Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
gorzej jak przeczyta to nowy wlasciciel wozu
-
SPOTY RADOMSKIE
ale michal ma juz nastepną a4 b6 (postepowy chlopak)
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów
wywal katalizator , przeplywka mierzy na granicy , wymien filtr powietrza i wyczysc przepływke
-
[B5 AEB] Proszę o analizę 3 błędów
odezwij sie na swoim regionie , na jakis spocik wsokcz, na pewno ktos ci pomorze
-
[INNE] Czy to jest chip (AJM 115 PD) ? proszę o pomoc!!!!
z tego co widac to auto musi niezle przydymiac
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
z 10 to chyba ze nowej , bo inaczej to raczej nie mozliwe zeby bez dymu było tyle kucy
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
ja bym zrobil program pod co co mam , zobaczyl bym ile wyjdzie i czy mi to starcza ,u rogala masz jedna korekte w cenie wiec nie ma problemu jak by ci nie starczylo to kupilbys pompe zalozyl i pojechał na korekte ale to moje zdanie zrobisz jak chcesz, po samym programie z tym co masz i tak bedzie szatan zobaczysz
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
a motorek masz zdrowy zeby ci doł silniczka wytrzymal bo to juz sporo jak dla niego (afna) takie moce to w silniczkach o mocnym dole , zadzwon do witka i sie zapytaj jak te motory wytrzymuja takie moce i zalezy ile chcesz tym polatac
-
SPOTY RADOMSKIE
uff ... już myślałem, że obcięli ci końcówkę hehehe dobre ps. nie zauwazylem wczesniej nie przygladalem sie końcówce kolegi
-
[INNE] Czy to jest chip (AJM 115 PD) ? proszę o pomoc!!!!
tak czy owak to masz termostat do wymiany ,zrob pelne logi i dynamiczne na 4 biegu , to troche sie rozjasni
-
[B5 AEB] Proszę o analizę 3 błędów
zrob logi statyczne i dynamiczne i wstaw je tu
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
zadzwon do niego napewno ma ten allegrowicz
-
SPOTY RADOMSKIE
nie rozumien o co chodzi............
-
SPOTY RADOMSKIE
szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu no własnie to co zle piszesz o radomiu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zaslep go i zrob logi , bedzie wiadomo czy on byl sprawcą
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX chyba zapomniales gdzie szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !
-
SPOTY RADOMSKIE
a moze to własciciel parkingu tam wam tak bruzdzi ....... wiadomo po co
-
[INNE] Logi z golfa IV
faktycznie na calym zakresie n75 ostro pracuje , moze sie okazac ze kierownice beda do czyszczenia, dopóki nie złapie notlaufa , niech pogoni kolega ostro auto gdzies na trasie i ostrzej pojezdzi na 2 i 3 biegu jak lata po miescie
-
SPOTY RADOMSKIE
cos w tym jest , np pani z wozkiem tez chce przejesc po chodniku a tak co musi po ulicy lub po trawie wozkiem przejechac. np w Wielkiej Brytanii Niemczech w ogóle się nie parkuje na chodniku nie wolno, tylko wzdłuż ulicy
-
[INNE] Logi z golfa IV
to po wymianie zrob mu logi jeszcze raz i obejrzymy w grupie 04 poz 4 powinno byc 0 lub blisko 0 , i termostat niech wymieni bo ma w grupie 07 poz 4 ma 84,6 st a powinien 88-92
-
[INNE] Logi z golfa IV
lekko przycinajace sie kierownice w turbo -małe przeładowanie korekcje wtryskow dobre przeplywka -ok termostat do wymiany kat synchronizacji - zly - do poprawy , kiedy rozrzad byl robiony?
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
samo turbo , to raczej nic ci nie dało , wykonuje prace org map wiec dmucha tyle co org , ma potencjal na duzo wiecej , wtryski napewno daly bez przestawienia map, ale to tez moze z 5 ps wiec niewiele , za to po programie z tym zestawem , wtryski 216 turbo awx i jeszcze fmic to bedziesz mial ze 160 Ps i 320 Nm jak nie wiecej w zaleznosci od stanu swojej pompy
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
sprawdz czy macie tam jakies spociki , napewno ktos ma vaga, a najlepiej to kup 60 pln to nie duze pieniadze http://www.allegro.pl/item589724406_vag_kkl_obd2_wysylka24h_plyta_programpl_2300sold.html ,jak bedziesz mial juz kabelek , jest na forum jak sie loguje, napewno zwróci ci sie ta inwestycja nie raz.
-
[B5 AFN] Notlauf - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
nie na temat , to koledze nie pomoże
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zrob jak przemik napisal i auto bedzie smigac (nie zapomnij o katalizatorze)