olipoli

O olipoli

Osiągnięcia olipoli

Reputacja

1. Witam ! W a4 mam skrzynie o oznaczeniu DHL. Potrzebuje się dowiedzieć czy mogę wpakować skrzynie o innym oznaczeniu np. DHF ? Problem tkwi w tym, że nie mogę znaleźć w miare dobrej i taniej skrzyni z okolic Krakowa.. Z góry dzięki za pomoc ! Pozdrawiam
  2. olipoli

Dobrzy chiptunerzy

Jeśli ktoś z Was szuka kogoś dobrego w krakowie mam dobrego tunera robiłem u niego trzy Tdi i jestem bardzo zadowolony ! Jeśli ktoś zainteresowany pisać na pw.
  3. Usterka usunięta. Popuściła się lekko śruba która trzyma wisko, przez co ten cały talerzyk się obruszał i śruby tarły o obudowę, z tąd to piszczenie.Musiałem tylko kupić nowy talerzyk i skręciłem, Jest ok!
  4. Witam! Od jakiegoś miesiąca słychać pisk pod maską. Przy odpalonym silniku jak złapę wiatrak i go ciągnę do góry to piszczeć przestaje. Spotkał się ktoś już z takim czymś?
  5. U mnie wisiały te dwa przekaźniki. znajdź sobie przekaźnik do którego dochodzi najgrubszy czerwono- czarny kabel. do nagrzewnicy chyba jest jeden i ten co włącza wiatrak od klimy to drugi. musisz wyciągać te przekaźniki i sprawdzać czy chodzą. przy każdym masz 4 styki. podłączasz przez prostownik minus do jednego styku plus do drugiego chodzi o te które są tak samo położone. jeżeli przekaźnik cyknie to znaczy, że sprawny. a sprawdzałeś na krótko?
  6. Usterka naprawiona :> Zepsuty był przekaźnik od klimy i jeden bezpiecznik który był pod dywanem. a przekaźnik się pewnie spalił bo miałem podtopioną wykładzinę przez długi czas i cały zaśniedziały był Dzięki za Pomoc. Pozdrawiam
  7. Gdy go podłączyłem na krótko to chodzi. ale nie włącza się automatycznie po włączeniu klimy.
  8. Witam! Jak w temacie. Spotkał się może ktoś z takim Problemem? Pozdrawiam!
  9. Witam Wszystkich Klubowiczy ! Ma zamiar zmienić skrzynie biegów w Audi a4 b6 1.9TDi 130km. Wystarczy wymienić tylko pedały i luwarek czy są jeszcze jakieś komplikacje? Z Góry dzięki Za odp. Pozdrawiam![br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 20:28_________________________________________________Zapomniałem Dopisać chce zmienić skrzynie z automatycznej na manualną. :-)
  10. Witam! Właśnie padła mi skrzynia w a4 b5. ze skrzyni słychać hurgot, a na 3 biegu bardzo zgrzypi. Skrzynie mam o oznaczenie DHL Wie ktoś może jaka jeszcze inna skrzynia może podejść? I co trzeba zrobić żeby ją wymienić? Z Góry dzięki. Pzdr!
  11. Witam Wszystkich Klubowiczów! od roku jeżdżę Audi a4 b5 1.9TDI. Tomek Pozdrawiam!