Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, jak wam pokażę moją jasną meblową okleinę drewnopodobną to padniecie :polew: Sprowadziłem już autko z niemiec w takim stanie i jeszcze nie odklejałem żeby zobaczyć co jest pod spodem :decayed: Nie wiem czy to niemiec oklejał czy jakaś firma. Jutro wrzucę fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - okleił ktoś w środku B7 ? jak z popielniczka na ktorej są dwie srebrne..wypustki ( chromowane listewki ) ? Jak je dociąć albo zasłonić?

Podobnie z lewarkiem i chromowana ramka - choć tutaj przypuszczam da sie wyjąć ta ramkę i okleić pod nią.

Chętnie zobaczę fotki - okleił ktoś czarny połyskiem ( Piano black ) ? Gdzie kupić czarny połysk - na allegro same carbony lub srebrne...

Pozdrówka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak pisałem (black piano) :) Prawie kończę ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteczki oczywiście będą :) A powiedz mi masz gładkie listwy czy z jakimś wzorkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie wole piano black - chetnie zobacze - jak ci poszlo z oklejeniem popielniczki -tam sa te ..wypustki ...

Jaka folia - gdzie kupowales ? ( Link ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły, wrzuć fotkę nawet z połowicznej roboty.

Sobie okleiłem jedną listwę w drzwiach na piano, jedną na czarny mat i przymierzałem się z czarnym carbonem - niestety nic szału nie robi na razie i kur... nie mogę się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmarnowalem troche carbonu 3m di noc

i nie polecam

1) ladnie sie okleja, duza plastycznosc, fajna faktura, ale nadaje sie tylko na listwy, gdzie nawet wyglada jakos

2) lakierowalem lakierem bezbarwnym i jest tylko gorzej, 1-2 warstwy jeszcze ujda, natomiast powyzej 5 robi sie czarny polysk bez faktury

3) widzialem maske oklejona folia 3m di noc, na poczatku super efekt, jednakze po 2-3miesiach i jak samochod jest brudny = agrotuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie wyszło :) Jednak ja okleił bym dekory same bo ten plastik który okleiłeś wolał bym neutralnie na jeden odcień ... ale jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wyszło ci to super, ja mam ten sam problem co ty z tymi rączkami/uchwytami i zastanawiałem się właśnie nad oklejeniem taką właśnie folią tylko że czarny mat/błysk lub zedrzeć tą starą powlokę i wypolerować na połysk za pomocą jakiejś pasty polerskiej do plastiku. Co do oklejania to miałem obawy bo jest tam sporo wgłębień na elektrykę i nie wiedziałem czy tam też się oklej.

Gdzie kupiłeś tą folie i czy oklejanie jest bezproblemowe ? nie wiem teraz co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzebne jest tej foli na listwy i popielniczki do b6 chce kupić na Ebay.de i nie wiem ile zamówić . Tez się pobawię bo mam to drewno paskudne. A może ktoś krótko opisać jak to zrobić, na element jeden kawałek foli starcza albo jakieś sztukowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzebne jest tej foli na listwy i popielniczki do b6 chce kupić na Ebay.de i nie wiem ile zamówić . Tez się pobawię bo mam to drewno paskudne. A może ktoś krótko opisać jak to zrobić, na element jeden kawałek foli starcza albo jakieś sztukowanie.

Zmierz listwy, dorzuć po jakieś 3 cm do każdego elementu na stronę (łatwiej naciągnąć folię) i kupuj arkusz.

Najgorzej jest naciągnć folię na duże wypukłe elementy (np. tylne lampy) - listwy drzwiowe to pryszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to za duzo tego "carbonu" :confused4: lepiej byloby z jednolitym kolorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...