Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur24

  1. musisz zeszlifować z jednej strony klucz 17 aby wszedł na tą dolną śrubę aby się nie obkręcała a dopiero potem dokręca się tą górną bo jak dokręcałeś górną to ta dolna mogła się też obkręcić i zerwać gwint w turbie a to już mały kłopot
  2. Problem chyba opanowany nie dmucha bo wsadziłem wentylator od angola i zamiast wiać do środka wieje w drugą stronę , ma ktoś pomysł na przeróbkę aby wiał w drugą stronę z góry dzieki za pomoc
  3. Dmuchawa chodzi podmieniałem już panel klimy ,sprawdziłem filtr przeciwpyłowy,na obiegu zamkniętym też nie dmucha co mogło paść więcej może jakiś czujnik tylko jaki
  4. Problem wygląda tak nie działa żaden nawiew . Po przeczytaniu kilku tematów w tej sprawie podjąłem sie wybebeszenia osłon dobrałem się do silniczków i okazało się że silniczki zmieniają położenie klap ale powietrza ani widu ani słychu jaka może być przyczyna Proszę o rady bo furą strach wyjechać z zaparowanymi szybami
  5. za alternatorem lekko pod nim plastikowy króciec z gumowym wężem musisz odkręcić dwa imbusy i masz termostat
  6. A u mnie zamyka tylko około 10 cm nie do końca co może być przyczyną?
  7. poziom oleju to się sprawdza na zimnym silniku -ponieważ gdy silnik się rozgrzewa cały olej zaczyna pływać i smarować co się da w silniku czyli olej pobiera z miski olejowej ,przy zimnym silniku cały olej znajduje się w misce olejowej i wtedy mamy dokładny pomiar ile tego oleju mamy i o to właśnie chodzi
  8. ty to chyba nie odczytałeś prawidłowo - aluzji !!!
  9. Przeciwmgielne używa się podczas mgieł które jak wiadomo występują np na wyspach !!! u nas chyba nie
  10. sposób na ruska- ja takiego użyłem : młotek i przecinak .śrubki kupisz nowe za parę groszy w ASO
  11. Idzie czerwony kapturek lasem ,a w krzakach coś trzeszczy . Zagląda tam kapturek i widzi wilka i pyta : dlaczego wilku masz takie wielkie uszy? na to odpowiada mu wilk- żeby cię dobrze słyszeć A dlaczego masz tak wielkie wybałuszone oczy? Bo sram!
  12. Szkoda słów za tamowanie ruchu to można mandat dostać jak się skrzyżowanie blokuje ale za to że się płaci , po to żeby te nasze drogi wyglądały to już paranoja
  13. może od filtra powietrza wypadł ? a najlepiej zdjęcie odda powagę sytuacji i pomoże w rozwiązaniu problemu
  14. Za tą kasę na pewno się opłacało bo jakby nawet na części szła to kasa do odzyskania .Jak dla mnie za mała pojemność ,ale jak kolega pisze i będziesz się cieszył z jazdy
  15. Witam jak cię interesuje to ja mam skrzynię od silnika AHU 90 KM powinna pasować cena 450 zł
  16. Moja babcia ma i jest drogo nie polecam !!!
  17. Na rowerkach nie znam się za dobrze ale jeździłem kumpla -GT modelu nie pamiętam, ale jazda super i na szosie i w terenie no i osprzęt też całkiem niezły warto on dał za niego 1500 zł na giełdzie . Chyba że wolisz nowy.
  18. Artur24 odpowiedział(a) na narty_jezusa temat w 1.9TDI
    mam silnik ahu w garażu czyli 90 konny głowica jest identiko jedyna różnica jaka mi się nasuwa to wtryski wystarczy wykręcić od AFN i będzie git
  19. Ja mam za free a tak w ogóle to z 10 zł /szt
  20. Artur24 odpowiedział(a) na narty_jezusa temat w 1.9TDI
    Ja proponuję nic nie kombinować tylko AFN zapakować ,chyba że mało Ci już mocy i nie masz co z kasą robić to można coś pomyśleć .
  21. Trasa Jelenia Góra -Sławno jakieś 1100 km tam i z powrotem i tak ze 3 razy w roku
  22. Znajomy kupił ostatnio z Deutschland taką Audiczkę fakt golas ale z opłatami dał 9000 zł ty możesz dorzucić z 2000 za to co tam wstawiłeś ale na więcej bym nie liczył tym bardziej pojemność 1.6 żeby to chociaż 1.8 ale zawsze możesz dać 13 i w razie co to będziesz miał z czego zejść .
  23. A tu moja w zimowej szacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.