Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem lub złudzenie.

Po zakupie auta, zrobiłem jakieś 300 km i po tym okresie wymieniłem rozrząd + oprzęd.

Po wymianie wydaje mi się że auto trochę osłabło tak od ok 70m km/h, powyżej 100 km/h to już w ogóle wolno się buja ;/

Nie wiem co może być taką przyczyną, dodam iż prędzej miałem ADP 1,6 i wydaje mi się że miał lepsze odejście od mojego AFN co raczej dziwne jest.

Logi VAGiem robiłem są tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_prosze_o_analize_logow-t84152.0.html;msg949137#msg949137

Próbę dynamiczną próbowałem robić lecz na odcinku ok 350m auto udało mi się rozpędzie na 3 biegu do ok 3300 obrotów czyli z tego co pamiętam ok 70 km/h

czy to dobry rezultat ?

być może że jest to tylko moje złudzenie.

Zapłon ustawiony jest w normie (logi) bo myślałem ze może xle ustawiony po tej wymianie ale widać że jest ok

W moich okolicach nie mam żądanego znajomego z podobnym silnikiem aby porównać przyspieszenie więc zwracam się z prośba do Was.

pozdrawiam

Tomek

Opublikowano

Ja na 3 biegu przy obrotach ciut powyżej 3000 mam 100 na liczniku, na 2 moge przeciagnac do 70km/h przy obrotach ok 3600.

Opublikowano

wstaw logi dynamiczne

Opublikowano
  • Autor

wstaw logi dynamiczne

Właśnie z tym jest problem brak w g-dz odcinków aby prędkość rozwinąć.

będę próbował wieczorkami gdzieś przelecieć.

Opublikowano

A wywala jakieś błędy ? Próbuj zrobić te logi :wink4:

Opublikowano

kempas jak to nie ma gdzie w grudziadzu jedz na srednicowke tam masz ladna prosta od strony tarpna a jak w sobote sie spotkamy to pogadamy jeszcze na temat twojego silniczka

Opublikowano
  • Autor

no jedynie średnicówka ale tam stale coś bryka podrodze a tu trzeba gaz stale w desce trzymać :/

Opublikowano

kempas wieczorkiem robi sie pusto tak ze mozesz sprobowac bo tylko tam i nigdzie indziej

Opublikowano

Tylko uważaj na vectrę, bo lubi się po tym odcinku kręcić :wink4:

I żeby nie było off, czekam na wyniki, bo chyba to samo u mnie występuje... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok ok postaram się to jak najszybciej zrobić :cool1:

Opublikowano

co wy chlopaki jak nie ma gdzie przeciez to wystarczy na 3 biegu z 500 metrów zeby miec 4200 obrotów na kazdej ulicy w nocy mozna to zrobic , włacz sobie wczesniej start i po zatrzymaniu zrobisz stop , pozniej wyedytujesz w exelu od 1500 do 4200 i tyle

Opublikowano

Jak masz problem z przyśpieszeniem do do 4200rpm bedziesz jechał z 2 km...

Sam to przerabiałem :gwizdanie:

Opublikowano

to niech zrobi dotad dokad mu idzie , [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________

Jak masz problem z przyśpieszeniem do do 4200rpm bedziesz jechał z 2 km...

Sam to przerabiałem :gwizdanie:

ile 2 km to chyba na piatce i to za duzo :>
Opublikowano

Jak złapie notlauf podczas logowania to będzie jechał i jechał.... :).

Opublikowano
  • Autor

Jak złapie notlauf podczas logowania to będzie jechał i jechał.... :).

co to jest notlauf ?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 08:48_________________________________________________

Jak masz problem z przyśpieszeniem do do 4200rpm bedziesz jechał z 2 km...

Sam to przerabiałem :gwizdanie:

i jaką miałeś przyczynę ?

Opublikowano

to tryb awaryjny

Opublikowano
  • Autor

a jak go można rozpoznać w inny sposób ? Vagiem ?

Opublikowano

a jak go można rozpoznać w inny sposób ? Vagiem ?

jedziesz auto przyspiesza normalnie nagle jeb i muł , to bedzie notlauf =tryb awaryjny turbo przestaje sprezac powietrze i latasz na atmosferycznym heheheh, zrób kolego logi tyle ile mozesz i bedzie latwiej bo tak to nic nie bedzie dalej wiadomo tylko watek bedzie sie rozrastał
Opublikowano
  • Autor

Temat rozwiązany, okazało się iz po wymianie rozrządu mc mechanik nie podłączył jednego z przewodów podciśnienia przez co turbina nie działała poprawnie.

Dziękuje za odpowiedzi.

pozdrawiam

Opublikowano

kempas to co ty masz za mechaniora :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.