-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
amortyzatorki i odboje wymienilem ponad pol roku temu wszystko jest super towar zakupilem od kolegi TOM77 w bardzo korzystnej cenie polecam wszystkim
-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
kolego ori zakladaja sachs i takie mam zamiar zalozyc i planuje odrazu wszystkie cztery za jednym razem wydatek bedzie ale sie oplaci na jakosci i bede spal spokojnie wiedzadz ze nic sie nie dzieje czekam tylko na nr fabryczne amortyzatorow
-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
kolego niestety to nie niemcy tylko polska a jezeli mial bym kupowac w aso to raczej bym sie nie wyplacil takie maja ceny w polskich aso wole ori kupic w sklepie tylko chodzi mi o marke amorow
-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
a orietujesz sie moze ile kosztuja ori oczywiscie nnowe
-
[B6 AYM] Jakie mam kupić amortyzatory do b6 avant
Witam wszystkich kolegow klubowiczow w mojej b6 avant nadszedl czas na wymiane amortyzatorow z tym ze nie mam pojecia jakie kupic .Czyv gazowe czy olejowe i jakiej firmy ,akurat na zawieszeniu to zadobrze sie nie znam tak wiec prosze o rade i pomoc
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
kolego plyta do czyszczenia to do d*py jest najlepiej daj navi do fachowca i ci wyczysci soczewke lustra i w tedy bedzie dobrze bo wyczyszczenie samej soczewki to malo pomaga ja tez tak mialem dalem do czyszczenia i navi chodzi elegancko
-
[B6 AYM] Stukanie pod podłogą
ten stukot to mialem przez kilka kilometrow od redukcji i nie tak jak pisalem z 2biegu na pierwszy tylko z 3na 2 zrobilem kilka km i przestalo stukac i do dzisiaj nie mam problemow
-
[B6 AYM] Stukanie pod podłogą
byc moze ale na postoju trz byly te stuki przy wlaczonym silniku
-
[B6 AYM] Stukanie pod podłogą
juz dokladnie nie pamietam czy bylo 30km/h czy 20km/h a to byl jednorazowy przypadek tak wiec wasze aluzje sa niepotrzebne a potrzebuje info co to moglo byc
-
[B6 AYM] Stukanie pod podłogą
Witam niedawno mialem taki przypadek ze cos zaczelo mi stukac pod podlaga tak jak by glosniej chodzil silnik lub cos nie tak z wydechem.Wszystko zaczelo sie jak jechalem po miescie i chcialem wyprzedzic autko wiec przy 30km/h zredukowalem do pierwszego biegu i wcisnolem gaz do podlogi i bum cos walnelo i zaczelo mi gruchotac z pod podlogi .W kabinie gruchotanie bylo slychac bardzo glosno a na zewnatrz bylo slychac normalna prace silnika po rzejechaniu kilku km i dobrym gazowaniu pojechalem do warsztatu co naprawiaja wydechy i facet stwierdzil ze z wydechem jest wszystko ok. po jakims czasie i przejechaniu kilkudziesieciu km wszystko wrocilo do normy i owego gruchotania nie slychac. Czy moze ktos wie co to moglo byc lub ktos mial taka sytuacje zdarzylo mi sie to jednorazowo a do vaga po tym czasie sie nie podpinalem.
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
czytaj wyzej a pozniej jak co co to pytaj bo te pytanie w tym watku zbyt czesto sie pojawia
-
[ALL B6] Cofanie licznika
moze odpowiedziec bi jezeli na liczniku i w komputerze ma np 180000km a w aso wyjdzie ost.serwis przy 250000km to cos raczej nie gra[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 22:37_________________________________________________ a powiedz jaki slad zostaje
-
[ALL B6] Cofanie licznika
jezeli chcesz sprawdzic przebieg a auto bylo serwisowane jedz do aso i dowiesz sie przy jakim przebiegu byl ostatni serwis i kiedy
-
[ALL B6] Cofanie licznika
jest to mozliwe
-
[B6 AYM] Nie działają spryskiwacze reflektorów
plynu mam full uklad raczej nie jest zapowietrzony a bezpiecznik to ktory bo na pompke nie idzie mi prad
hubec
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta