-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka doszła. Wszystko wg umowy. Dzięki. Pzdr
-
[B5 ABC] Zarzuca tyłem
A ja bym obstawiał, że dziś będzie padał śnieg... OT w dziale technicznym
-
[B5 ABC] Zarzuca tyłem
Ogólnie taki schemat postępowania: najpierw użyj szukaj! był temat wałkowany wiele razy dla b5! Sprawdzasz geometrię ( u Ciebie sprawdzona więc odpada zawieszenie przód i belka tył), zostają amory, piasty + łożyska tył oraz tuleje belki tylnej. Jeśli nic z tego - jedź na badanie płyty podłogowej...
-
[B5 ADP] Problem z immobilizerem
Witam Najlepiej by było gdybyś zczytał błędy vagiem i je tu podał. Wtedy ktoś mógłby Ci pomóc. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
Było to już kilka razy przerabiane. Sprężyny zależą od typu nadwozia, silnika i pewnie dodatkowego wyposażenia. Oznaczenia sprężyn można znaleźć w etce np. Jednak jest w tym logika. Wystarczy poszukać To że sprzedają takie same do różnych wersji oznacza tylko tyle, że sprężyny będą "pasować" ale efekt ostateczny (czyli jak samochód będzie na nich "stał") jest nie do przewidzenia. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Stukanie w kolumnie
Sprawdź właśnie krzyżaki na wałku kierownicy. Zdejmij półeczkę pod kierownicą i dotknij jedną ręką krzyżaki a drugą spróbuj kręcić delikatnie kierownicą... Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Problem z immo.
Witam. Podpinam się pod temat bo u mnie wczoraj stało się prawie to samo. Po odpaleniu hid zwariował licznik i kontrolki. Odpiąłem klemę i już auta nie odpaliłem... Miga kontrolka immo. Dziś mnie czeka przeprawa z immo... Dłuższy czas (ponad rok) nic się z nimi nie działo aż tu masz taka niespodzianka. Wniosek nasuwa się jeden: WYWALIĆ TE WSZYSTKIE HIDY ZANIM NIE NAROBIĄ WIĘKSZYCH SZKÓD W AUCIE!!!!!!!! Pozdrawiam. _________________________________________________ U mnie też już działa, poradziłem sobie sam. Na szczęście miałem PIN do immo Wy macie?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie to sprężyny?
Witam. Niech da zdjęcie z kolorowymi oznaczeniami na springach. Wtedy będziesz wiedział...
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
U mnie Beru wytrzymały 2 sezony i wg elektryka nadal grzeją lepiej niż u brata 1 sezonowe iskry:D nie grzeją na 100% więc wymiana na nowe BERU u TOM77 oczywiście:)
-
[B5 AJM] Luzy w tylnych kołach
Podlewaruj samochód i sprawdź wtedy czy masz luz. Łożyska np SKF komplet na tył jeśli dobrze pamiętam ~130 zł. No i oczywiście wyjdzie czy piasty ok. Na dobrą sprawę przy podlewarowanym samochodzie nie powinienieś wyczuć żadnego luzu na piastach.
-
[ALL B5] Zawieszenie trzeszczy
Sprawdź może drążki kierownicze. Też tak miałem i okazało się właśnie, że to wina drążka. Na szarpakach wtedy mi gość stwierdził, że to wina mocowania amora, czyli tej gumy. Może być i tak...
-
[B5 ADP] Pytanie o tylne zawieszenie
Tak samo się czuje jak są zużyte piasty...
-
Antywirius dobry i darmowy ??!! Poooomooooocy
Witam. Ja mam avast! free i póki co to ok. Wywaliłem avg free bo mi za dużo nawpuszczał syfu i w większości przypadków był bezradny.
-
[B5 ADP] Pytanie o tylne zawieszenie
Rzadko się zdarza ale sprawdź luz na piastach. Pozdrawiam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój afn 330 kkm, kupiony 220 kkm w 2006 roku z niemiec. 2001 - 2006 jezdził na 10w-40 w 2006 przerzuciłem na syntetyk motula 8100 x-cess, pozniej na mobila i poza zawieszeniem, rozrządem no i jakimiś tam pierdółkami w sumie oki. 4 l starczają na przejechanie spokojnie 15 kkm i jeszcze coś w bańce zostanie na dnie:)
meine
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta