Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?


frantic04

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz do bagaznika pod wykladzine i pod kanape tylnego siedzenia, 4 to zrobisz ale auto zostawiac bedzie 4 slady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze maxymalne oszczędzanie, tu za 0,7 tu po znajomości:) Żaden lakiernik nie przyłoży Ci sie do auta za 0,7litra. Blacharz z twoją pomocą, gdybyś był fachowcem nie szukałbyś tu odpowiedzi. Takie maksymalne cięcie kosztów nigdy nie jest dobre. Zobaczysz jak będziesz sprzedawał to auto ile ci zejdzie z tym. Najlepiej pomaluj je wałeczkiem i farbą. Szpachlowanie to jest sztuka podkładowanie maski też. Dobre materiały lakiernicze też kosztują. Najlepiej robić raz a dobrze niż później poprawiać z resztą nikt nie lubi poprawiać po nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to aby maxymalnie zaoszczędzić .Poprostu co mogę to robie sam ,na szpachli i podkładowaniu pracowałem 3 lata i na tym znam się dobrze.:Po co mam płacić innemu lakiernikowi 300 stówki za element skoro wiem że ten gościu pomaluje to równie dobrze i dużo tańszym kosztem bo to mój dobry kumpel. Na blacharce nie znam się wogóle stąd moje pytania.Pożyjemy-zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, bedzie srednio zabawnie jak nie bedzie sie dalo w aucie ustawic gemoetri i bedzie kosić opony co 2tyś km....Juz nie chce krakać... ale mi sie wydaje że lepiej bedzie jak go sprzedaż na częsci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie chłopakowi nacieszyć się furką, dał za nia 600 Jurków więc śmieszne pieniądze, jak poskłada w całość wtedy sprawdzi (już na sprawnym aucie) czy wszystko hula jak należy, a takie gadanie, że może to...może tamto...no bez sensu :thumbdown:

a myślę, że to co włoży w auto spokojnie wyciągnie w razie gdyby okazało się np 4ro śladem

ja tam koledze życzę jak najlepiej i czekam na dalsze relacje z doprowadzania autka do formy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do pasa przedniego też jest inny, inna jest maska. (...)

A cyz do pasa przedniego I lift będzie pasować maska po II lifcie, czy jest inaczej zamek maski osadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj bo to zawsze sie zle konczy.... Kup takie jak montowano w danym roku. Jedyny upgrade jaki możesz wykorzystać jeżeli oczywiscie zmieścisz sie w budżecie to new swiatła depo. Ale itak uważam to najmniejszy kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do pasa przedniego też jest inny, inna jest maska. (...)

A cyz do pasa przedniego I lift będzie pasować maska po II lifcie, czy jest inaczej zamek maski osadzony?

będzie pasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do pasa przedniego też jest inny, inna jest maska. (...)

A cyz do pasa przedniego I lift będzie pasować maska po II lifcie, czy jest inaczej zamek maski osadzony?

będzie pasowała

ale spryskiwacze są inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ty wszyscy nadzieję że nie będziesz jej sprzedawał ani polecał na forum :kox: Jakbyś jej nie zrobił to pamiętaj jedno: z gówna bata nie ukręcisz :mysli: szacunek :hi:

Jeszcze pozwolę sobie edytować moje wypociny :tongue4:

600 ojro za taki "towar" co masz -nie jeden pewnie by spokojnie zainwestował, jak zauważyłes, co poniektórzy chcieli nawet go odkupic :naughty:

OT mam kumpla co od kilku lat zciąga angliki do rozbiórki( nie na przekładki) i ostatnio, w zeszły weekend, przywiózł A4B5 sedan, 98 rok, srebrna z klimą, stan naprawdę zadbany.Ale wziął ją tylko dlatego że miała fele RS4 18' z za***istymi oponami, buda go nie interesowała. I i tak zarobi na felach, i resztach części z tej budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co do pasa przedniego też jest inny, inna jest maska. (...)

A cyz do pasa przedniego I lift będzie pasować maska po II lifcie, czy jest inaczej zamek maski osadzony?

będzie pasowała

ale spryskiwacze są inaczej

oczywiście, ale to zaden problem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla siebie to hmm tez nie jest zły interes, na handel jak chcesz zrobic i dalej pogonic to mysle ze stracic to tez nie stracisz, srodek ma ładny szkoda tylko tej klimy.. a sama blacharka to jest pikus :tongue4: ciekawe jak z zawiasem własnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIema Tragedi Jeszcze z Tym Autem gorsze widzialem :) Naprawa to jest jak sam sobie czesci poszukasz to niewyniesie Cie wiecej niz 4 Tys ze wszystkim...Ale Co do przebiegu to tak niedałbym sobie reki uciac bo kierownica to juz łysa prawie no ale moze jakis dziakek smigal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko pod koniec tygodnia będę już mial na podwórku pozostanie tylko pomalować elemetnty.Koszt jak narazie(o ile jeszcze nic nie dojdzie)3100 bez malowania.Kiera tylko na zdjęciu tak wyszła .Jest jak nówka :>

no i elegancko, wrzuć foty jak sie prezentuje furka po remoncie i jak się nią jeździ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie ma w niej do roboty, widziałem gorsze, o wieeeele gorsze :naughty:

Czekamy na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już jeżdzi.Wcześniej jeżdżiłem daewoo tico więc nie moge porównać go do innego samochodu :naughty:Ale tak serio to całkiem przyjemnie się śmiga .Nie spodziewałem sie aż tak dobrej trakcji .Trzyma się drogi jak przyklejona.Łączny koszt to 9000 tysiaków + jeszcze wymiana przedniej szyby.Teraz tylko postawić ją na aluśkach ,wrzucić lepsze nagłośnienie i śmigać .Oto kilka fotek ,sory za jakość bo robione telefonem ,niedługo wrzuce lepsze.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63c8a733e942881d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0636ae7e5f8e5159.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/acd8999a2d40d89f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14183dc528fe4592.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2cb48da53fd9b93.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem teraz teamt od pocztaku do konca i jedyny wniosek ktory wyciagnalem to taki:

"Ciekwe ile z aut na forum bylo tak delikatne uderzonych, odpowiedz wiekszosc byla pewnie we wiele gorszym stane" :evil:

Gratuluje zakupu i udanej "rekonstrukcji" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...