Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

numerosiem

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Chciałem się na szybko poradzić... Mam Audi a4 avant 1997 rok (wersja przedliftowa), chodzi konkretnie o zderzak przedni, a jeszcze konkretniej o jego dolna cześć, tą z tworzywa sztucznego. Otóż narożnik przy blotniku jest pęknięty, wygląda to obrzydliwie...trzeba to zmienić. Teraz pytanie, czy zamiast całego zderzaka, mogę wymienić tylko tą dolną część, nie będzie problemu z jej kupnem i zamianą, jest ona przytwierdzona do zderzaka za pomocą kilkunastu wcisków, zgadza się ? Jeżeli mozna kupic i wymienić, ile ona będzie kosztować, ze 100 PLN ? Z góry dzięki za pomoc i sugestie. Pozdrawiam, M
  2. Topran...brzmi mało zachęcająco, a jednak ten mój...to trudno powiedzieć, jakiś nn...ale wygląda solidnie;)
  3. amen ---------- Post dopisany 18-07-2012 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 00:07 ---------- jak na razie sucho pogadamy za rok...to byłby sukces.
  4. Mam klime, jest już ok...może troche spanikowałem po tych wszystkich zabiegach, które wykonałem...jest cisza, więc i ja wyciszam temat dzięki za pomoc
  5. Danu, chodziło mi o to, czy płyn z wężyka wchodzącego do zbiorniczka wyrównawczego, ma być przez cały czas pompowany, od włączenia silnika...u mnie tego nie mogę zauważyć, choć temperatura trzymana jest prawidłowo. A z tymi spalinami i uszczelką, to nie przesadzaj...i nie strasz :]
  6. witam, Danu44, dzięki za pomocne linki, znalazłem tam mniej-wiecej to czego szukałem. albi44, akceptuję wątek, jednak słowne utarczki proponuję na priv albo w ogolę - przywitaj się przy okazji :] Danu44, ja zapytam, co z tym płynem, przy włączonym silniku, czy powinien krążyć cały czas (być wyrzucany przez górny wężyk w zbiorniczku) ? Dodam, że ja też u siebie tego nie mogę zauwazyć, temperatura jest oczywiście trzymana prawidłowo... Z góry dzięki za wsparcie i sugestie... :]
  7. No i generalnie, kiedy po krótkim przejechaniu się samochodem, gdy staję, ten odgłos dobiega nadal, a wszystkie węże mam pozakładane, płyn zalany. Dzisiaj odpowietrze układ przez nagrzewnice, zobaczymy...:/
  8. Witam, Wymieniałem dzisiaj płyn chłodniczy. chciałem przy okazji przeczyścić nagrzewnicę, ściągnąłem spokojnie węże, chciałem założyć węże do wody w celu przepłukania, ale trochę ciężko wchodziły...chciałem je nalozyć metodą w lewo, prawo i milimetr po milimetrze...po chwili dobiegł moich uszu jakiś syk, jakby powietrza, delikatny z okolic węży nagrzewnicy właśnie. Myślicie, że doszło do rozszczenienia ? Może wystarczy odpowietrzyć uklad, jakieś sugestie ? Silnik był wyłączony, skąd ten syk ? :(
  9. Widziałem różne zamienniki, ten wygląda całkiem porządnie (wiadomo, wiadomo może tylko wygląda), na solidne tworzywo...zobaczymy
  10. no ale masz porządny...ja ten swój kupiłem, ale już widzę, że tworzywo kiepskiej jakości...zobacyzmy ile potrzyma moje, Twoje pewnie (na pewno) dłużej :]
  11. okej, okej...wiadomo co powinno się kupowac, a co nie. Bedę obserwował, umyję dokładnie silnik i zobaczymy jakie będą efekty...kiedy będzie ciekło, w najgorszym wypadku kupię nowy ori. Przeboleje te 14, które wydałem, nie zbiednieje :]
  12. Witam, Po serii drobnych napraw (wycieku płynu chłodzenia - króciec :] i wymianie węża odmy), zabieram się za wymianę płynu chłodzenia. Nam auto 2 lata, nie wymieniałem płynu generalnie, tylko dolewałem wodę demineralizowaną z koncentratem + wymiana termostatu na samym początku. chciałbym zadbać o autko i pod tym względem, dlatego zabieram się za: 1. Wymianę płynu chłodzenia, 2. Przeczyszczenie nagrzewnicy (bo słabo grzeje ), 3. Przeczyszczenie ukladu chłodzenia (rdzawy osad w zbiorniczku, wężach), 4. Zalanie układu nowym plynem, 5. Odpowietrzenie układu. Punkt 2 i 5 jest wydaje mi się dobrze opisany na stronach - poradzę sobie. Co do 1 i 3, to już gorzej, albo nie widzialem na stronie, takiego kompleksowowego opisu, jak do punktu 2 i 5 (bo może tylko ja mam takie problemy ?). Generalnie przy spuszczaniu płynu, najlepiej go spuścić którym wężem, jest specjalny otwór do tego przeznaczony ? gdzie się on znajduje ? Przy przeczyszczaniu, jak to najllepiej zrobić, jakim środkiem i w jaki sposób ? bo nie chcę popełnić żadnej poważnej gafy..:/ Z gory dzięki za pomoc i wyrozumiałość :]
  13. Ok, to jest pompa podcisnienia turbiny, dzięki za pomoc. A co ciekło? Wyciekal plyn chłodniczy, obejrzałem dokładnie krócieć...niby ok, ale kiedy go wyczyściłem od wewnątrz, bylo tam mikro-peknięcie idące w stronę otworu na śrubę. Wymysliłem sobie, że na skutek cisnienia i temperatury , rozszerza się i woda ucieka (podczas pracy silnika szczególnie)...dodatkowo uszczelka była już też zmarnowana. Zakupiłem dzisiaj nowy krócieć (14 zł w moto. :]), za godzinę zakładam... Dodatkowo postanowiłem zlać stary płyn i przeczyścić caly uklad (szczególnie nagrzewnice). nowy koncentrat też kupiony Zatem, przechodze do działu czyszczenia układu chlodniczego dzięki za pomoc!
  14. Króciec nie, dzisiaj go wykręcałem bo miałem wyciek płynu i szukałem przyczyny...zdaje się, że uszczelkę miałem już do niczego, bo ewidentnie ciekło z tego miejsca, a na samym króćcu plastikowym nie ma żadnych podejrzanych śladów rozszczelnień. pompa podciśnienia, możliwe...jutro zrobię zdjęcie, to nie będzie żadnych wątpliwości, chyba, że może macie jakieś tego obszaru spod maski ?
  15. Witam, Mam pytanie, co to za element w silniku ? Na zdjęciu go nie widać, jest za/odrobinę poniżej rury od domy, mniej więcej na równej wysokości tego króćca, w którego wchodzą węże chłodzenia. To taka tak jakby puszka z raczej trójkątnym wieczkiem, przykręconym na 3 śruby od góry, a z góry do tego wychodzi wężyk o ok. 1,5 cm średnicy. Kojarzycie co to jest, bo ja nie wiem szczerze powiedziawszy, a chciałbym... :/ dzięki za pomoc <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.