Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix na drugi raz avanta kupuj a nie limuzynke ktora jest niefunkcjonalna
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
nie ten dzial kolego
-
SPOTY RADOMSKIE
to może mi pomożesz bo mam dosyć już mojego samochodu qfa!!! mam ochotę go na śmietnik wy***ać... tym razem nie mogę położyć tylnej kanapy!! Oziu spokojnie
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
nie wiadomo sprawdz najpierw szczelnosc ukladu dolotowego , trzeba eliminowac po kolei przyczyny nie doladowania, turbo na koncu tej drogi będzie :>
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem silnika po wymianie rozrządu
moze byc ten zawor , niech kupi i zalozy jak nie to ,to co cie to obchodzi przeciez to on chcial to wymienic , kat wtrysku tu nie bedzie miał nic do rzeczy przeciez napisał ze w filtrze paliwa nie ma , to kąt nawet idealnie ustawiony nic nie zmieni jak furmanka ON nie dostanie
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj troche popisalem w technicznym Wihajster 47 nike21 44 ykk 36 odzim 25 Madas 25 themOn 24 GRazny 24 domjenick 22 Iverson 21 Ukasz699 19
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
podjedz na spota w twojej okolicy i koledzy napewno Ci pomoga z vagiem albo poprostu kup sobie 60 pln to nie taka wielka kasa [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 19:04_________________________________________________http://www.allegro.pl/item649742891_vag_com_kkl_obd2_obdii_usb_pl_gw_wysylka_w_24h_ss.html
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
niby ze jak? , przeciez czysci sie strone goraca , a co ma do tego regeneracja regeneruje sie wirnik uszczelniacze i łożyska slizgowe , nie ma zadnej potrzeby regenerowac turbiny jak nie ma luzu wzdluznego i nie puscily uszczelniacze
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
masz notlaufa bylo o tym setki razy , zrob logi i wstaw je w dzial diagnostyki a diagnoza bedzie ,duze prawdopodobienstwo ze masz zabrudzone kierownice w turbinie i trzeba bedzie ja wyczyscic (nie regenerowac tylko wyczyscic)
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
dokladnie przeciez za darmo ich nie dostaja ,do 5000 tys euro kupisz spokojnie dodaj z 1500 koszty wyjazdu i 1500 koszty rejestracji i masz co chcesz i jeszcze ci zostaje z tych 30 tysi na wirusa masz przykladowy link http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/miniSearch.html?isSearchRequest=true&minPrice=&maxPrice=6001&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&ambitCountry=DE&zipcode=8&export=ALSO_EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=97&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=GERMANY&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl spójrz na przebiegi przynajmniej jakies realne a tu limuzynka http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=113571141&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=97&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=6001&ambitCountry=DE&zipcode=7&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=1
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
i wzieli za to 150 pln i bzdur Ci naopowiadali boże gdzie to ASO, kiedys fajnie ktos napisał na tym forum i go zacytuje ze prawdopodobieństwo padniecia n75(turbinki ze zmienna geometrią VNT ) jest takie jak wygrana glówna w totolotka :>
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
za taka kaske możesz powybrzydzać w b5 i bierz 2000 albo 2001 początek roku ps. a nie lepiej pojechac do naszych sasiadow tam latwiej jest kupic cos dobrego ja zawsze latam do München i zawsze jest w czym wybierać
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
kupuj ajt ajm czyli 116 115 po wiruse bedzie zapitalac jak zla
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
skrzynie i komputery to caly czas zmieniali od poczatku produkcji nie tylko z afn na avg , zapewniam cie ze komputery afnow tez sie roznia i jest ich sporo[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 16:22_________________________________________________ co masz na mysli chyba nie gruszke bo ją wczesniej zmienili na wiekszą
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
n75 w tym motorze sie nie psuje mit mechanikow wciaż trwa [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 16:07_________________________________________________zrob poprawnie logi , wszystkie pojedynczo bo probkowanie jest za male w tych co tu dałeś , i najlepiej na 4 biegu jak by dalo rade
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=93 od wtedy
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
cos słabo szukałes 100 115 to silniki pd czyli na pompowtryskach a 90 110 na pompie rotacyjnej, wszystkie maja turbine vnt czyli o zmiennej geometri, niektore 90 maja zwykle turbo (wczesniejsze roczniki) Jeśli chodzi o zasadniczą różnice pomiędzy pompą rotacyjną a pompowtryskami -ciśnienie wtrysku pompowtryskiwacz do 2050 bar -pompa rotacyjna Bosch VP 37 900 bar.Wyższe ciśnienie wtrysku-lepsze rozproszenie paliwa,a za tym lepiej wymieszane z powietrzem,lepsze i szybsze spalanie = więcej mocy Pozatym pompowstryski są osadzone wraz z wtryskami bezpośrednio w głowicy a ciśnienie wywołuje w nich specjalny wałek obok wałka rozrządu,przez to nie masz strat ciśnienia na przesyle paliwa a na każdy cylinder masz jeden pompowtryskiwacz.No i pompowtryski mają charakterystyczny dość głośny klang,
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
szukaj dziury w ukladzie dolotowym(wszystkie weze , wezyki ,zlaczki ) , jak to sprawdzisz pomyslimy dalej
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
i dobrze ze kupiles , kazde podpiecie pod komputer u mechanora to koszt okolo 40 pln o aso juz nie mówie
-
SPOTY RADOMSKIE
jak pierwsza nocka na swoim Bryniu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
adago daj na pw to ci pomoge w tym bs , a co do przepływki to jest na granicy przeczyscic ja i powinno byc dobrze , moze filtr powietrza czas wymienic
-
SPOTY RADOMSKIE
nie jade wiec nie przezywam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
przepływomierz do wymiany, termostat do wymiany , ustawic prawidlowy kat wtrysku w okolice 55-60 jest 35, i zrobic ponownie wtedy logi , lekko zacinajace sie kierownice w turbinie - ostrzejsza jazda powinna pomóc
-
SPOTY RADOMSKIE
a co jest za 42 dni
- SPOTY RADOMSKIE