-
Skradzione
Bardzo Ci współczuję stary. Przeżywałem dokładnie to samo dwa tygodnie temu. Powybijałbym tych wszystkich sku......
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ciekawe co piszesz, może jednak jest szansa żeby nie być w plecy :-) Jak możesz to poproszę o więcej szczegółów na priv.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polisa w PZU bez udziału własnego. Mam nadzieję że będzie OK. Ale niestety trzeba czekać do umorzenia sprawy, minimum miesiąc, a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów. Czyli w optymistycznym wariancie jestem do końca wakacji bez auta ...
-
Skradzione
Oczywiście że to zgłosiłem. Zamierzam też napisać skargę do Audi Europe, może się zainteresują i zabiorą tym sk........m autoryzację.
-
Skradzione
Czyżby też robota jakiegoś padalca z ASO ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale AC miałeś, prawda?? Nie wyobrażam sobie posiadania takiego auta bez AC ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nawet nie zdążyłem przyjechać na spota żeby Was poznać ... Po prostu ręce opadają i odechciewa się brnąć znów przez kilkumiesięczną procedurę poszukiwań.
-
Skradzione
swego czasu sporo aut gineło właśnie po przeglądach u Groblewskiego,było dosyć głośno o tym w 3city ,ostatnio gadałem z mechanikiem,który sporo lat pracował u Grobla i mówił,że tak faktycznie było,ale już się skończyło. może jakiś magik przeniósł się do Gajosa :gwizdanie: ...a może to tylko przypadek Czym dłużej o tym myślę, tym mniejszy widzę w tym przypadek. Auto stało sobie spokojnie przez 2 miesiące, dopóki nie pojechałem do Gajosa Tylko w tym serwisie brałem fakturę, na której był adres siedziby mojej firmy, gdzie stało auto. W dowodzie rejestracyjnym jest zupełnie inny adres. Ktoś przyszedł pod adres z faktury po moje auto. Na tym osiedlu stoją pod chmurką takie furki jak Porshe Cayenne, Nissan 350 z, Audi A6 na 19 calowych felgach itd. Jakoś mi się nie chce wierzyć że przypadkowy złodziej wybrał własnie moje A4, tym bardziej że auto nie stało na dworze. Po prostu ręce opadają i nie wiem czy pokuszę się drugi raz o kupno Audi ...
-
Skradzione
a nie byłeś przypadkiem u Groblewskiego Byłem u Gajosa na Kasztanowej. Wygląda na to że program przeglądu obejmował także zabezpieczenia ...
-
Skradzione
Witam. W nocy z 02.07.2009 na 03.07.2009 skradziono mi Audi A4 B6 1.9 TDI. Auto ukradziono z hali garażowej w budynku na Wiszących Ogrodach w Gdańsku. Jest to osiedle gdzie zwykle stoi kilka Audi zaparkowanych pod chmurką, a mimo to ukradziono właśnie moje auto z garażu. Wygląda jakby ktoś przyszedł po ten konkretny egzemplarz. A kilka dni wcześniej byłem pierwszy raz na przeglądzie w ASO Audi ... taka luźna myśl. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć. Charakterystyczne jest wgniecenie na tylnich lewych drzwiach Jakby ktoś coś widział lub wiedział to proszę o kontakt 0 602 619 775 Grzesiek
-
[B6 AVF] Problem z odpowietrzeniem układu z ABS/ESP po naprawie zacisku
Strach mysleć coby było jakby pompa padła. Cena w serwisie to 6k PLN netto.
-
[B6 AVF] Problem z odpowietrzeniem układu z ABS/ESP po naprawie zacisku
Witam ponownie. Dziś byłem w serwisie VW / AUDI Gajos filia w Sopocie na ulicy Smolnej. Bez problemu udało się odpowietrzyć układ - zajęło to im jakieś 30 min. roboty i kosztowało 119 PLN brutto. Lekko, łatwo i przyjemnie. Zdecydowanie polecam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wyjęli tłoczek, wyczyścili , zamontowali go z powrotem, a potem odpowietrzali układ. Akurat nie było mnie jak to robili, ale widać był ze dolewali trochę płynu. Mechanik twierdzi że układ jest dobrze odpowietrzony i że objawy o których piszę ustaną. Ponoś mieli taki przypadek w Octawii i ustąpiło po kilku dniach. Wygląda na to że chłopaki nie dają rady. Nie mają VAG'a, a czytałem gdzieś że do odpowierzenia układu z ABS potrzebny jest VAG. Naprawiałem u nich wszystkie swoje poprzednie auta i nie miałem zastrzeżeń. Czy Audi jest aż tak skomplikowane ?? :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam wszystkich. Jest to w sumie mój pierwszy post jako posiadacza Audi. Wcześniej udzieleałem sie tylko namietnie w dziale zakup kontrolowany. Przez ponad 2 miesiace szukałem auta i oto jest :-) Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem A4 B6 z 2004 roku z silnikiem AFV. NIe bity, z udokumentowanym pochodzeniem i serwisowany w polskim ASO. Chciałbym sie przywitać i jednocześnie poprosić o rade bo mam taki oto kłopocik z niunią: W sobotę byłem w swoim stałym warsztacie w celu naprawy blokujacego się lekko przedniego zacisku hamulcowego. Chłopaki rozebrali zacisk, okazało się że tłoczek jest skorodowany. Wyjęto i wyczyszczono tłoczek. Zmontowano zacisk i odpowietrzono układ w standardowy sposób. Niestety efekt jest taki że pedał hamulca jest miękki i łapie dopiero w połowie zakresu skoku. Jak się go podpompuje to robi się twardy, ale wystarczy przytrzymać dłużej wciśniety pedał i wpada on powoli w podłogę. Mechanik mówił że efekt jest taki jakby pompa przepuszczała między sekcjami. Ale przecież przed rozebraniem zacisku była dobra. Spotkał sie może ktoś z Was z podobnymi objawami ? Czy układ z ABS odpowietrza się w jakis specjalny sposób ? Kusi mnie żeby pojechać do ASO, ale obawiam się że panowie zaproponuja wymiane pompy hamulcowej za ileś tak kPLN. Może ktoś zna dobry warsztat gdzie mozna by z tym podjechać. A jeżeli w grę wchodzi ASO to które polecacie ? Groblewskiego czy Gajosa ? REGARDS Dreamer
-
[B6 AVF] Problem z odpowietrzeniem układu z ABS/ESP po naprawie zacisku
Witam. Jest to w sumie mój pierwszy post jako posiadacza Audi. Wcześniej udzieleałem sie tylko namietnie w dziale zakup kontrolowany. Od miesiaca jestem dumnym posiadaczem A4 B6 z 2004 roku z silnikiem AFV. Zatem do rzeczy, bo mam problem. W sobotę byłem w warsztacie w celu naprawy blokujacego się przedniego zacisku hamulcowego. Chłopaki rozebrali zacisk, okazało się że tłoczek jest skorodowany. Wyjęto i wyczyszczono tłoczek. Zmontowano zacisk i odpowietrzono układ w standardowy sposób. Niestety efekt jest taki że pedał hamulca jest miękki i łapie dopiero w połowie zakresu skoku. Jak się go podpompuje to robi się twardy, ale wystarczy przytrzymać dłużej wciśniety pedał i wpada on powoli w podłogę. Mechanik mówił że efekt jest taki jakby pompa przepuszczała między sekcjami. Ale przecież przed rozebraniem zacisku była dobra. Spotkał sie może ktoś z Was z podobnymi objawami ? Czy układ z ABS odpowietrza się w jakis specjalny sposób ? Kusi mnie żeby pojechać do ASO, ale obawiam się że panowie zaproponuja wymiane pompy hamulcowej za ileś tak kPLN. REGARDS Dreamer
dreamer
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta