Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzagu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej, czy zna ktoś jakiś kod po jakim mogę wyszukać cały zestaw regeneracyjny tylnego zacisku do a4 b8 2.0tdi caha 2009r? Chodzi mi o uszczelki oraz tłoczek.
  2. dzagu odpowiedział(a) na dzagu temat w 2.0TDI
    Ostatnio oglądał je mechanik i mówił że nie widać plam. Generalnie mam też takie wrażenie, że jak jadę np. po obwodnicy i jest jakiś lekki dołek to czuje pierw po zawieszeniu a potem coś jakby silnik 2 raz powodował bujnięcie autem.
  3. dzagu opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Czy macie w swoich 2.0tdi coś takiego że jak dodajecie lekko gazu na luzie do ok 1200-1300 obrotów to bujnie wam całą budą?
  4. Panowie mam drgania na biegu jałowym, tak się prezentuje ciśnienie na listwie po ok 1 min od odpalenia auta https://youtu.be/N1fyXu7ABQI Czy myślicie że powinienem wymienić zawór na listwie cr?
  5. dzagu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ma ktoś zamek do anglika lewy przód: 8J2 837 015 A
  6. dzagu opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć, wymieniłem zamek lewy przód. Zamek miałem o nr: 8J2 837 015 A i zmieniłem na taki: 8J1 837 015C. Po włożeniu zamka komputer pokazuje cały czas otwarte drzwi oraz po zamknięciu z kluczyka nie chce ich otworzyć. Czy szukać zamka o takim samym nr czy może coś w kodowaniu pomoże?
  7. Wyślij do wyzyk
  8. dzagu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ma ktoś numer uszczelki co idzie od rurki spalin do egr? 2.0tdi caha 2009r.
  9. dzagu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś posiada numery dekielków oraz podkładek pod wtryski? 2.0 tdi caha 2009r
  10. Mi bujało budą tak jak Tobie, najmocniej pod górę na niższych biegach, wymieniłem dwie półośki i wszystko ustało.
  11. dzagu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy to normalne że jak odkręci się korek wlewu oleju, to on lekko podskakuje? 2.0tdi caha
  12. dzagu opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Czy to normalne że jak odkręci się korek wlewu oleju, to on lekko podskakuje? 2.0tdi caha
  13. jakie prędzej miałeś skoki ciśnienia a jakie teraz?
  14. Czy to normalne że na odpalonym silniku nie da się wlać oleju gdyż tak dmucha z silnika, że wszystko wydmuc**je górą? 2.0 tdi 170km caha
  15. Może ktoś pokazać jakie ma wartości na pompie wysokiego ciśnienia wartość wymagana, rzeczywista i różnica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.