Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryńka "namber łan"
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    np . BONA
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    I dziwią sie że tak za***rdala, a to tylko 110-tka własnie
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szczegolnie ze dzwonia do niego i mowia co z nią nie tak :> :> :>
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co jest z tymi cytatami cholera [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:44_________________________________________________kto tu moderatorem jest niech naprawia :gwizdanie:
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja tam moja ex wspominam milusio, nigdy mnie nie zawiodła nigdy, nie mów nigdy :gwizdanie: może o czyms nie wiesz :gwizdanie: zresztą, kto to żyje w przeszłosci, trzeba życ dzisiejszym dniem mcm dzieki za zostawienie 2 browarków w bagazniku, właśnie konsumuję :> farciara [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:41_________________________________________________ co to ma byc michal nie wiem gdzie cytat [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:42_________________________________________________tez mi cos sie porąbalo :>
  7. jest wszystko ok ,korekcje wtryskow, rozrząd ,pompki, oprócz jednego termostat Ci prawie padł trzeba go wymienic
  8. skoda ma gruche do dolu i dlatego rdzewieje, w audi i passacie (silnki wzdłuż) takie rzeczy sie nie dzieja , zreszta gruche sie odkreca ale nie rozpinasz od cięgła na turbinie sztangi bo pozniej ciezko jest je zalozyc choc tak tez mozna zrobic .
  9. przepływomierz - ok ,turbo- ok ,daj jeszcze grupe 04,07, 013, 023
  10. zrób tak jak ci napisalem, rozruszaj recznie kierownice odkrecajac gruche od turbiny ,ruszajaac sztanga z cala grucha po takim rozruszaniu bedziesz mógł na jakis czas odlozyc czyszczenie turbiny , zrobilem u brata tak w ajmie i smiga juz 3 mc i jest spoko ,a nie mógl prawie juz na 4 biegu 2500 przekraczac
  11. bo tam to sie dzieje dynamicznie a nie jak w bs i tak dokonca nie wiesz czy w bs idzie całkowicie na dol w pelnym zakresie
  12. łeh ;(
  13. hehehe teraz kreci 4 czas , to moze to bmw nie takie zle
  14. juz po zamiatane kubica mial jechac na 1 pit stop a juz byl w alei serwisowej
  15. popieram w 100%, co innego w autach z turbina z zaworem upustowym (westgate)
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wszystkie laski beda teraz ogladac ten filmik ps. samo sie tak ustawilo
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia ale Ciebie tez fajnie widac[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 21:55_________________________________________________a tu link do filmiku
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oki , mam jeszcze to
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak wrzucic filmik na forum ?
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to prawie nic juz nie dzialo sie
  21. będzie leciał na jeden tylko znowu te toyoty zeby znowu nie ugrzązł za Glockiem
  22. moze byc tez niedomykanie sie zaworu upustowego
  23. ja bym go podmienil i sprawdzili w ten sposób ale one naprawdę bardzo rzadko w vnt leca panowie jak ktos rozkladal turbo choć raz to wie ze lanie wd 40 to marnowanie tego środka , machanie kluczem tez nie jest wskazane niszczymy membranę w gruszce , jedyny w miarę dobry pomysł to odkręcić dwie śrubki od mocowania gruchy na turbinie, tak zeby można bylo cala gruszka w gore i w dol ruszać ,można naprawdę pozadnie rozruszać kierownice i to z wyczuciem reką , a potem przykręcić gruchę ,auto popalowac na drodze i pomoże na jakiś czas , :>
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej , dzisiaj mnie nie ma jestem rosie na kreglach . ps dzwon Brynia rano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.