Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
a co sie stało ???
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
pisze ze juz 35 tys to malo?i nadal jest dobrze, niektorzy potrzebuja dwoch lat zeby tyle najechac , a co na ori ile sie robi tys km ?
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
faktycznie , zle spojrzalem :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
turbo wogole ci nie laduje , jak by nadcisnienie było sciagniete,
-
[B5 AJM] Jak usunąć te błędy (AIRBAG) ?
pisalem ci gdzie trzeba sie udac , to nie sa rzeczy takie ze nacisniesz gdzies enter i sie naprawi
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
a ja wymienialem na Wahlera kupionego w Focie i jest w porzadku trzyma temperature jak ori przejechane na nim 35 tys km a cena to 35 pln
-
[B5 AFN] VAG nie chce się połączyć
nie sadze ze w porcie com jest problem skoro laczy sie z innymi musi byc problem w aucie we wtyczce
-
[INNE] Problem z błędem AIRBAG
moze masz kabelek nie taki zeby sie polaczył
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
same bledy nic nie mowia tak naprawde, zrobisz logi bedzie wiadomo
-
[B5 AHL] Przeładowanie, błąd 17958 i prośba o analize logów
przeładowuje ci ale zarazem nie doladowuje z dołu , wywal kata jak spanky radzi , turbo do czyszczenia i wtedy zrob pelne logi
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
wydaje mi sie ze samo wyczyszczenie kierownic nie pomorze bo niby dlaczego od razu nie daja przeladowania skoro powinny stac deba jak by byly zapieczone , albo gruszka podcisnieniowa , albo zaworek sie przycina n75, albo katalizator zapchany i oprocz tego kierownice zapieczone
-
[B6 AWX] Proszę o sprawdzenie logów
nie zakładaj drugiej tylko ta sama po czyszczeniu powodzenia
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie niech koledzy z wawy wyjaśnia dlaczego BRY, bo CYTRYNKA to rozumiem :>
-
[B6 AVF] Sprawdzenie auta przed zakupem - prośba o analizę logów
przepływomierz od 3600 zle mierzy wymien filtr powietrza na nowy i powtorzg gr 08 dynamiczny,troszke brakuje do ideału kąt synchronizacji gr 04
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AJM] Jak usunąć te błędy (AIRBAG) ?
raczej nie da rady jezeli chcesz obnizyc koszty musisz podjechac do chlpoakow elektronikow co zajmuja sie programowaniem sterownikow air bag , w mojej okolicy znam takich ale w twojej musi ci ktos podpowiedziec jak sam nie znasz
-
[B6 AWX] Proszę o sprawdzenie logów
tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok , termostat ok
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Upierac sie mozesz... wolno Ci Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma Pozdrawiam serdecznie zobacz jak turbo moze sie podnosic po wywaleniu kata, nie mowie ze ma calkowicie zapchany ale moze sobie dynamike poprawic z dołu to moj kawalek dolu po wywaleniu wkladu katalizatora http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ffab9ce61f4e6dd.html co do logow to w 000bs widac ze masz lekko do poprawy kat wtrysku,za to korekcje w normie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
jak jest 90% to jest akurat nie zabardzo bo zaworek prawie sobie nie radzi (juz ciut ciut do notlaufa) a u ciebie jest dobrze , i tak sie upieram ze turbo wolno wstaje moge wstawic ci moje dla porownania to zobaczysz jak turbo prawidlowo sie podnosi
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów
nie masz sondy , kata nie rozpruwaj tylko usun wkład ze srodka , poprostu go wydłub przeczysc potem sprezonym powietrzem i przykrec trzy sruby przy turbo trzy sruby za katem i tyle .
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
nie ma to nic do rzeczy przy calkowitym zapchanym katalizatorze moze i ladowac 2560 tylko chodzi o to jak szybko sie podnosi doladowanie tobie laduje dobrze od 2000 a po wywaleniu kat bedzie od 1500 kapewu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
ja bym usunął katalizator a dokladnie zawartosc ze srodka- turbo by odetchnelo
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zle mierzy przeplywomierz , masz zapchany katalizator -turbo pozno wstaje, a pozatym niepelne logi ,gdzie bs i reszta grup statycznych i dynamicznych
-
SPOTY RADOMSKIE
automat z jednej strony fajny z innej niezbyt kwestia gustu nie gustu tylko utrzymania tej skrzyni i spalania auta
-
SPOTY RADOMSKIE
Leski a na pewno w automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie , a ze z radomia duzo fur to dlatego ze tu ludzie sobie musza jakos dorabiac do swoich pensyjek i nie szukal bym jakis większych domysłów dlaczego szwajcaria z radomia