Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co sie stało ???
  2. pisze ze juz 35 tys to malo?i nadal jest dobrze, niektorzy potrzebuja dwoch lat zeby tyle najechac , a co na ori ile sie robi tys km ?
  3. faktycznie , zle spojrzalem :gwizdanie:
  4. turbo wogole ci nie laduje , jak by nadcisnienie było sciagniete,
  5. pisalem ci gdzie trzeba sie udac , to nie sa rzeczy takie ze nacisniesz gdzies enter i sie naprawi
  6. a ja wymienialem na Wahlera kupionego w Focie i jest w porzadku trzyma temperature jak ori przejechane na nim 35 tys km a cena to 35 pln
  7. nie sadze ze w porcie com jest problem skoro laczy sie z innymi musi byc problem w aucie we wtyczce
  8. moze masz kabelek nie taki zeby sie polaczył
  9. same bledy nic nie mowia tak naprawde, zrobisz logi bedzie wiadomo
  10. przeładowuje ci ale zarazem nie doladowuje z dołu , wywal kata jak spanky radzi , turbo do czyszczenia i wtedy zrob pelne logi
  11. wydaje mi sie ze samo wyczyszczenie kierownic nie pomorze bo niby dlaczego od razu nie daja przeladowania skoro powinny stac deba jak by byly zapieczone , albo gruszka podcisnieniowa , albo zaworek sie przycina n75, albo katalizator zapchany i oprocz tego kierownice zapieczone
  12. nie zakładaj drugiej tylko ta sama po czyszczeniu powodzenia
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wlasnie niech koledzy z wawy wyjaśnia dlaczego BRY, bo CYTRYNKA to rozumiem :>
  14. przepływomierz od 3600 zle mierzy wymien filtr powietrza na nowy i powtorzg gr 08 dynamiczny,troszke brakuje do ideału kąt synchronizacji gr 04
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tez jestem
  16. raczej nie da rady jezeli chcesz obnizyc koszty musisz podjechac do chlpoakow elektronikow co zajmuja sie programowaniem sterownikow air bag , w mojej okolicy znam takich ale w twojej musi ci ktos podpowiedziec jak sam nie znasz
  17. tak kierownice stoja deba , do czyszczenia i jezdzij ostroznie(nie cisnij fury n maxa) bo turbo tego nie wytrzyma, pompka na pierwszym cylindrze odbiega od pozostalych ale nie ma tragedii, kąt synchronizacji super , przepływomierz mierzy ok , termostat ok
  18. Upierac sie mozesz... wolno Ci Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma Pozdrawiam serdecznie zobacz jak turbo moze sie podnosic po wywaleniu kata, nie mowie ze ma calkowicie zapchany ale moze sobie dynamike poprawic z dołu to moj kawalek dolu po wywaleniu wkladu katalizatora http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ffab9ce61f4e6dd.html co do logow to w 000bs widac ze masz lekko do poprawy kat wtrysku,za to korekcje w normie
  19. jak jest 90% to jest akurat nie zabardzo bo zaworek prawie sobie nie radzi (juz ciut ciut do notlaufa) a u ciebie jest dobrze , i tak sie upieram ze turbo wolno wstaje moge wstawic ci moje dla porownania to zobaczysz jak turbo prawidlowo sie podnosi
  20. nie masz sondy , kata nie rozpruwaj tylko usun wkład ze srodka , poprostu go wydłub przeczysc potem sprezonym powietrzem i przykrec trzy sruby przy turbo trzy sruby za katem i tyle .
  21. nie ma to nic do rzeczy przy calkowitym zapchanym katalizatorze moze i ladowac 2560 tylko chodzi o to jak szybko sie podnosi doladowanie tobie laduje dobrze od 2000 a po wywaleniu kat bedzie od 1500 kapewu
  22. ja bym usunął katalizator a dokladnie zawartosc ze srodka- turbo by odetchnelo
  23. zle mierzy przeplywomierz , masz zapchany katalizator -turbo pozno wstaje, a pozatym niepelne logi ,gdzie bs i reszta grup statycznych i dynamicznych
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    automat z jednej strony fajny z innej niezbyt kwestia gustu nie gustu tylko utrzymania tej skrzyni i spalania auta
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Leski a na pewno w automacie , bo to sliski temat troche ,wiem jak lata 2.6 to moze bym mial porównanie , a ze z radomia duzo fur to dlatego ze tu ludzie sobie musza jakos dorabiac do swoich pensyjek i nie szukal bym jakis większych domysłów dlaczego szwajcaria z radomia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.