Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe czy oziu z pinkim wydolą tyle maja teraz sex roboty naobiecywali i teraz trza wykonać :>
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "nie maniak"- nic mi o tym nie wiadomo
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc sexomaniacy
  4. pewnie ze tuner da rade , przy małej gimnastyce mozna gruche wyjac i załozyc do turbiny na samochodzie a wyregulowac ja na innej turbawce vnt( pewnie jakas ma)
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pamietam o tobie , ale pisałem za na pw zeby nie bylo ze kogos omine
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokladnie :> :> :>[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:53_________________________________________________ponawiam zapisy na prison break 4 pisac mi na pw kto chce to na spota w piatek nagram bo mam juz wszystkie odcinki
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jak przyszłe pokolenie:D??zdrowe , wlasnie z powodu tego pokolenia zonka musiala cała garderobe zmienic a to kosztowalo dzisiaj ;(
  8. mozna pierscien sterujacy kierownicami zle zalozyc ale to tylko dotyczy vnt 15 bo w gt1749 jest symetryczny i nie da rady zle tego zlozyc , moze grucha jest zepsuta (sprezyna peknieta albo membrana),albo wlasnie sztanga za bardzo skrócona , trzeba to obejrzec nie da rady na odleglośc
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    latalem z zona po sklepach nie było czasu sie zastanowic a jak omijalem korki bylem przejazdem na mineralnej to wstapilem zobaczyc co sie dzieje w swiecie tuningu
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to tak jak TY :decayed dokladnie
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a to o czy z mim gadałes, ????? bo on albo o samochodach, albo o ciachaniu Bryniu pierwszy raz czlowieka na oczy widzialem a i tak sie dogadalismy ze mial byc u ciebie pogadalismy chwile ale dowiedzialem sie czym jezdzil s4 2.8 2.6 i 1.9 bodajże jak wszystko zapamietalem
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak sie nie myle to wyszło mu 215ps 450 Nm tyle ze to chyba orginal tak ma 205 ps a jemu wyszło 215 a po programie to nie weim ile mu wyjdzie
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bylem dzis u rogala ale calkiem przypadkiem i poznalem naszego kolege klubowego norbiego co mial byc u bryni na parapecie wtedy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________buja sie teraz bmw 330d z 2005 i był na programie
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo ja zawsze tak czarne to czarne biale to............. :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:20_________________________________________________ale i tak fajnie ze juz 500 peklo
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a jednak musiało byc o sexie heheheh
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moze bedzie moze nie za godzine to raczej nie da rady
  17. na moje oko masz padnięte pompki na wszystkich cylindrach
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bede dzis ikea cos moze brynia kupic
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam
  20. nie musisz zaworu wymieniac bo jest to ten sam zawor , zawory roznia sie w ogole tylko wtyczka okragla lub kwadratowa w zaleznosci od roczników
  21. potwierdzam pierburg okolo 200 -220 pln lub bosch 260-280 tez lizak obudowa ci niepotrzebna innych nie bierz pod uwage
  22. sprawdziles przy ic i te duze dolotowe i gumowy laczący plastikowy z kolektorem , jak tak to masz w linku od kolegi co zrobic zeby skrocic sztange i miec pewnosc ze zawor sie domyka , dzialanie twojej turbiny jest takie ze laduje do pewnego momentu jak osiagnie odpowiednia wartosc doladowania zaworek tzw n75 reguluje je, sztanga sie porusza i upuszcza nadmiar cisnienia przez wlasnie zawor upustowy to tak po krotce
  23. po co wy wszyscy wymieniacie te n75 to mit ze one sie psuja w turbinkach vnt ,w zwyklych turbinach z zaworem upustowym to tak , ale to juz prawie przeszłośc takie turbiny i te padjące zaworki , najczestrza przyczyna sa zastane kierownice w turbinie ,potem zapchany katalizator i ewentualnie padnieta przeplywka i w takiej kolejnosci trzeba eliminowac jak samochód mula dostaje
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    heh ja wczoraj tez pojechalem na niewinne palenie ogniska u kumpla na działce przy budowie a obudzilem sie dzisiaj w domu i ni cholery nie pamietam cosie dzialo wczoraj heheehhe
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hej michał jak przezyles piatek a raczej sobote po balecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.