Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL TDI] SILNIKI 90 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegow mam pytanie odnosnie silnikow 90 konnych,mianowicie odkad kupilem auto dziwnie odpal czy zimny silnik czy cieply nieraz odpala od szczala a nieraz musi zakrecic z 3-4 sekundy,swiece dobre ,mechanik wymienil czujnik temperatury nic to niepomoglo,drugi wymienil jedna koncowke wtryskiwacza bo puszczala to troche pomoglo odpala lepiej ale to jeszcze nie to Kolega ma tez taki silnik i ten sam problem Moze ktos mial taki problem albo ma podpowiedzcie cos w twej kwesti .Za pomoc z góry dziekóje

Opublikowano

podepnij pod komputer zrób logi... zaraz ktoś powie ;-)

jest 1000 powodów może masz złą dawkę, zbyt ubogą

Opublikowano

k.ąt wtrysku,świece żarowe poniżej 5 stopni ,dawka rozruchowa , cofające sie paliwo

Opublikowano
  • Autor

podpinany byl pod lapa mechanik nic niestwierdzil jedynie powiedzial ze to nienowe auto ma 225 000 na blacie,swiece dobre,paliwo tez sie niecofie nieraz stoi tydzien izapali praktycznie od szczala a nieraz stoi 10 minut ijuz ma lekki problem

Opublikowano

jak koledzy wyzej . vag i logi. sprawdź tdi timing. dokładnie pokaże kont wtrysku. kolega miał w 90KM silniku (ALH) zwalony kont i tak własnie ciezko palił. na zimnych jeszcze jeszcze ale ciepły to juz było kilka obrotów zanim zaskoczył.

Opublikowano

podpinany byl pod lapa mechanik nic niestwierdzil

pewnie że nie stwierdził bo sprawdził czy są błędy i jak nie ma to niby ok...a logi to nie łaska?

Opublikowano
  • Autor

spruboje u kogos innego zrobic ten login ,jak sie czegos dowiem to dam znac dzieki za pomoc :hi: pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może być również rozrusznik.

Opublikowano

kolego też mialem dwa lata temu ten problem, szedłem rano do garażu i obstawiałem w myślach....strzał, dwa czy trzy i odpali:) u mnie był to kat wtrysku tylko polecam dobrego mechanika, bo też kilku twierdzilo że ok bo nie kumaci byli.

koszt 100zł a niuńka pali od strzala zawsze teraz.

wogóle u mnie objawialo się to tak że im zimniej czyli np -15 tym mniejsze anomalie były i lepiej palił.

pozdrawiam

Opublikowano

bez waga i logów ani rusz tylko wyrzucenie kasy w błoto

Opublikowano

podejrzewam pływający rozrząd... wybite ścięcie -koło rozrzadu/wał korbowy...

miałem tak u siebie. kat wytrysku pływał raz wskakiwał w oczko raz był grubo po za tolerancja...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.