Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
możemy ruszyc te na zlocie :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
dopiero teraz przeczytałem wszystko co dzis bylo teraz wiem o Radom Fantazja Squad
-
SPOTY RADOMSKIE
dajcie spokoj chłopakowi , może sie taki urodzil
-
SPOTY RADOMSKIE
ja na pewno pije grill bez % to grill stracony ewentualnie
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
zrob jeszcze komplet logow koniecznie wszystkie ,moze cos wyjdzie
-
[B5 AFN] Notlauf - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
daj spokój wystarczy nafta i pedzel a potem papier 2000 wodny i tyle po co koszty robic i jakies szczoteczki kupowac
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
- SPOTY RADOMSKIE
tez tak mysle ze maj zeby wieczorkiem i noca cieplo było- SPOTY RADOMSKIE
profanacje to ja wczoraj z kumplami browaru zrobilismy ,lalismy wódeczke do browca ale ktoras z kolei okazała sie smakowa i browar jechal owocami- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a ja umieram , wczoraj bylem na kawalerskim u brata podobno fajna zabawa byla tyle ze prawie jej nie pamiętam hehehe- [B5 AJM] Proszę o ocenę logów
termostat do wymiany , reszta ok ,zrób dynamiczne- [B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
czujnik doladowania ,podaje do ecu jakie jest cisnienie doladowania- [B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
to nic nie da nie w oleju jest problem- [B5 AJM] vag com zarejestrowany ale nie działa
tzn ze nie zarejestrowany- [B5 AFN] Pytanie o tuning
ja to widze ze długo z taka moca to ten motor nie pozyje , za słaby ma dół na takie moce i góre zreszta tez granica to 170PS- [B5 AHH] Jakie końcówki wtryskiwaczy ?
wez 216stki na poczatek i tak juz bedziesz miał z 40 PS wiecej za okolo 900 pln- [B5 AJM] Sterowanie N75 kierownicami turbiny VTG - jaki zakres ciśnienia w 011 BS ?
mozesz podmienic bo sa takie same, a co do innych pytan to wstaw komplet logow i wtedy poznasz wiecej odpowiedzi co i dlaczego- [B5 AFN] Proszę o analizę logów (przyspiesza z opóźnieniem, brak mocy)
spokojnie możesz kupic tego pierburga za 220 pln , bardzo dobrze mierza i sa trwale czego nie mozna powiedziec o boschu co do trwałosci ja bralem od tego użytkownika http://allegro.pl/item604404007_przeplywomierz_wklad_tdi_vw_audi_skoda_pierburg.html- SPOTY RADOMSKIE
no pochwal się :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
zauważyliście ze dopiero po siódme że nie kobieta :> :> :>- [B5 AKN] Proszę o ocenę logów po wymianie termostatu
temperature masz ok- SPOTY RADOMSKIE
nie było co najgorszy wyscig jaki w życiu obejrzałem , a ogladam od kiedy pamietam, jak alan prost byl moim idolem w f1- SPOTY RADOMSKIE
dzis f1 to żenada dla organizatorow- SPOTY RADOMSKIE
mam gorszy bol glowy , uzupełniam ksiazke przychodów i rozchodow i biore sie za rozliczenie calego roku dla fiskusa - SPOTY RADOMSKIE