Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w motoryzacyjnych np w ekonafcie
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na stresa też :evil: i nie tylko :gwizdanie:
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:
  4. nie chodzi o mala rozdzielczosc tylko sa zle zrobione , nie mozna po nich stwierdzic czy w pelnym zakresie obrotow przeplywka dziala poprawnie -jak pisałem wczesniej logi do wyrzucenia zebys sie nie zdziwił jak moderator ci je wywali bo zasmiecaja forum , czytaj wielkie litery czerwone w tym dziale na gorze
  5. nie ma wplywu zajrzyj do srodka turbiny w otwor gdzie idzie waz to zobaczysz ze sie zweza i jest wlasnie taka sam srednica jak ma przejscowka , a wąz orginal to koszt 400 pln i bedziesz musial jeszcze zmienic drugi koniec zeby wszedl ci na metalowa rure co idzie wzdłuż zderzaka
  6. co sie czepiasz chłopaka :> przeciez wiadomo juz o co mu chodziło
  7. zrób poprawnie logi bo to co wstawiłes to jakis syf , przeplywka chyba dobra ale musisz porawne logi zrobic o 1500 do 4500 but w podloge na 3 lub 4 biegu bo inaczej to nikt ci nie powie co i jak [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 15:06_________________________________________________zrob jak te piewsze i bedzie dobrze
  8. ja uporałem się z tym w godzinkę i tak jak piszesz jaka przyjemność z rezania :> tez sie musze za to wziasc bo auto mi slabnie w gorące dni , a odżywa wieczorami
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znaczy że ma zaczep na 4 łapy :polew: nie przeginaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:33_________________________________________________Bryniu musimy sie umowic co do odebrania wygranego zakladu przez Ciebie
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia Szybka >
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak szybka ? witajcie
  12. :polew: :polew: zmieńcie mechanika, bzdura kompletna , mieliscie typowego notlaufa-tryb awaryjny- ale nie z tego powodu co wam psedo mechanik powiedzial
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to wpadaj w piatek jak bedziesz jeszcze do nas pod bille o godz 19stej
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.autokrata.pl/ogien/6430/land_rover_wjedzie_wszedzie/ niezle
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pęknieta masz?
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm00 robilo tam pare szyb moich kumpli ceny normalne a jakos uslugi nie ma co narzekac nigdy zadna nie przeciekala po nich
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witajcie
  18. mylisz sie czyszczenie ale takie jak- Pan Bog przykazał - pomoze tyle samo co regeneracja , tyle ze regeneracja to koszt duzy czyszczenie samemu mozna wykonac ewentualnie mechanior wyjmuje ci turbo ty je czyscisz a potem mechanior ci je wklada jak nie masz warunkow do wyjecia turbiny z auta
  19. pierburg na allegro jak chesz to dam ci namiar na godnego zaufania sprzedawce przepływki na pw
  20. muisz go koniecznie wyczyscic i znalezc przyczyne ze tam jest olej bo to nie dobry znak jak juz tam jest [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 11:08_________________________________________________a co do katalizatora to nawet jak jest nowy to napewno jest lepiej dla turbawki jak go wogole nie ma
  21. kup pierburga lub boscha lizak i auto odżyje ceny 200- 260 pln
  22. przeczytaj sobie moj post chyba trzeci jak zrobiles pierwsze logi , tam było wszystko napisane , ale jezeli mowisz ze wszystko sprawdziles i nie ma dziurek wiec sam sobie jestes winny ze tak długo meczysz sie z autem i jego bolaczką
  23. miko34 i dalej to podtrzymuje ze w 1749 nie da sie zle zzlozyc pierscienia jak bys doczytal dalej to jest napisane ze w vnt15 taka jaka posiadasz tzreba sobie zrobic najlepiej zdjecie bo pierscien jest nie symetryczny , no ale coz trzeba czytac zeby cos sie dowiedziec [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 10:54_________________________________________________autocytat z watku o czyszczeniu "a co do vnt 15 to trzeba uwazac najlepiej zrobic zdjecie przed rozebraniem kierownic bo tu pierscien sterujacy trzeba prawidłowo zalozyc bo nie jest symetryczny , co do muszli goracej to jezeli prawidłowo założymy kierownice i pierscien to muszla tez wejdzie nam w odpowiednim miejscu musi bo ogranicznik od kierownic który jest w czesci której nie rozbieramy musi nam pasowac"
  24. ty masz w koncu kata czy nie bo sam juz z twojego opisu nie wiem ,wszystko wyglada na ok , tyle ze turbo pózno sie budzi ale spoko laduje tyle ze troszke jak dla mnie za późno stad moje pytanie
  25. kolego jest o tym w naszym dziale sam to napisalem zeby na to zwrocic uwage (sory za auto reklame cheesy) http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.