Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem folię 3M Cabron czarna. Folia wygląda zajebiści, byłem sceptycznie nastawiony no bo jak to możliwe żeby folia wyglądała podobnie do carbonu, a jednak. Widać że produkt jest najwyższej jakości. Dziś zrobię pierwsze przymiarki i coś okleję. W planach lusterka, grill oraz dokładka tylnego zderzaka. Jeżeli wszystko wyjdzie tak jak sobie wymyśliłem to efekt powinien mocno mieszać w głowie:)

To pochwal się efektem końcowym i wklej fotki . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobię, choć pewnie trochę zejdzie zanim wszystko ogarnę. Myślę że największa męczarnia będzie z grillem, bo będzie dużo zagięć, załamań i duzo podgrzewania. Lusterka i zderzak z tyłu pójdą pewnie gładko.

Jeszcze nie widziałem grilla od audi wyklejonego ta folią, więc zrobię do tego jakiś tutorial o ile w ogóle uda mi się go okleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia 3M jest rewelacja i efekt jest zabójczy :) (Nie polecam kupna innych foli poza 3M). Ja jednak postawiłem na czarny połysk także będę wrzucał fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobię, choć pewnie trochę zejdzie zanim wszystko ogarnę. Myślę że największa męczarnia będzie z grillem, bo będzie dużo zagięć, załamań i duzo podgrzewania. Lusterka i zderzak z tyłu pójdą pewnie gładko.

Jeszcze nie widziałem grilla od audi wyklejonego ta folią, więc zrobię do tego jakiś tutorial o ile w ogóle uda mi się go okleić.

Oklejenie ramki od grilla to nic trudnego - godzinka (pierwsze podejście), ciepłe jajka (na kolanach to robiłem) i jest :good:

(oklejałem czarnym matem).

Listwa drzwi jeszcze prostsza :naughty:, ale trzeba sobie zostawić odpowiednią ilość zapasu, żeby mieć za co naciągnąć załamania.

Próbowałem jeszcze przedni znaczek OOOO okleić - tutaj niestety efekt kiepski, ale z daleka nie widać :decayed: (ostatecznie będzie malowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robil ramki grilla - zostaje w chromie tylko grill(kratke) , listwa tylna od zderzaka (cabrio) . Może być ciężko, dziś zakleję jakiś mniejszy kawałek, żeby sprawdzić jak się wyłoży folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, z kratką to Ci chyba nie wyjdzie :no:

Chyba, że masz cholernie dużo cierpliwości, zdolności manualnych i drugą parę rąk do pomocy - inaczej tego nie widzę.

Ale życzę powodzenia i koniecznie się pochwal tą kalkomanią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę... ale do odważnych świat należny;) W każdym razie jest nadzieja, prawdopodobnie da się nałożyć tak folie żeby się wyłożyła na styk, kwestia odpowiedniego dogrzania i przycięcia[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 16:05_________________________________________________Pierwsze próby już za mną...

Grill prawdopodbnie da się zrobić w całości ale jest to poza moimi możliwościami:) Jeżeli go w ogóle zrobię to tylko żeberka bez wybrzuszenia w kształcie logo Audi. Tego wybrzuszenia nie uda mi się okleić tak żebym był zadowolony z efektu końcowego:) Ogólnie robota będzie ciężka bo trzeba dużo nagrzewać i rozciągać folię. To co wstępnie okleiłem wyszło w dość dobrze, więc jakbym się przyłożył to na pewno dam radę. Po wstępnym przymierzeniu pojawiła się wątpliwość czy w ogóle jest sens to robić i czy to nie będzie dziwnie wyglądało... Ogólnie folia jest bardzo łądna ale coś mi nie pasuje, może to tylko świadomość że to folia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki, także z bliska, to zaraz ocenimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób lusterka i wklej fotkę :naughty: tego jestem ciekaw jak wyjdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie czy można kupić oklejane na uchwyty do B5 te co regulacja szyb jest poschodziła ta guma i to brzydko wygląda w ASO to już nie dostępne a na Allegro tylko używki co nie lepiej wyglądają jak moje może jakaś okleina na to by podeszła. Co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są takie rzeczy dostępne czy raczej nie ?

Ale o co sie pytasz o sam element plastikowy czy o folie :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O folie na ten element czy może ktoś takie cudo widział, część ta jest ciężko dostępna i zostaje mi tylko albo okleić jak jest możliwość albo zregenerować.

folie takiego koloru to chyba nie dostaniesz jak kolor tapicerki :gwizdanie: zostaje ci dobór matu bądx połysku, albo wymiana plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, mi właśnie chodzi o połysk albo mat (czarny). Ale słuchaj widziałeś takie folie na te nakładki ?

Kupujesz na alegro normalna folie matowa czy tam w połysku jak każdy z tego wątku i obklejasz z pomocą suszarki i tyle

http://www.allegro.pl/listing.php/search?string=folia+&from_showcat=1&category=8705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...