Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryńka "namber łan"
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
I dziwią sie że tak za***rdala, a to tylko 110-tka własnie
-
SPOTY RADOMSKIE
szczegolnie ze dzwonia do niego i mowia co z nią nie tak :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
co jest z tymi cytatami cholera [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:44_________________________________________________kto tu moderatorem jest niech naprawia :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tam moja ex wspominam milusio, nigdy mnie nie zawiodła nigdy, nie mów nigdy :gwizdanie: może o czyms nie wiesz :gwizdanie: zresztą, kto to żyje w przeszłosci, trzeba życ dzisiejszym dniem mcm dzieki za zostawienie 2 browarków w bagazniku, właśnie konsumuję :> farciara [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:41_________________________________________________ co to ma byc michal nie wiem gdzie cytat [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:42_________________________________________________tez mi cos sie porąbalo :>
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
jest wszystko ok ,korekcje wtryskow, rozrząd ,pompki, oprócz jednego termostat Ci prawie padł trzeba go wymienic
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
skoda ma gruche do dolu i dlatego rdzewieje, w audi i passacie (silnki wzdłuż) takie rzeczy sie nie dzieja , zreszta gruche sie odkreca ale nie rozpinasz od cięgła na turbinie sztangi bo pozniej ciezko jest je zalozyc choc tak tez mozna zrobic .
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
przepływomierz - ok ,turbo- ok ,daj jeszcze grupe 04,07, 013, 023
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
zrób tak jak ci napisalem, rozruszaj recznie kierownice odkrecajac gruche od turbiny ,ruszajaac sztanga z cala grucha po takim rozruszaniu bedziesz mógł na jakis czas odlozyc czyszczenie turbiny , zrobilem u brata tak w ajmie i smiga juz 3 mc i jest spoko ,a nie mógl prawie juz na 4 biegu 2500 przekraczac
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
bo tam to sie dzieje dynamicznie a nie jak w bs i tak dokonca nie wiesz czy w bs idzie całkowicie na dol w pelnym zakresie
-
F1, Rajdy i Motorsport
łeh ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
hehehe teraz kreci 4 czas , to moze to bmw nie takie zle
-
F1, Rajdy i Motorsport
juz po zamiatane kubica mial jechac na 1 pit stop a juz byl w alei serwisowej
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
popieram w 100%, co innego w autach z turbina z zaworem upustowym (westgate)
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystkie laski beda teraz ogladac ten filmik ps. samo sie tak ustawilo
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia ale Ciebie tez fajnie widac[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 21:55_________________________________________________a tu link do filmiku
-
SPOTY RADOMSKIE
oki , mam jeszcze to
-
SPOTY RADOMSKIE
jak wrzucic filmik na forum ?
-
SPOTY RADOMSKIE
to prawie nic juz nie dzialo sie
-
F1, Rajdy i Motorsport
będzie leciał na jeden tylko znowu te toyoty zeby znowu nie ugrzązł za Glockiem
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
moze byc tez niedomykanie sie zaworu upustowego
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
ja bym go podmienil i sprawdzili w ten sposób ale one naprawdę bardzo rzadko w vnt leca panowie jak ktos rozkladal turbo choć raz to wie ze lanie wd 40 to marnowanie tego środka , machanie kluczem tez nie jest wskazane niszczymy membranę w gruszce , jedyny w miarę dobry pomysł to odkręcić dwie śrubki od mocowania gruchy na turbinie, tak zeby można bylo cala gruszka w gore i w dol ruszać ,można naprawdę pozadnie rozruszać kierownice i to z wyczuciem reką , a potem przykręcić gruchę ,auto popalowac na drodze i pomoże na jakiś czas , :>
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan 1,9 TDI 110KM przypuszczalnie AFN)
nie ma takiego koksu tyle co standart awx -to ma byc koks
-
SPOTY RADOMSKIE
hej , dzisiaj mnie nie ma jestem rosie na kreglach . ps dzwon Brynia rano