tchorzo

• Ostatnia wizyta

O tchorzo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tchorzo

Reputacja

1. praca trwała godzinkę, tylko samochód stał u magika cały dzień. Po przeczyszczeniu układu dobiciu gazu i naciągnięciu paska od kompresor wszystko działa jak trzeba i mam w środku lodówkę ;-)
  2. Mi też zaczęła jakiś czas temu głośno pracować, przyczyn może być kilka -za mało czynnika w układzie - sprzęgiełko się kończy - łożysko się kończy - zaciera się kompresor bo ma za mało czynnika dziś mój stoi u kolegi który ma właśnie zrobić klimę, wieczorem będę wiedział czego to przyczyna ;-)
  3. 01268 - quantity adjuster (n146) 35-00 taki mam błąd po czyszczeniu nastawnika w AFN-ie może jakieś sugestie czego to przyczyna? ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- 01268 - quantity adjuster (n146) 35-00 taki mam błąd po czyszczeniu nastawnika w AFN-ie może jakieś sugestie czego to przyczyna?
  4. podłącz Vag-a i będziesz widział co się dzieje, jak dobrze pamiętam stukasz w stronę zderzaka tylko bardzo delikatnie bo mały ruch może sporo mienić.
  5. zwiększyłeś dawkę i ci więcej pali, poluzuj śruby puknij w nastawnik i powinno pomóc
  6. w pasku u szwagra jest to samo, wymienił zawory, wymienił turbo, czyścił turbo, wymienił węże od podciśnienia i dalej to samo.
  7. tchorzo

[ALL TDI] SILNIKI 90 KM

podepnij pod komputer zrób logi... zaraz ktoś powie ;-) jest 1000 powodów może masz złą dawkę, zbyt ubogą
  8. http://allegro.pl/klucz-hydrauliczny-1-chrom-vanadium-erba-i1953458304.html ja robiłem to czymś takim, łapiesz za kółko od środka, klucz zapiera się o korpus silnika i kręcisz, warto coś włożyć pomiędzy kółko a klucz żeby go nie porysować.
  9. tchorzo

[ALL] Kodowanie kluczyka

Czytam te wszystkie posty i trochę zgłupiałem, może ktoś to jasno mi rozpisać? A4 rocznik grudzień 96, wg VIN to model po 1 lifcie czyli 97 1.Gdzie jest immo 2.Jaki potrzeba transponder 3.Czy mając jeden kluczyk i nie posiadając PIN-u można zakodować nowy transponder prze VAG-a 4.Czy da się zdobyć PIN
  10. Teoretycznie tej części się nie naprawia tylko wymienia na nową. W Inter Cars możesz spytać,