Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jakiś czas temu postanowiłem zrobić eksperyment z tą folią 3M Di-Noc. Nie pamiętam oznaczenia, ale był to chyba carbon CA-421.

Szału nie ma, no i daleko temu do prawdziwego carbonu, ale źle to też nie wygląda.

W sumie na zdjęciach zwykle wygląda to gorzej niż w rzeczywistości.

Tak mi to wyszło.

mod1.jpg

mod2.jpg

Lampa błyskowa niestety psuje efekt dodatkowo.

Można zrobić eksperyment i pomalować taki obklejony element lakierem bezbarwnym. Ciekawe jak by to wyszło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o polerowaniu tego laminatu 3M jakimś produktem od nich widziałem nawet efekt jak się ładnie świeci po ale od wczoraj szukam i nie mogę odnaleźć tej strony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie tak okleil ale jeszcze nie mam RS4 :beksa: :beksa: :beksa:

2f830802ddba17d1m.jpghttp:// 6056fa08a3974eecm.jpg b541c88f76566eb8m.jpg

Czarny mat chyba najbardziej bandycki :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu postanowiłem zrobić eksperyment z tą folią 3M Di-Noc. Nie pamiętam oznaczenia, ale był to chyba carbon CA-421.

Szału nie ma, no i daleko temu do prawdziwego carbonu, ale źle to też nie wygląda.

W sumie na zdjęciach zwykle wygląda to gorzej niż w rzeczywistości.

Tak mi to wyszło.

mod1.jpg

mod2.jpg

Lampa błyskowa niestety psuje efekt dodatkowo.

Można zrobić eksperyment i pomalować taki obklejony element lakierem bezbarwnym. Ciekawe jak by to wyszło :mysli:

Moim zdaniem super ja też się do tego przymierzam myślę nad czarnym matem ewentualnie carbon taki jak Twój :good:

Tylko zastanawiam się czy czarny mat nie zniknie w ciemnym środku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień wrzucam carbon cena nie jest duza wiec kupie odrazu czarny połysk wykleje tak i tak zobaczę co bardziej leży mi w guscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie oklejanie nie jest trudne, wystarczy sporo czasu, cierpliwości i ostrego noża, przydaje się tez opalarka (może być suszarka :tongue4:). Na codzień oklejam auta różnymi foliami i raz sie zdarzyło oklejenie maski + klapy bagażnika bmw folią 3m carbo. I szczerze powiem że ładnie wygląda, jednak mi sie wydaje że na taką zmianę trzeba mieć nieźle zmodzone auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie nad zrobieniem lusterek i lotki do Avanta B5 w carbonie? Wtedy środek też w takiej samej okleinie by był. I jak to zrobić w B5 - tylko listwy w środku carbon a konsola np.czarny mat czy całość w carbon?

Czekam na opinie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt carbon rozpoczęty :) Dziś pierwsze mody skończyłem jutro dostarczę fotki z rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 sprecyzuj czemu?

Środek drewniany pseudo mnie przeraża..więc będzie inny napewno..tylko jaki??

1. całość carbon

2. listwy drzwiowe i przednia w carbon a konsola czarny mat

3.inny pomysł

A lusterka i lotka to tylko taki dodatek tym bardziej ze lotka jest lekko "zmęczona"...Myślisz że to wioską zajedzie jak tak zrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 sprecyzuj czemu?

Środek drewniany pseudo mnie przeraża..więc będzie inny napewno..tylko jaki??

1. całość carbon

2. listwy drzwiowe i przednia w carbon a konsola czarny mat

3.inny pomysł

A lusterka i lotka to tylko taki dodatek tym bardziej ze lotka jest lekko "zmęczona"...Myślisz że to wioską zajedzie jak tak zrobie?

tylko opcja 2

3.inny pomysł - już nic nie wymyślaj, ewentualnie pokrywe tylnej popielniczki z gniazdem diagnostycznym

A co do lusterek i lotki to myśle że to nie bedzie za ciekawe, jeszcze zalezy jaki masz kolor i czy masz jakiekolowiek chromy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że opcja nr.2 będzie OK

auto to srebrny avant z czarnymi relingami i czarnymi ramkami - do tego Avus 17" i 1BE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vvbcvn.jpg

fhfnh.jpg

Niestety lampa psuje efekt :)

rttvhg.jpg

ale ta Kercziego chyba ładniejsza folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety folia nie przyszła taka jak chciałem ale nie jest tak zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem folię 3M Cabron czarna. Folia wygląda zajebiści, byłem sceptycznie nastawiony no bo jak to możliwe żeby folia wyglądała podobnie do carbonu, a jednak. Widać że produkt jest najwyższej jakości. Dziś zrobię pierwsze przymiarki i coś okleję. W planach lusterka, grill oraz dokładka tylnego zderzaka. Jeżeli wszystko wyjdzie tak jak sobie wymyśliłem to efekt powinien mocno mieszać w głowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...