Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek został utworzony by zamieszczać tu ciekawe pomysły oklejania elementów samochodowych wewnątrz i na zewnątrz okleinami laminatami carbon, aluminium, chrom, czarny połysk, czarny mat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to podoba, nie pamiętam kto to robił, wiem że to było w B6.

A już pamiętam link poniżej jak to wygląda, tylko trzeba dobrać odpowiednią "okleinę" żeby to wyglądało.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_avant_pincziego-t76259.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Kercziego , On robił coś takiego u siebie i powiem ze wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o okleinie ala "carbon" ala RS4 na listwy drzwi w środku auta ? :)

kup sobie ori szmate carbon , żywice , utwardzacz , papier ścierny od 500 do 2000 i działaj :good:

http://www.allegro.pl/item1010565003_wlokno_weglowe_carbon_tuning_tkanina_weglowa.html

nie baw sie w popierdółki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

Dostepne cztery kolory "Carbonu"

Fotki sredniej jakosci bo telefonem (gdyby ktos byl zainteresowany to zrobie i wysle dokladniejsze na maila)

07042010056.jpg

07042010057.jpg

07042010058.jpg

07042010059.jpg

07042010060.jpg

07042010061.jpg

07042010062.jpg

07042010063.jpg

07042010064.jpg

07042010066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę o włóknach węglowych niestety nie mam cierpliwości do tego wiem że efekt jest super ale chyba na razie zainwestuje w folię :) Potrzebuje tylko waszej pomocy w dobraniu odcienia i wzoru :) Gdyby ktoś trafił na coś interesujących dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

A mozna prosić o namiary do firmy która to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Sa specjalne folie wylewane uzywane miedzy innymi do zmiany koloru auta

robilem cos takiego u siebie:

Koszt FOLII 130pln

Koszt z robicizna gdyby ktos byl zainteresowany to 300pln

A mozna prosić o namiary do firmy która to robi.

Ja bym prosił o namiary na samą folię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy klubowicze proponuje dobrać dobry ładny carbon (folia 3M jest :good:) znaleźć coś plastikowego co możecie okleić i popróbować sam tak wczoraj zrobiłem i okazało się że sam poradzę sobie z oklejaniem wnętrza autka :P Po co płacić jak można zająć czas np. w weekend :) Opisy, filmy itd wszystko jest w necie nic trudnego :good:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 10:20_________________________________________________Ps. bardzo ładnie wygląda też folia czarna mat lub połysk po prostu miodzio :)

Pamiętajcie żeby folia była termoplastyczna bo wtedy nawet dziurkę lub rysę głęboką będzie dało się pokryć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zime zaklejałem plastik u siebie taka folią 3m i co moge powiedzieć prezentuje sie dobrze(daleko jej do normalnego karbonu) ale jako alternatywa mysle że jest lepsza nizstary porysowany plastik, jedyne co to rysuje sie :gwizdanie: trzymam na niej z reguły telefon i niestety efekty tego po jakimś czasie wyjdą

20091228470.jpg

dscn8645.jpg

dscn8648.jpg

Był juz wątek na temat karbonów foliowych itp polecam zobaczyć efekt z tego cytowanego postu :slina:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_carbon-t110520.0.html;msg1465275#msg1465275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmienimy temat bo temat nie toczy się tylko o carbonie ale także o innych foliach możemy tu poruszyć temat zmiany koloru auta poprzez naklejanie foli to też bardzo ciekawe ...

To możecie zobaczyć czarną okleinę połysk :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=130116656&pageNumber=1&tabNumber=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zime zaklejałem plastik u siebie taka folią 3m i co moge powiedzieć prezentuje sie dobrze(daleko jej do normalnego karbonu) ale jako alternatywa mysle że jest lepsza nizstary porysowany plastik, jedyne co to rysuje sie :gwizdanie: trzymam na niej z reguły telefon i niestety efekty tego po jakimś czasie wyjdą

20091228470.jpg

dscn8645.jpg

dscn8648.jpg

Był juz wątek na temat karbonów foliowych itp polecam zobaczyć efekt z tego cytowanego postu :slina:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_carbon-t110520.0.html;msg1465275#msg1465275

co to za uchwyt/podkladka na telefon?

oryginal czy jakas dorobka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zime zaklejałem plastik u siebie taka folią 3m i co moge powiedzieć prezentuje sie dobrze(daleko jej do normalnego karbonu) ale jako alternatywa mysle że jest lepsza nizstary porysowany plastik, jedyne co to rysuje sie :gwizdanie: trzymam na niej z reguły telefon i niestety efekty tego po jakimś czasie wyjdą

20091228470.jpg

dscn8645.jpg

dscn8648.jpg

Był juz wątek na temat karbonów foliowych itp polecam zobaczyć efekt z tego cytowanego postu :slina:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_carbon-t110520.0.html;msg1465275#msg1465275

co to za uchwyt/podkladka na telefon?

oryginal czy jakas dorobka?

wygląda na ori była pod siemensa c35, mam fabryczny zestaw głosnomówiacy ale to nie o tym temat :gwizdanie:

Może zmienimy temat bo temat nie toczy się tylko o carbonie ale także o innych foliach możemy tu poruszyć temat zmiany koloru auta poprzez naklejanie foli to też bardzo ciekawe ...

To możecie zobaczyć czarną okleinę połysk :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=130116656&pageNumber=1&tabNumber=2

Jak kupowałem ten carbon miałem własnie dylemat co do tego czarnego połysku i musze powiedzieć że efekt jest :kox: w tej RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie efekt jest :kox: dlatego nadal mam dylemat :) [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:54_________________________________________________Carbon no cóż ori to ori jak się ładnie zrobi będzie koxownia, czarny połysk będzie tak czy siak wyglądał zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie efekt jest :kox: dlatego nadal mam dylemat :) [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:54_________________________________________________Carbon no cóż ori to ori jak się ładnie zrobi będzie koxownia, czarny połysk będzie tak czy siak wyglądał zajefajnie :)

A jak by to w macie wyglądało masz może foto ?? :naughty:

Ten czarny połysk fajnie wygląda może to jest dobre wyjście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ale postaram się zrobić VT może naprowadzi chociaż trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...