Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
bierze sie zastrzyki taka profilaktyka i tyle, zeby skrzep sie nie utworzyl co gorsze potem oderwał i zatkal tetnice plucna no i koniec przyklad kamila skolimowska(u niej prwadopodobnie miala stłuczony miesien i zrobili jej masaz)wiec nie ma żartow nawet jezeli wydaje sie cos niegroźne , bierz zastrzyki i wracaj do zdrowia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
kolego jezeli mialeś na liczniku 90 to na logach widac 84 i masz problem z termostatem tak to juz jest ze licznik pokazuje 90 a masz troche mniej jezeli termostat nie domaga sprawdz sobie najwyzej jeszcze raz geupe 07 jak bedziesz mial rozgrzany motor , czyszczenie kierownic w turbinie na 100 % cie nie ominie ,troche ci sie poprawilo jak zacząles ganiac auto ale to jest zawsze krotkotrwala radosc wiec turbina do czyszczenia, i ja na twoim miejscu jak juz bedzies zmial turbine wyjeta to masz jeszcze trzy sruby do odkrecenia i masz kata na zewnatrz wywal z puchy wklad (mozesz do kartonu i potem jeszcze sprzedac)a zobaczysz jak turbina zacznie ci wstawac duzo wczesniej bo teraz troszke pozno wstaje nie poznasz auta ile wigoru dostanie .
-
[ALL B5] Proszę o analizę błędów
kup sobie kabelek 65-85 pln szybko ci sie zwroci , a reszta jest na forum co i jak w odpowiednim dziale masz przykładowy link http://www.allegro.pl/item566169670_vag_com_kkl_409_1_obd2_najtaniej_softpl_dostawa24h.html
-
SPOTY RADOMSKIE
tez cos niecos woze w samochodzie a ze mam niedaleko na spota 5 min , to jak furka zostanie na parkingu pob billa to prawie jak pod domem :> :> :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
[ALL B5] Proszę o analizę błędów
zrob logi bo bez nich bledy nic nie mówią , znajdz kogos z vagiem i zrob pelną diagnostyke
-
[ALL B5] Problem z wyborem silnika - AWX czy może hybryda ?
hey zadzwon do tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5492669&order=p&p=1 m awx w znacznie nizszej cenie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
logi turbo ok, perzepływka ok , to kata chyba miałeś całkowicie zapchanego , powiem szczerze nie przypuszczałbym ze az tak mógł blokować turbo , całe Zycie człowiek sie uczy
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i blędów
co do przepływki to polecam org ale drogi albo zamiennik pierburga inne sie nie nadaja . zreszta nie mozna stwierdzic przeplywomierza jak turbina przeladowuje doprowadz ladowanie do porzadku a potem sprawdzisz sobie przeplywke
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
dokładnie nie masz dwumasa i dlatego ci telepie kolego bo nie masz tłumika dragan ktory jest w kole dwumasowym wlasnie po to ulepszyli kolo zeby nie telepało :> :> :> co do zmiany biegow to raczej wodziki sa przyczyna a nie koniecznie sama skrzynia czy poducha choc warto sprawdzic rowniez poduszke ale telepanie przy gaszeniu nie ustapia po zalozeniu wszystkich poduszek nowych , przekonasz sie
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
robocizna 200 pln ,kolo dwumasowe roznie od 900 do 1200 zalezy czy LUK czy SACHS + ewentualnie sprzegło 600 pln i jestes lzejszy o 2 tys , ale jaki potem zadowolony :> :> :> lub drugie rozwiazanie zkladasz zamiennik VALEO ze stałym kolem cos takiego http://www.allegro.pl/item540856817_kolo_dwumasowe_sprzeglo_passat_audi_a4_a6_tdi.html
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
po czesci ten typ tak ma ,ale jezeli jest to spore szarpniecie, to oznacza jedno koncznce sie kolo dwumasowe, nie jest to spowodowane poduszkami, tez tak mial mój brat ipo zmianie kola dwumasowego , nie ma wogole szarpniecia oczywiscie nie zmienial tylko dlatego ale przy okazji zmiany sprzegla
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
no nie wiem co tu było napisane - do tego sie odnioslem, ale skoro juz wiesz to dobrze, pytac zawsze trzeba
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
zawor egr to jest co innego niz zawor podcisnienia moze masz zawor ale to nie jest egr kolego
-
[B5 AJM] Za małe ciśnienie doładowania
pierwsze logi swiadczyly o zapieczonych kierownicach ,mechanik pomogl ale na chwile najlepiej jest wyczyscic turbo czyli te kierownice w turbinie ale trzeba ja wyjac , teraz logi grupy 011 wygladaja jakby była dziura w dolocie i turbinka prawie nie ładuje , albo turbina sie wysrala od jazdy z zapieczonymi kierownicami i ciaglym przeladowaniem ale to wersja mało optimistyczna, dlatego sprawdził bym dolot wezyki rury czy nie ma gdzies dziury
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i blędów
czysci sie zapieczone kierownice w turbinie po stronie goracej , czysci sie odkąd weszly turbiny vgt Variable geometry turbocharger (turbiny o zmiennej geometri) u garetta tak jak u ciebie Variable Nozzle Turbine (VNT) jak kolega mechanik o tym nie slyszał to lepiej mu nie dawaj tego do roboty
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i blędów
o to ze musisz wyczyścić kierownice w turbinie a jak nie to będziesz tak mial nie wiadomą wlaczy sie notlauf czy nie , a z n75 daj sobie spokój bo nie on tu jest winien a co do szukania to słabo ci to poszło bo jest na forum co i jak zresztą jeśli sie nie znasz na tym to i tak musisz oddać do zakładu który wie o co chodzi
-
[B5 AFN] Numerek rury dochodzacej do turbo od intercoolera
tak nr 5
-
SPOTY RADOMSKIE
- [ALL B5] Proszę o analizę błędów
nie proponuj czegos jak nie wiesz że to pomorze kolega ma inny silnik niz ty i zawor również- [ALL B5] Jak to jest z tym AJM
właśnie- SPOTY RADOMSKIE
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_auto_nie_odpala_2_bledy_zapisaneprosba_o_analize-t66278.0.html tu jest- SPOTY RADOMSKIE
czytaliscie naszej nowej kolezance padla furmanka- [ALL B5] Jak to jest z tym AJM
proszę http://www.vwgolf.pl/?page_id=174 a poza tym jaro4444 chyba rozwiał juz wszystkie wątpliwości posiadaczom ajm- [ALL B5] Jak to jest z tym AJM
koledze sie nic nie pomylilo poczytaj troche prasy porozmawiaj z ludzmi co sie znaja to bedziesz wiedział, a temat nie dotyczył tego czy to dobry motor tylko czym sie rozni od 130 a raczej co ma wspólnego - [ALL B5] Proszę o analizę błędów