Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
w motoryzacyjnych np w ekonafcie
-
SPOTY RADOMSKIE
na stresa też :evil: i nie tylko :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc da rade na ten kregoslup i nie tylko jezeli ci o to chodzi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie chodzi o mala rozdzielczosc tylko sa zle zrobione , nie mozna po nich stwierdzic czy w pelnym zakresie obrotow przeplywka dziala poprawnie -jak pisałem wczesniej logi do wyrzucenia zebys sie nie zdziwił jak moderator ci je wywali bo zasmiecaja forum , czytaj wielkie litery czerwone w tym dziale na gorze
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
nie ma wplywu zajrzyj do srodka turbiny w otwor gdzie idzie waz to zobaczysz ze sie zweza i jest wlasnie taka sam srednica jak ma przejscowka , a wąz orginal to koszt 400 pln i bedziesz musial jeszcze zmienic drugi koniec zeby wszedl ci na metalowa rure co idzie wzdłuż zderzaka
-
[B5 1Z] Uszkodzomy zawór turbiny
co sie czepiasz chłopaka :> przeciez wiadomo juz o co mu chodziło
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
zrób poprawnie logi bo to co wstawiłes to jakis syf , przeplywka chyba dobra ale musisz porawne logi zrobic o 1500 do 4500 but w podloge na 3 lub 4 biegu bo inaczej to nikt ci nie powie co i jak [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 15:06_________________________________________________zrob jak te piewsze i bedzie dobrze
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
ja uporałem się z tym w godzinkę i tak jak piszesz jaka przyjemność z rezania :> tez sie musze za to wziasc bo auto mi slabnie w gorące dni , a odżywa wieczorami
-
SPOTY RADOMSKIE
znaczy że ma zaczep na 4 łapy :polew: nie przeginaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:33_________________________________________________Bryniu musimy sie umowic co do odebrania wygranego zakladu przez Ciebie
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak szybka ? witajcie
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
:polew: :polew: zmieńcie mechanika, bzdura kompletna , mieliscie typowego notlaufa-tryb awaryjny- ale nie z tego powodu co wam psedo mechanik powiedzial
-
SPOTY RADOMSKIE
to wpadaj w piatek jak bedziesz jeszcze do nas pod bille o godz 19stej
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.autokrata.pl/ogien/6430/land_rover_wjedzie_wszedzie/ niezle
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm00 robilo tam pare szyb moich kumpli ceny normalne a jakos uslugi nie ma co narzekac nigdy zadna nie przeciekala po nich
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
mylisz sie czyszczenie ale takie jak- Pan Bog przykazał - pomoze tyle samo co regeneracja , tyle ze regeneracja to koszt duzy czyszczenie samemu mozna wykonac ewentualnie mechanior wyjmuje ci turbo ty je czyscisz a potem mechanior ci je wklada jak nie masz warunkow do wyjecia turbiny z auta
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
pierburg na allegro jak chesz to dam ci namiar na godnego zaufania sprzedawce przepływki na pw
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - pada turbinka
muisz go koniecznie wyczyscic i znalezc przyczyne ze tam jest olej bo to nie dobry znak jak juz tam jest [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 11:08_________________________________________________a co do katalizatora to nawet jak jest nowy to napewno jest lepiej dla turbawki jak go wogole nie ma
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (kierownice czy N75)
kup pierburga lub boscha lizak i auto odżyje ceny 200- 260 pln
-
[B5 AHU] Proszę ocenić logi
przeczytaj sobie moj post chyba trzeci jak zrobiles pierwsze logi , tam było wszystko napisane , ale jezeli mowisz ze wszystko sprawdziles i nie ma dziurek wiec sam sobie jestes winny ze tak długo meczysz sie z autem i jego bolaczką
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
miko34 i dalej to podtrzymuje ze w 1749 nie da sie zle zzlozyc pierscienia jak bys doczytal dalej to jest napisane ze w vnt15 taka jaka posiadasz tzreba sobie zrobic najlepiej zdjecie bo pierscien jest nie symetryczny , no ale coz trzeba czytac zeby cos sie dowiedziec [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 10:54_________________________________________________autocytat z watku o czyszczeniu "a co do vnt 15 to trzeba uwazac najlepiej zrobic zdjecie przed rozebraniem kierownic bo tu pierscien sterujacy trzeba prawidłowo zalozyc bo nie jest symetryczny , co do muszli goracej to jezeli prawidłowo założymy kierownice i pierscien to muszla tez wejdzie nam w odpowiednim miejscu musi bo ogranicznik od kierownic który jest w czesci której nie rozbieramy musi nam pasowac"
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - pada turbinka
ty masz w koncu kata czy nie bo sam juz z twojego opisu nie wiem ,wszystko wyglada na ok , tyle ze turbo pózno sie budzi ale spoko laduje tyle ze troszke jak dla mnie za późno stad moje pytanie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
kolego jest o tym w naszym dziale sam to napisalem zeby na to zwrocic uwage (sory za auto reklame cheesy) http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.0.html