Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. cos pomieszles , spróbuj ponownie albo zapisaly ci sie pod normalnymi a nie spojrzales do konca w pliku sprawdz to
  2. odzim odpowiedział(a) na kempas temat w 1.9TDI
    no i jak twoje stare ADP by juz chyba sil nie mialo na terazniejsze twoje autko AFN
  3. to nie sa bs tylko zwykle statyczne ,
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja bede po 19stej
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    goscie beda to trza sie wystroić :>
  6. no i za***iście wreszcie beda sie scigac bolidy a nie jakies gowno jak gp3
  7. 003, 004 za małe popraw zeby dało sie cos zobaczyc chyba ze ty widzisz , i jeszcze pokaż 008 010 bo cos słabo ta turbinka pompuje od 2200 do 3100 obrotow
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajniusi ten psina, tylko mu pinki zeby cos nie zrobil
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jutro sie zapowiada jakis fajny spot
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale mnogo nas
  12. tez takie objawy daje konczacy sie dwumas
  13. odzim odpowiedział(a) na kempas temat w 1.9TDI
    jedziesz auto przyspiesza normalnie nagle jeb i muł , to bedzie notlauf =tryb awaryjny turbo przestaje sprezac powietrze i latasz na atmosferycznym heheheh, zrób kolego logi tyle ile mozesz i bedzie latwiej bo tak to nic nie bedzie dalej wiadomo tylko watek bedzie sie rozrastał
  14. odzim odpowiedział(a) na kempas temat w 1.9TDI
    to niech zrobi dotad dokad mu idzie , [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________ ile 2 km to chyba na piatce i to za duzo :>
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzisiaj spotkalem TOMASZU w szpitalu , pogadalismy troszku chwile , a ze malo pewnie kazdy troszku zapracowany i potem zmeczony [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________troche nuda na calym forum ogolnie , ni etylko u nas ja to dizsiaj z tego wszystkiego troche pobuszowalem na starym moim forum golfa tez chłopaki z naszego tam sie przewijaja[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________
  16. odzim odpowiedział(a) na kempas temat w 1.9TDI
    co wy chlopaki jak nie ma gdzie przeciez to wystarczy na 3 biegu z 500 metrów zeby miec 4200 obrotów na kazdej ulicy w nocy mozna to zrobic , włacz sobie wczesniej start i po zatrzymaniu zrobisz stop , pozniej wyedytujesz w exelu od 1500 do 4200 i tyle
  17. zrob test , na postoju przy uruchomionym silniku wcisnij do polowy sprzeglo jak napier........la skrzeczy itp...to napewno dwumas
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czego nie wiesz to moze Ci powiem :gwizdanie:
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia zapracowana z ciebie ostatnio dziewczyna [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________nawet sie zrymowało :>
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    gdzie sie włóczysz ? a dziecko w domu płacze ;(
  21. odzim odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    co masz na mysli -sztanga to kawalek metalu i to cytuje "w końcu zapieczone łopatki w pozycji minimalnego doładowania"- jeszcze takich nie widzialem
  22. chłopie dokladnie po co marnujesz czas komus jak ty na opale latasz i dziwisz sie ze ci podymia :polew:
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a tak czytam sobie wasze dewagacje na temat pokojow i spania w nich albo niespania tylko .................. juz sam nie wiem
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka
  25. przeciez nikt nie mowi tu o spalinach , spaliny to przez wydech maja sie wydobywac , ale ze zdrowych silnikow vp nie leci nic ani z korka ani z bagnetu a o pd nie da sie tego powiedziec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.