-
[B5 1Z] Wyciek Oleju przy turbo jak to zlikwidowac ??
musisz zeszlifować z jednej strony klucz 17 aby wszedł na tą dolną śrubę aby się nie obkręcała a dopiero potem dokręca się tą górną bo jak dokręcałeś górną to ta dolna mogła się też obkręcić i zerwać gwint w turbie a to już mały kłopot
-
[B5 AFN] Całkowity brak nawiewów
Problem chyba opanowany nie dmucha bo wsadziłem wentylator od angola i zamiast wiać do środka wieje w drugą stronę , ma ktoś pomysł na przeróbkę aby wiał w drugą stronę z góry dzieki za pomoc
-
[B5 AFN] Całkowity brak nawiewów
Dmuchawa chodzi podmieniałem już panel klimy ,sprawdziłem filtr przeciwpyłowy,na obiegu zamkniętym też nie dmucha co mogło paść więcej może jakiś czujnik tylko jaki
-
[B5 AFN] Całkowity brak nawiewów
Problem wygląda tak nie działa żaden nawiew . Po przeczytaniu kilku tematów w tej sprawie podjąłem sie wybebeszenia osłon dobrałem się do silniczków i okazało się że silniczki zmieniają położenie klap ale powietrza ani widu ani słychu jaka może być przyczyna Proszę o rady bo furą strach wyjechać z zaparowanymi szybami
-
[B5 1Z] Położenie TERMOSTATU ??
za alternatorem lekko pod nim plastikowy króciec z gumowym wężem musisz odkręcić dwa imbusy i masz termostat
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
A u mnie zamyka tylko około 10 cm nie do końca co może być przyczyną?
-
[B5 AFF] Różne wskazania poziomu oleju
poziom oleju to się sprawdza na zimnym silniku -ponieważ gdy silnik się rozgrzewa cały olej zaczyna pływać i smarować co się da w silniku czyli olej pobiera z miski olejowej ,przy zimnym silniku cały olej znajduje się w misce olejowej i wtedy mamy dokładny pomiar ile tego oleju mamy i o to właśnie chodzi
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
ty to chyba nie odczytałeś prawidłowo - aluzji !!!
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Przeciwmgielne używa się podczas mgieł które jak wiadomo występują np na wyspach !!! u nas chyba nie
-
[B5 AFN] Wykręcenie turbiny-jak odkręcić zapieczone śruby?
sposób na ruska- ja takiego użyłem : młotek i przecinak .śrubki kupisz nowe za parę groszy w ASO
-
Prośba o głos w rankingu
poszło
-
Strefa Śmiechu
Idzie czerwony kapturek lasem ,a w krzakach coś trzeszczy . Zagląda tam kapturek i widzi wilka i pyta : dlaczego wilku masz takie wielkie uszy? na to odpowiada mu wilk- żeby cię dobrze słyszeć A dlaczego masz tak wielkie wybałuszone oczy? Bo sram!
-
[ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
Szkoda słów za tamowanie ruchu to można mandat dostać jak się skrzyżowanie blokuje ale za to że się płaci , po to żeby te nasze drogi wyglądały to już paranoja
-
[B5 AFB] Zwisający wężyk podciśnienia
może od filtra powietrza wypadł ? a najlepiej zdjęcie odda powagę sytuacji i pomoże w rozwiązaniu problemu
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
Za tą kasę na pewno się opłacało bo jakby nawet na części szła to kasa do odzyskania .Jak dla mnie za mała pojemność ,ale jak kolega pisze i będziesz się cieszył z jazdy
Artur24
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta