Treść opublikowana przez Kredek
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Hehe, jak wam pokażę moją jasną meblową okleinę drewnopodobną to padniecie Sprowadziłem już autko z niemiec w takim stanie i jeszcze nie odklejałem żeby zobaczyć co jest pod spodem Nie wiem czy to niemiec oklejał czy jakaś firma. Jutro wrzucę fotki
-
[ALL B6] Sprężarka klimy od siln. benz. podejdzie do diesla 1.9 TDI AWX???
Panowie, jak w temacie. Kumpel wykręcił sprężarkę klimy na szrocie w Niemczech ale od benzyny. Podejdzie do mojego AWX 2001?
-
[B6 AVJ] Potrzebny mi nr sprężarki klimatyzacji.
Dzięki Robert, na Ciebie zawsze można liczyć byku A jak poznać po samej sprężarce kiedy ma się ją już w ręku, czy to przypasuje? NR jest wybity gdzieś? jakas naklejka? Czym sie sugerowac? Są jakies inne oznaczenia jeszcze?
-
[B6 AVJ] Potrzebny mi nr sprężarki klimatyzacji.
No i padło również na mnie...sprężarka do wymiany Mogłbym prosić o nr ? To będzie taka sama jak posty wyżej u CZarnego_26? Mój VIN: WAU ZZZ 8E32A 064187, 1,9 AWX. I czy możliwe jest przypasowanie tego od innego autka? np passat? golf?
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Mi znajomy mechanik wymieniał pompę wody bo padła, to przy okazji mówi że zrobimy rozrząd. Mówię- spoko :gwizdanie: Za robociznę wziął tylko 350zł
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Boberek, znasz może nr tych obwódek na zegary w chromie? One występowały tylko w GTI? Ciekawe jaki koszt tego w ASO
-
[B6 AWX] Numer zestawu rozrządu
Dzięki, zamówione Będzie dla potomnych na forum Flaszka jak najbardziej aktualna i zaklepana Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Numer zestawu rozrządu
Robert, dzięki Tylko skąd wiesz że nr zestawu bez "A" jest prawidłowy. Na rysunku pod spodem tez jest napisane do jakiego silnika i tez jest np.AWX. W ogóle to mógłbyś mi powiedzieć skąd można wziąść taką Etkę jak Ty masz? rozwiązało by to sporo problemów. U mnie nikt nie potrafi szukać qrfa, nawet po nr Vin. I boja się zamawiać bo nie wiedzą które części lub zestawy. Ech...
-
(ALL) Felga 7,5 j 16'' H2 ET45- jaka opona na to? 215 czy 205 ?
- [B6 AWX] Numer zestawu rozrządu
Witajcie, potrzebuję nr zestawu rozrządu do AWX. W miejscowości gdzie teraz jestem jest tylko ASO SKODY, mogę tam zamówić ori, ale tam nie wiedzą który zestaw. ZESTAW 1: 038 198 119 A 038 109 119 P - pasek 038 109 119 M - rolka nap. 038 109 244 J - rolka odwr. 038 109 454 A - nakrętka M8 N 015 08315 - nakrętka M8 ZESTAW 2: 038 198 119 038 109 119 P - pasek 045 109 243 C rolka nap. 032 109 244 C - rolka odwr. 038 109 454 A - nakrętka M8 N 019 5315 - śruba M8x40 Który zestaw jest prawidłowy? Do tego jeszcze pompa wody by sie przydała, ale wszyscy mówią żeby brać SKFu bo ma metalowy wirnik, a nie jak ori- plastikowy. Mój nr VIN: WAU ZZZ 8E32A 064187 , 20.09.2001r. Za pomoc mówie od razu, stawiam litra na zlocie- (ALL) Felga 7,5 j 16'' H2 ET45- jaka opona na to? 215 czy 205 ?
Witam Panowie, mam felgi ori audi 7,5 j 16'' H2 ET45, na nich siedziała opona o wym. 215/55/16. Moje pytanie, czy mozna dac na tą felge opone 205/55/16? nie bedzie glupio wygladac? Wiadomo ze te 205 są tansze niz 215. Pomozcie prosze- [ALL] Renowacja amortyzatorów
Dla mnie regeneracja amora jest nie do przyjęcia , nie wiem czy to opłacalne bo ja ani żaden z moich znajomych nigdy nie regenerował. Już na amorki to można kasę odżałować i kupić nówki. To tak jak byś dziurawego kondona zakleił taśmą klejącą..... trochę pochodzi ale czy jest sens?- [B5 AFN] Jak rozpoznać czy to box czy chiptuning
Bardzo dobre rozwiązanie , wyłączał bym to jak żona by wsiadała za kółko- [ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
daj jakies foty jak wyszło- A4B6 1.9 AWX - 130,8KM; 321.4Nm= 163,3KM; 373,8Nm po wizycie u Witka
Różnica między serią a modem za***ista.Naprawdę polecam. Szkoda że nie było giftu w serii ale i tak jest- [B6 AWX] Czujnik temperatury płynu chłodzącego G62
A ja z kolei dam sobie rękę uciąć że Skodowski pasuje, i na dodatek jest tańszy niż w ASO Audi. Pasuje na 1000%. Nr. 059 919 501A. Wymieniałem na dzień przed wizytą u Witka.... Może koleś żle Ci dobrał albo mu sie nie chciało szukać- [ALL] Pęknięta i pogięta felga. Nadaje się do naprawy czy nie?
Ja też jestem zdania, że z gówna bata nię ukręcisz...ale może spróbuj poszukać jednej sztuki na allegro np. Podjedz do firmy z felgą, pokaż podpytaj czy coś się da z tym zrobić itp. Ja bym juz z taka felgą nie jeżdził, gnębiła by mnie myśl o niej, za każdym razem jak bym wsiadł do autka- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Super to by było, gdybym dostał jakiś gift w serii, choćby skromne 140KM Ale i tak jestem mega zadowolony Dzwońcie do Witka, dogadujcie terminy, bo dni lecą a z grupowego mamy zaznaczone tylko 3 osoby na razie Kto już będzie po programie niech daje info dla Kileera żeby odchaczał na czerwono- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Ok Kileeer, możesz mnie zaznaczyć na czerwono ,jestem już po ,byłem dzisiaj z rana. Prezentu w serii nie było - 130,8KM 321,4Nm , po programie wypluło 163,3KM i 373,8Nm uśmiech na twarzy- bezcenny Później wrzuce wykres z hamowni jak mi Witek na maila podeśle, bo wziąłem wydruk na szybkiego a nie mam skanera- [B6 AWX] Problem z mocą
Używane to najlepiej kupić wiosło do kajaka. Nie żałuj, bierz ori- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Kileer, to może pozaznaczaj na czerwono na pierwszej stronie na liście chętnych, kto juz jest po. Rozświetli to trochę sytaucję zrobionych jak i oczekujących- [B6 BKE] Problemy z dogrzeniem
Panowie to i ja podłączę się do tematu , co by nie zakładać nowego. Czy czujnik temperatury G62 ma jakis wpływ na zużycie paliwa? Mi tez zaczęła się wolno podnosić wskazówka temperatury, podpiąłem Vaga i pokazało mi błąd G62, zwarcie z + czy cos takiego.Wiem że czujnik raczej będzie do wymiany. Mrozy juz opadły, ale wydaje mi się że za dużo pali- [ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
A ja nie czytałem w ogóle co tu pisaliście, ale nazwa tematu nie płaćcie " groszmi" mnie zagotowała. Groszami chyba- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hehe, no to ja zrobie PSTRYK- [ALL] Jak usunąć resztki z oznaczeń tylniej klapy [foto]
Żadna żyłka hazardzisty:tongue4:, trzyj opuszkiem palców aż zapiecze , będzie schodzić, zobaczysz - [B6 AWX] Numer zestawu rozrządu