Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Proszę o ocenę logów (Octavia ASV)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam autko kolegi pompuje dużo za "dużo" w czym tkwi problem?

dr%203.8.11.jpg

wyczyściliśmy suszarkę

i dalej to samo

011%20dr.jpg

n75 zamieniony z zaworem od rec. spalin

dalej to samo ! poprosze o ocene co jest nie tak

Opublikowano

wyglada na zapieczone kierownice w turbulum ...

Opublikowano

auto po czipsie :mysli:....[jeżeli to AFN :cool1:]

co do doładowania to sprawdżcie wężyki od N75 oraz zróbcie 011BS i 008DYN

Opublikowano
  • Autor

jak pisałem suszarka wyczyszczona na "złoto" na bank nie po chipie przebieg ok 60 tyś km wężyki ok

Opublikowano

auto po czipsie :mysli:....[jeżeli to AFN :cool1:]

w octavce nie bylo AFN-ow ... to sa logi silnika ASV ... :wink4:

a wracajac do tematu :

albo sztanga ruszona albo sprezarka zle skrecona .... innej opcji nie widze...

Opublikowano
  • Autor

auto salonowe 1 wlaściciel co nie wiedział ja sie jeżdzi Tdi PSJ przebieg 60 tyś, !od ok 40 tyś ciągły problem wlaśnie z tym co opisałem.

Tak moze to nie AFN nie dobrałem ię do wlepki w bagażniku, więc próbować ustawic sztange?

Opublikowano

Zle złożona turbina.

Opublikowano
  • Autor

Zle złożona turbina.

przed czyszczeniem i po logi wygladały podobnie

Opublikowano

Zrobcie 5 razy dynamiczną probe i wstaw - 1 pomiar i 5

Opublikowano
  • Autor

Zrobcie 5 razy dynamiczną probe i wstaw - 1 pomiar i 5

robic nawet jesli wystąpi notlauf czy po kazdej próbie kasowac zapłonem ?

Opublikowano

No raczej tak ... robienie logow w trybie awaryjnym mija sie z celem...zakladam ze nie za kazdym razem bedzie notlauf... bo jesli wystapi za kazdym razem... ponowne wyjecie turbiny moze okazac sie koniecznoscią...

Opublikowano

gruszka walnięta :) na moje...

Opublikowano

popieram grucha walnieta (sprezyna) i nie wraca ,ewentualnie zle zalożony pierscien na kierownice

ps dla nie wiedzacych w temacie jezeli w turbawce co ma asymetryczny pierscien ,zalozymy na odwrót to ruch jest wykonywany przez kierownice praktycznie w jedna strone

Opublikowano

wszsytko juz zostalo napisane ... teraz po kolei eliminowac ...

Opublikowano
  • Autor

Zrobcie 5 razy dynamiczną probe i wstaw - 1 pomiar i 5

pomiar 1

jeden.JPG

i 5 ty

05.JPG

dodatkowo logi ze zdjętym wężykiem z gruchy

3.11.bez%20weza.jpg

Opublikowano

no to widzisz teraz ze bez podcisnienia turbo laduje jak glupie - niestety trzeba wyjąc

Opublikowano
  • Autor

no to widzisz teraz ze bez podcisnienia turbo laduje jak glupie - niestety trzeba wyjąc

czyli też nie grucha?

Opublikowano

no to widzisz teraz ze bez podcisnienia turbo laduje jak glupie - niestety trzeba wyjąc

czyli też nie grucha?

no nie bo jak zdioles podcisnienie to co mialo wciagnac sztange do gruchy i ustawic pionowo kierownice , poprostu turbo ma juz tak ustawione kierownice (łopatki) od razu ,czyli zle bo- powinno podcisnienie pociagnąc jak uruchomisz silnik
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok to turbo na stół (replay)[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 22:00_________________________________________________no po problemie grucha jest do wymiany, we wnątrz sama rdza i kawałki czegoś ! narazie została wyczyszczona i zamontowana, na dniach bedzie nowa!\

pozdrawiam i dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.