarke.
-
Zgranie i wgranie mapy
Przy edc17c46,prawdopodobnie taki posiadasz, najtańsza opcja to porządny Tuner.... Te sterowniki nie są jeszcze tanie,jak uwalisz dochodzą koszty dopisania, ewentualnie klonowania itp...