Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei szukam folii 3M w kolorze beż/kość słoniowa. Widział ktoś gdzieś taką folijkę ?

Napisz/Zadzwoń do firm, które takie cudeńka posiadają i będziesz wszystko wiedział. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy,kokpity, lusterka... a nie myślał ktoś o oklejeniu np. całego dachu w czarny mat?? :naughty: :naughty: podobno jest to coraz popularniejsze

ja właśnie myślę nad czymś takim :gwizdanie: hmm ale nie wiem czy w czarny mat czy w czarny połysk...

tak jak tu np.

25audi_a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy,kokpity, lusterka... a nie myślał ktoś o oklejeniu np. całego dachu w czarny mat?? :naughty: :naughty: podobno jest to coraz popularniejsze

ja właśnie myślę nad czymś takim :gwizdanie: hmm ale nie wiem czy w czarny mat czy w czarny połysk...

tak jak tu np.

25audi_a4.jpg

Tutaj macie koledzy wątek dotyczący waszego pomysłu... :kox::good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98089.0;highlight=oklejenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja z tą folia :D chyba kupie kawałek i okleje sobie ten kawałek plastiku co jest przy lewarku :D zobacze jak mi to wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że odgrzebuje, ale po to ten temat jest, nie będę zaśmiecał kolejnym - chodzi mi o zdjęcia A4 B5 Avant oklejoną folią - czarnym matem. posiada ktoś takie zdjęcia?

w galerii B5 masz czarnego RS sedana B5 na chrom feldze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, jaka folia najbardziej by przypominala ori dekory standard z mojego lifta na listwach cos jak to takie szare dziurkowane :

1935735617_1.jpg

chce okleic ramke wokół biegów bo czarna gume juz starłem i chce czyms to okleic pasujaca do reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pozostaje mi pomalowac na czarny polysk :przebiegly:

najlepiej wyjdzie, napisz do kolegi obsession, pomalował konsole w czarny połysk i dekory wyszło swietnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...