-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
no właśnie bo coś wyczytałem na forum ze w b6 były dwa ładunki w poduszkach ale okazuje sie panowie ze w a3 polft tez byly takie kierownice AUDI A3 8L LIFT KIEROWNICA AIRBAG BEŻOWA (3944900511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
witam klubowiczów, naszło mnie na zmianę kierownicy po przeczytaniu tematu, przeglądając kierownice na allegro natknąłem się na kierownice od a4 b6 jedyna różnica kosmetyczna od poliftowej z b5 to to ze ma chromowy pierścień na poduszce, ale jak wygląda sprawa z reszta tzn. wieloklinem, taśma, oraz osłoną kolumny? da się to złożyć do kupy? i na jakich częściach z b6 czy b5 polift żeby wszystko hulało z kierownica od b6, wielkie dzięki za odpowiedzi kierownica od b6 KIEROWNICA SKÓRA AUDI A6 C5 lift A4 B6 B. Ładna (3976808974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Diesel + Pompa wtryskowa po uszczelnieniu.
za mala dawka paliwa na nastawniku moim zdaniem, jeśli robili ci to w boschu to pewnie dali ci jakaś gwarancje wiec niech to poprawiają
-
prawidlowe ustawienie drazka stabilizatora
dzieki wielkie panowie
-
prawidlowe ustawienie drazka stabilizatora
witam panowie, mam pewien problem poniewaz po wymianie amorow z przodu ustawilem drazek na opuszczonym aucie i przod stal wysoko, wiec podnioslem i skrecilem drazek na podniesionym i teraz jest jeszcze wyzej i sam juz nie wiem, jak powinien byc ustawiony drazek na tych tulejach gumowych co sa z przodu sanek i jak na laczniku stabilizatora, jakie jest prawidlowe ustawienie?
-
czy wejdzie taka felga
a jaka opone polecacie do takich felg tak zeby to wygladalo jak sie nalezy, chodzi o wymiary
-
czy wejdzie taka felga
witam panowie, czy wejda mi felgi 17" ET45 7,5J ? opona 225/45 prosze o szybka cenna rade i wielkie dzieki
-
plastik na filtr powietrza
powinien podejsc moim zdaniem bez problemu kolega ostatnio chyba cos wlasnie tez kombinowal z ta oslona na filter ale dowiem sie jeszcze
-
przekrecony gwint od mocowania tylnego amortyzatora
tak, zgadza sie chodzi o gwint w tej gornej czesci aluminiowej
-
przekrecony gwint od mocowania tylnego amortyzatora
witam, panowie wyszedł pewien problem przy wymianie amortyzatorów, wszystko poszło cacy ale jedna śruba niestety się przekręciła - za mocno dociągnąłem chodzi dokładnie o śrubę która trzyma tylni amortyzator od strony bagażnika są tam dwie i jedna została przekręcona ogólnie coś tam ona trzyma ale czy może powodować to jakieś niebezpieczeństwo? z góry dzięki za wszelkie oceny tej sytuacji
-
[ALL] Woda po lewej stronie auta
panowie wielkie dzieki woda wyschla i jak juz sugerowaliscie winna byla uszczelka pod ECU. Wielkie dzieki
-
[ALL] Woda po lewej stronie auta
ostatnio rozebrałem puszkę ecu okazało się ze od jednej strony uszczelka była sparciała i praktycznie cala w błocie aż do środka, uszczelniłem ja teraz czekam na deszcze:) a co do tych rynienek co pisał użytkownik -akwarium....to o jakie chodzi? dzięki wszystkim za udział w wątku jeśli sprawa się zakończy poinformuje:)
-
[ALL] Woda po lewej stronie auta
Witam panowie, mam problem gdyz od zawsze mialem delikatnie wilgotno po stronie kierowcy od paru tygodni mam poprostu 2 cm wody z tylu po tej samej stronie , z lewej strony auta jest sucho. Dodam ze dziury kolo podszybia sa wyczyszczone oraz nie jest to od klimy. Prosze o porady
-
[ALL B5] czy podejda mi te alusy
Witam panowie tak jak w temacie czy podejdą mi takie alusy oraz czy et będzie odpowiednie? nie będą wystawać? co sadzicie o tej firmie? z góry dzięki http://allegro.pl/alessio-super-silver-r544-7-5x16-et45-felgi-16-i1861672592.html
-
[ALL B5] Przygoda ze studzienka
Panowie potrzebuje pomocy proszę o numer miski olejowej, wspornika tego co jest kolo miski(od czoła miski w stronę chłodnicy) oraz łapy drążka stabilizatora która przykręcona jest do poduszki od spodu. Proszę o pomoc. Wielkie dzięki z góry
studentzse
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta