Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RAFLIK A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie pisze tutaj ponieważ szukajka nie pomogła :/ A sprawa dotyczy czujnika temp. chłodzenia w silniczku AFN 97r 110KM po wymianie niebieskiego czujnika od temp chłodzenia na kanale 49 w climatroniku za każdym razem przy starcie czy jest -20 czy +30 oczywiście silniczek jest zimny to wyświetla mi ze mam 49*C i dopiero po odpaleniu jak juz silniczek osiąga temp to sobie ta temp na clim rośnie. Pytanie moje jest takie czy powinno tam wyświetlać 49*C czy mam czujnik wymienić jak tak to na jaki?
  2. dokładnie kolego w AFN-e wystarczy odkręcić dolną śrubę i wyciągnąć ją do momentu aż się oprze o wisko i wtedy można wyciągnąć alternator a jak by wam brakowało mm to możecie poluzować wisko śruba imbusowa chyba 8 albo 10 ale nie pamiętam dokładnie
  3. sorki ze podpinam się pod temat ale nie świeci mi kontrolka hamulca ręcznego a żarówka jest dobra stycznik przy hamulcu tez ok i chciałbym sprawdzić czy dochodzi prąd do licznika i czy może mi ktoś podpowiedzieć które to kabelki i w jakiej kostce zółtej czy niebieskiej? mam a4 b5 z 97 roku afn z góry dzięki za pomoc
  4. Witam posiadam a4 b5 afn z 97 roku i mam taki problem ponieważ nie świeci mi kontrolka z hamulca ręcznego, żarówkę sprawdziłem no i nawet już nowa założyłem i dalej nie świeci czujnik przy dźwigni tez mierzyłem i jest ok nawet próbowałem zmostkować na chwile przewody przy dźwigni ale to nic nie dało:\ Chciałbym sprawdzić w kostce przy zegarach czy dochodzi prąd ale nie wiem jakie piny jak by mógł ktoś podpowiedzieć odnośnie jak przemierzyć lub gdzie szukać przyczyny i gdzie dokładnie idzie kabel od dźwigni do zegarów bo może gdzieś złamany kabelek będzie Z góry dzieki za pomoc ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 17:31 ---------- Panowie pomocy !!!
  5. to ja mam jeszcze takie pytanie odnoście temperatury na zegarach a w klimatroniku bo na blacie mam 90stopni a klimatronik pokazuje 87 stopni i czy klimatronik jest dokładniejszy ?
  6. u mnie pomogła regulacja drążka biegów i wymiana cięgna ponieważ miał za duże luzy i jak wrzucałem 1ke to ogranicznik już nie pozwalał wrzucić biegu
  7. lampki mam założone sonary jak się nie mylę są w całości nie dzielone wiec mogę zamawiając bez problemu błotnik
  8. Witam może mi ktoś powiedzieć czy do mojego przedlifta podejdzie błotnik z polifta na oko rożni się to tylko wytłoczeniem na migacze ale czy jeszcze czymś bo jesli by podeszło to mam w planach założyć z polifta
  9. no ja raczej tez już obstawiam synchronizatory przy przebiegu 312tys to już raczej może być to :/ a może mi ktoś powiedzieć ile takie synchronizatory kosztują?
  10. Witam Kolegów mam tez problem z jedynką i dwójką trójka i czwórka wchodzą lżej ale tez haczą i nie mam już pojęcia co zrobić zęby było dobrze -przebieg ponad 311 tys -tak na 80% auto robi trasy po mieście - poziom oleju był sprawdzany półtory roku temu ale nie zauważyłem żadnych wycieków -co do ślizgania sprzęgła to wszystko fajnie łapie czasem raz szarpnie jak za szybko puszcze sprzęgło. Całe sprzęgło +dwumas z LUK-a wymieniałem przy 290tys -świece wymieniałem w lutym na BOSCH -poduszki wymieniałem razem ze sprzęgłem 290tys oczywiście na lemfordera - przy gaszeniu auta nie buja autem i żadnych stuków nie ma - z lewarka nie ma wibracji no ale luzy są ale to takie po miedzy biegami jest luz Pomóżcie mi doradźcie coś bo chciałbym jeszcze pojeździć moją Niunią drugie tyle km
  11. ja bym zajechał do sprzedawcy i zdzielił bym go tym wahaczem po głowie
  12. Jak masz zamiar inwestować w 17" to dozbieraj jeszcze i kup sobie LEMFORDERA ja za lemo dałem 1600zł i jestem bardzo zadowolony dziennie jeżdżę po dziurach i to co te wahacze przeszły to rewelacja po 1.5 nic nie stuka nic nie puka a naprawdę te wahacze u mnie na drogach po tyłku dostają :/ Tak że Kolego polecam lemo:) raz kupiłem takie za 450zł i nie wytrzymało nawet 10tys km
  13. Kolego proponuje Ci kupić nowe nakrętki do turbinki to są takie miedziane samokontrujące i uszczelki do turbinki a na pewno nie będziesz miał problemu z nieszczelnością przy turbulum
  14. Dzięki Ci kolego wiec zaczynam zbierać kaskę na licznik i wszystkie potrzebne mi rzeczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.