Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darek_G

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A to czytałeś?? http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=183&highlight=abc+diagnozowania http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_4_Zylinder_PD.html Nawet "szukajcie" nie trzeba używać - wystarczy przeczytać FAQ: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
  2. wystarczy mi seria, ważne żeby działała a po ile ten gość ma turbinki do AFNa??
  3. no i.... ??? Czytałem ten wątek przed założeniem swojego, jest tam mowa o sprężarkach do 1.8T, a nie do AFN. Sprzedawca z aukcji też nie jest ten sam, więc nie rozumiem o co cho... Prosiłem przecież o konstruktywne wypowiedzi
  4. Witam wszystkich, Przymierzam się do zakupu turbiny i znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/item773182934_turbina_a4_golf_passat_vento_toledo1_9tdi_afn_nowa.html Czy ktoś, kto się orientuje mógłby się wypowiedzieć na temat ceny, prawdopodobieństwa, że jest to oryginał etc. A może ktoś wie gdzie można kupić nową turbinę w dobrej cenie?? Za wszelkie konstruktywne wypowiedzi z góry dziękuję
  5. Jak to działa?? Trzeba najpierw przykleić to cudo do karoserii?? A z lakierem nie odejdzie wtedy??
  6. No nie wiem czy to dobry pomysł. Jeśli kontrolka się zapala, to z jakiegoś powodu i lepiej nie czekać na dalszy rozwój wypadków :gwizdanie: Tak jak pisze kondrads - przyczyna może być trywialna, ale może też okazać się, że to coś poważnego. Lepiej zrób porządną diagnostykę, będziesz miał odpowiedź i czyste sumienie
  7. to chyba nie ten dział - spróbuj w "nadwozie", a potem tutaj napisz jak to naprawiłeś
  8. Mam pytanko - po "zdemontowaniu" wkładki za pomocą wiertarki itd. da się hak normalnie użytkować (zakładać, zdejmować, podczepiać przyczepkę) tracąc jedynie możliwość zabezpieczenia go przed kradzieżą, czy racze jest do wyrzucenia??
  9. Dzięki za wszystkie informacje, pozdrawiam
  10. Odpowiedź będzie tendencyjna, ale stan silnika przez forum najlepiej da się ocenić czyniąc poniższe
  11. Dzięki odzim Może jeszcze jakieś uwagi, sugestie??
  12. Właściciel golfika właśnie w ten weekend miał wymieniać rozrząd, więc pewnie poprzednio jakieś 90k temu :gwizdanie:
  13. Pompowtryski w 1Z ...
  14. Witam, Wrzucam logi zrobione w golfie kolegi - IV z 2003, silnik 1.9TDI (nie znam oznaczenia). Napiszcie co o tym sądzicie... Z góry wielkie dzięki P.S. Nie robiliśmy grup statycznych 004 BS i 011 BS, bo miałem wydrukowaną starą instrukcję, a z niej nie wynikało jednoznacznie, której nie wolno robić w silnikach z pompowtryskiwaczami. Dynamiczne: Statyczne - grupy normalnie Statyczne - BS
  15. Darek_G odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Tak jak wcześniej koledzy pisali - sprawdź, czy rolka napinająca się nie przekrzywiła. Jeśli tak, to masz odpowiedź. Jak będziesz ją ewentualnie wymieniał, poszukaj od razu przyczyny jej zużycia, bo sama z siebie raczej się nie psuje, najczęściej winne jest właśnie sprzęgiełko w alternatorze, które stawia zbyt duży opór. Co do trzęsącego silnika, to podstawowa zasada - nie piłuj go wysokimi obrotami na biegu jałowym - jest wtedy nieobciążony i nie są to jego naturalne warunki pracy - wykonaj logi dynamiczne zgodnie z instrukcją i wrzuć na forum, a znający się na rzeczy klubowicze zrobią resztę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.