Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no niby tak, tylko stan się powinien zmieniać między minimum a maksimum, a nie 2/3 zbiorniczka, a jak już odda to później nie może dogrzac samochodu
  2. siemanko, problem jest taki, że po przejechaniu kilkudziesięciu kilkuset kilometrów, po zgaszeniu silnika i wystudzeniu go znajduje się powietrze, po odkręceniu korka wszystko wraca do normy, a czasami po zgaszeniu zaciąga płyn nie wiadomo gdzie, węże miękkie, po osiągnięciu temperatury płyn wraca do zbiorniczka wyrównawczego, układ odpowietrzony
  3. można to mapować? czy najpierw trzeba by było się zająć korektami?
  4. siema, mógłby ktoś zerknąć na logi? 1.8t bex w q, mapa seria, dp. niestety taka strona bo vaglogi.pl nie działa https://vaglogs.com/log/003-020-Not-Running-184b7404-e4be-49d3-b336-2bc0d10319c9 https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-8fe79fde-e2e2-4a85-9bdb-d999aea504df https://vaglogs.com/log/115-118-Not-Running-df1f8109-44ee-4e2e-83a5-195baaed1378 z góry bardzo dziękuję
  5. @Łukasz13 on przepuszcza w każdą stronę czy jakoś pracuje? czy to po prostu zwykły trójnik?
  6. @przem8 takie błędy wywala, z czego jeden to jest od sai bo się skończyło, drugi jest od kata bo nie mam
  7. @przem8 nie sprawdzałem, a co do przepływki przepływka była wymieniana
  8. @Łukasz13 a dokładnie który to zawór, to ten odpowietrzający skrzynię korbową?
  9. siema, pacjent 1.8t w q bex, silnik zaczął sypać okrutnie zapłonem, na jałowym biegu trzyma 1100 rpmów i faluje, tak jakby rzuca silnikiem logi dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_iuWRG6Y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_c3D7MR9.html http://vaglogi.pl/log-115_118_D63KyZ.html logi statyczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_DqsBj.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Q5x44WH.html
  10. siema Wszystkim, mam pewien problem ze swoim bexem, szukam rozwiązania problemu przeładowania turbiny, który objawia się tylko przy wstawaniu turbo, jak zaczyna pracować turbina to zaczyna przeładowywać i w tym samym momencie zaczyna sypać zapłonem, w momencie kiedy przestaje przeładowywać turbo korekty zapłonu wracają do normy, dodam że n75 jest sprawne dv również, bo było przekładane z pieca o takim samym oznaczeniu bez jakichkolwiek błędów, a turbo jest po regeneracji. Jest to seria bez żadnej mapy, wsadzony dp. Od razu wrzucam logi, może ktoś pomoże TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  11. cześć mam pytanie na szybko chciałbym założyć 16” felgi do a4 b5 tylko nie wiem jakie osadzenie i jakie opony przy danym osadzeniu
  12. tymson odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    też mi się tak wydaje, ale nigdzie, a nigdzie tego znaleźć nie mogę.... ;p
  13. tymson odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    witam witam, sorki że tak długo ale wiele różnych czynników się złożyło na to , a więc sprawa wygląda tak, tutaj zdjęcie: http://www22.zippyshare.com/v/qcT1Gy4f/file.html a zestaw jest taki, kluczy + pilot (prawdopodobnie nie oryginalny) i tak to właśnie działa, a zgodnie z pompką do centrala nie powinno mieć to miejsca, tak mi się wydaję
  14. tymson odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    dobra, to już wiem bo sprawdziłem, ale jest taki mankament, a mianowicie że ja mam pilot który działa, i dziwi mnie to na jakiej on zasadzie działa, wiem że to nie jest oryginalny pilot, ale żadnej innej centralki nie znalazłem do niego któregoś dnia wrzucę demonstrację tego o to urządzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.