Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałby aby ktoś sie jeszcze wypowiedział się ale zdaje się że przepływka nie domaga.

Opublikowano

przepływomierz-tnie dawki.Turbo troche wolno sie rozkreca,ale w wyzszych rejestrach jest zgodnie z mapą.

Opublikowano

Trzy rzeczy :

- wymienilbym termostat

- upłynnilbym regulacje cisnienia doladowania - rozruszanie sztangi, wywalka katalizatora, przepalowanie auta..

- wymienilbym filtr powietrza i wyczyscil przeplywomierz

Po tych zabiegach powtorzylbym logi dynamiczne. Nie zamiesciles 000 Basic Settings. :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Trzy rzeczy :

- wymienilbym termostat

- upłynnilbym regulacje cisnienia doladowania - rozruszanie sztangi, wywalka katalizatora, przepalowanie auta..

- wymienilbym filtr powietrza i wyczyscil przeplywomierz

Po tych zabiegach powtorzylbym logi dynamiczne. Nie zamiesciles 000 Basic Settings. smiley

Pozdrawiam

Dzięki

000 basic settings sie nie zapisały. palowanie auta niezbyt pomaga. czy koś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia? będe wdzięczny za wszystkie rady :)

Opublikowano

przemik chyba juz wszytsko powiedzial :wink4:

Opublikowano

zrob jak przemik napisal i auto bedzie smigac (nie zapomnij o katalizatorze)

Opublikowano
  • Autor

ok zastosuję się do waszych rad i postaram się zrobić ponownie zrobić logi. Dzięki

Pozdrawiam

Opublikowano

a ja bym przyjrzal sie EGR ....

Opublikowano

przemik wymieniłes wszystkie chyba istotnae elementy a to chyba nie o to chodzi. Dla mnie śilnik jest czymś dławiony i myślę że to przepływka go trzyma. Spanky czy ta praca EGRu - fakt trochę niedomaga - nie wynika z tego że jest żle wysterowywany z uwagi na błędy z odczytem przepływającego powietrza (przepływka)?

Gdzyby auto miał coś ok. 200tyś to może warto było by pomyśleć nad udrożnieniem wylotu (katalizator), no ale to ewentualnie w drugim kroku.

A lifter jak to jest właśnie z filtrem powietrza? NO i jakiej jest firmy?

Opublikowano

EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... :)

LMM jest zalezny od cisnienia doladowania:

Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa

Pozdrawiam

Opublikowano

EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... :)

LMM jest zalezny od cisnienia doladowania:

Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa

Pozdrawiam

EGR sie nie zamyka ... silnik dostaje spaliny ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cytat: przemik

EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... smiley

LMM jest zalezny od cisnienia doladowania:

Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa

Pozdrawiam

Cytat: spanky

EGR sie nie zamyka ... silnik dostaje spaliny ...naughty

jakieś konkretne rady co z tym zrobić? czyścić przepływomierz czy ewidentnie nadaje się do wymiany?

poprawilem cytaty-spanky

Opublikowano
Cytat: przemik Dzisiaj o 21:05

EGR - moze byc zabrudzony... po prostu... smiley

LMM jest zalezny od cisnienia doladowania:

Turbo -> LMM -> wyznaczanie dawki paliwa

Pozdrawiam

EGR sie nie zamyka ... silnik dostaje spaliny ... lmm nisko mierzy ... naughty

jakieś konkretne rady co z tym zrobić? czyścić przepływomierz czy ewidentnie nadaje się do wymiany?

kiedy wymieniales filtr powietrza .... ?

mozesz sprobowac go wyczyscic ....

Opublikowano
  • Autor
kiedy wymieniales filtr powietrza .... ?

mozesz sprobowac go wyczyscic ....

filtr był wymieniony w październiku jakieś 4 tyś km temu

Opublikowano

JAk nie jestes pewien tego filtra to wymień (przebieg nie ma tu nic do rzeczy, jak dostanie wilgoci to jest do śmieci) i przeczyść przepływkę z tym że jeśli to poskutkuje myśl raczej o kupnie nowej.

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem filtr powietrza jest ok. a co z ERG?

Opublikowano

zaslep go i zrob logi , bedzie wiadomo czy on byl sprawcą

Opublikowano

lifter kiedy podmianka przepływki i teścik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.