-
Zaciąganie płynu chłodniczego w Audi A4 B6 1.8T BEX
no niby tak, tylko stan się powinien zmieniać między minimum a maksimum, a nie 2/3 zbiorniczka, a jak już odda to później nie może dogrzac samochodu
-
Zaciąganie płynu chłodniczego w Audi A4 B6 1.8T BEX
siemanko, problem jest taki, że po przejechaniu kilkudziesięciu kilkuset kilometrów, po zgaszeniu silnika i wystudzeniu go znajduje się powietrze, po odkręceniu korka wszystko wraca do normy, a czasami po zgaszeniu zaciąga płyn nie wiadomo gdzie, węże miękkie, po osiągnięciu temperatury płyn wraca do zbiorniczka wyrównawczego, układ odpowietrzony
-
Prośba o analizę logów
można to mapować? czy najpierw trzeba by było się zająć korektami?
-
Prośba o analizę logów
nie, 98 jest zalane
-
tymson obserwuje zawartość Przeładowanie turbiny i wypadanie zapłonu , Prośba o analizę logów i Prośba o analizę logów 1.8t bex
-
Prośba o analizę logów
siema, mógłby ktoś zerknąć na logi? 1.8t bex w q, mapa seria, dp. niestety taka strona bo vaglogi.pl nie działa https://vaglogs.com/log/003-020-Not-Running-184b7404-e4be-49d3-b336-2bc0d10319c9 https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-8fe79fde-e2e2-4a85-9bdb-d999aea504df https://vaglogs.com/log/115-118-Not-Running-df1f8109-44ee-4e2e-83a5-195baaed1378 z góry bardzo dziękuję
-
Prośba o analizę logów 1.8t bex
@Łukasz13 on przepuszcza w każdą stronę czy jakoś pracuje? czy to po prostu zwykły trójnik?
-
Prośba o analizę logów 1.8t bex
@przem8 takie błędy wywala, z czego jeden to jest od sai bo się skończyło, drugi jest od kata bo nie mam
-
Prośba o analizę logów 1.8t bex
@przem8 nie sprawdzałem, a co do przepływki przepływka była wymieniana
-
Prośba o analizę logów 1.8t bex
@Łukasz13 a dokładnie który to zawór, to ten odpowietrzający skrzynię korbową?
-
Prośba o analizę logów 1.8t bex
siema, pacjent 1.8t w q bex, silnik zaczął sypać okrutnie zapłonem, na jałowym biegu trzyma 1100 rpmów i faluje, tak jakby rzuca silnikiem logi dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_iuWRG6Y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_c3D7MR9.html http://vaglogi.pl/log-115_118_D63KyZ.html logi statyczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_DqsBj.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Q5x44WH.html
-
Przeładowanie turbiny i wypadanie zapłonu
siema Wszystkim, mam pewien problem ze swoim bexem, szukam rozwiązania problemu przeładowania turbiny, który objawia się tylko przy wstawaniu turbo, jak zaczyna pracować turbina to zaczyna przeładowywać i w tym samym momencie zaczyna sypać zapłonem, w momencie kiedy przestaje przeładowywać turbo korekty zapłonu wracają do normy, dodam że n75 jest sprawne dv również, bo było przekładane z pieca o takim samym oznaczeniu bez jakichkolwiek błędów, a turbo jest po regeneracji. Jest to seria bez żadnej mapy, wsadzony dp. Od razu wrzucam logi, może ktoś pomoże TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Jakie osadzenie felg 16” do Audi A4 B5
cześć mam pytanie na szybko chciałbym założyć 16” felgi do a4 b5 tylko nie wiem jakie osadzenie i jakie opony przy danym osadzeniu
-
Kluczyk Scyzoryk
też mi się tak wydaje, ale nigdzie, a nigdzie tego znaleźć nie mogę.... ;p
-
Kluczyk Scyzoryk
witam witam, sorki że tak długo ale wiele różnych czynników się złożyło na to , a więc sprawa wygląda tak, tutaj zdjęcie: http://www22.zippyshare.com/v/qcT1Gy4f/file.html a zestaw jest taki, kluczy + pilot (prawdopodobnie nie oryginalny) i tak to właśnie działa, a zgodnie z pompką do centrala nie powinno mieć to miejsca, tak mi się wydaję
-
Kluczyk Scyzoryk
dobra, to już wiem bo sprawdziłem, ale jest taki mankament, a mianowicie że ja mam pilot który działa, i dziwi mnie to na jakiej on zasadzie działa, wiem że to nie jest oryginalny pilot, ale żadnej innej centralki nie znalazłem do niego któregoś dnia wrzucę demonstrację tego o to urządzenia
tymson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta