Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?


frantic04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno temu kupiłem audi a4 b5 1996r motor 1.6 ,przebieg 103tys.pierwszy właściciel.Szukałem z większym silnikiem ale ten przebieg skłonił mnie do kupna.Oceniajcie straty ;( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f11cb63feff7c06.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/211d223d066ab3a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a19e28e983f5d26.html .Tylko mnie nie załamujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawias nie jest ruszony to to jest pikus :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias na 100% odczuł tego dzwona, no ale jak mówisz, że 600 Jurków zapłaciłeś to i na części to pogonisz w razie czego :gwizdanie:

a na poważnie to myślę, że nie jest najgorzej z 3-4 tyś PLN na pewno będziesz musiał wsadzić w ta 4kę, tak mi sie wydaje :mysli: błotnik, maska, zderzak, lampa, plus to co w środku poszło, co do zawiasu to na bank coś odczuł ale zobaczysz sam,

jak byś się rozmyślił to ja ją od Ciebie odkupię za te 600 Ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę na pewno się opłacało bo jakby nawet na części szła to kasa do odzyskania .Jak dla mnie za mała pojemność ,ale jak kolega pisze

nie jest najgorzej z 3-4 tyś PLN na pewno będziesz musiał wsadzić w ta 4kę,

i będziesz się cieszył z jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii części z angola wyciągniesz za parę groszy do tego malowanie i zrobienie zawiasu ogólnie udany zakup oby dobrze służyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawias nie jest ruszony to to jest pikus :naughty:

Nie widzisz ze kolo lezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta w okolicach 7-8 tys. na ori uzywanych czesciach. Zawias dostal i to bardzo... Ale za te cene nawet na czesciach wyjedziesz bdb. Jak dla siebie takiego autka raczej bym nie naprawial...Chyba ze bylby to polift 2000 z 1.8tq :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak z tego co widać: maska lampa błotnik belka i zderzak do wymiany, ja od razu kupiłbym elementy od wersji lift 99-2001.

Na pewno masz pogięty fartuch ten do którego mocuje sie błotnik i prawdopodbnie pas przedni który jest z plastiku i łatwo sie wymienia. Jeśli chodzi o koło to

są 2 opcje może pękły któryś z 2 wachacze a jeśli koło dostało to może być skrzywiona zwrotnica mcpersona lub siedzieć cały kielich. To jest do opanowania nawet bez wyciągania silnika.

Ogólnie auto nie dostało jakoś mocno w najgorszym wypadku będziesz miał na lewym kole dobry kąt pochylenia a na prawym poza normą delikatnie ale to nie będzie miało wpływu na niszczenie opon ani na jazdę. Przerabiałem w swoim życiu 2 auta po takim dzwonie oba sprzedałem bez problemu. Poprzednie auto dostało mocniej i bez wymiany zwrotnicy miałem kąt pochylenia koła niewiele poza normą maksymalnie było -1 00, ja miałem -1,18 i nie miało to wpływu na opony i na prowadzenie. Nie wpływało to na jazde. Zbieżność na pewno ustawisz bez problemu. Nie po takich dzwonach sie ustawia zbieżność. Możesz jeszcze mieć nierównoległość osi powiedzmy z 4-5mm ale tego też nie odczujesz.

Najlepiej poszukaj dobrego blacharza który Ci to opanuje ale nie gódź sie na takiego bez ramy - rama to podstawa. Jeśli chcesz mam paru bardzo dobrych blacharzy w woj lubelskim i wzorowych lakierników którzy malują także dla niemieckich salonów mercedesa audi i opla. Biorą za element 270zł bez faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG widze że znasz się na rzeczy.Autko dzisiaj do mnie przyjechało,najbardziej ucierpiały wachacze ,drążek stabilizatora i właśnie fartuch,zwrotnica o dziwo wygląda na całą.

Więc tak z tego co widać: maska lampa błotnik belka i zderzak do wymiany, ja od razu kupiłbym elementy od wersji lift 99-2001.
.

Będą pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...