-
[B5 AHU] Woda we wnętrzu
Tak tylko podpowiem, że jeżeli ktoś miał z przodu tylko wilgotne dywaniki, a z tyłu stała woda, to tylko dlatego że przód już tej wody nie przyjmuje i wszystko idzie do tyłu. Ja tak miałem i cały czas się dziwiłem skąd woda z tyłu, skoro z przodu nie czuć zeby było mokro. Po prostu gąbka z przodu jest tak nasiąknięta, że nie przyjmie już nic więcej, a wykładzina z wierzchu może być już sucha, bo ona szybko wysycha, szczególnie jak jest ciepło.
-
[B5 AHU] Woda we wnętrzu
u mnie podszybie było suche, ale jak się okazało, podczas wielkich ulew, nie dochodził ten plastik pod którym jest filtr kabinowy. Woda zamiast spływać w dół, przedostawała się przez filtr i jego okolice :/ filtr wymieniony, obudowę uszczelniłem silikonem(pod obudowa, na blaszce podszybia, jest taki rowek dookoła wlotu powietrza, troche silikonu - tak zeby było z 3-5 mm ponad tą "rynienką") no i się udało. Pogoda też się trafiłą, 3 dni suszenia i podłoga sucha
-
[B5 AHU] Woda we wnętrzu
odświeżę temat. Ja mam mokro tylko z tyłu z prawej strony. Podszybie jest suche, tam gdzie jest komputer i akumulator. i już nie mam pojęcia jak tej wody się pozbyć. Gdzie są jeszcze jakieś odpływy?
-
[ALL] Jak pozbyć się wgnieceń karoserii za pomocą suchego lodu
to może działać na troche mocniejsze wgniecenia. Ja mam dość płytkie to wgniecenie... pewnie dlatego nie zadziałało...
-
[ALL] Jak pozbyć się wgnieceń karoserii za pomocą suchego lodu
próbowałem... nie działa na dole drzwi mam dość duże podłużne wgniecenie... nagrzewałem suszarką, później zamrażałem-zamrażacz można kupić w aptece(dobry dla sportowców na kontuzje) efekt raczej zerowy ale lakieru nie uszkadza. Dla niewiernych radze wyprobować gdzieś na małej niewidocznej powierzchni.
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
listwy,kokpity, lusterka... a nie myślał ktoś o oklejeniu np. całego dachu w czarny mat?? :naughty: podobno jest to coraz popularniejsze
-
Spotkania na drodze
wczoraj widziałem na ul. Lipowej czarne RS4 b7... rejstracja LZ....to ktoś od nas?? nie zauważyłem czy miał ramki albo nalepke... wyrwał ze świateł aż okna drżały
-
Spotkania na drodze
I ja pozdrawiam. Szkoda ze eskorta tylko do Kurowa:) miałeś CB mogłeś podprowadzić do Puław :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika z LCH **** z dużą ilością nalepek na tyle(min. A4-klub.pl), dzis około 12.00 C.H. Plaza Lublin
-
Spotkania na drodze
Pewnie ja
-
Spotkania na drodze
to moja
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
By [/url] By Na drugim zdjęciu pokazałem co sie stalo jak troche przesadziłęm :/ troszkę sie zjechała ;/ bo ja z LSM-ów ;p
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
mylem dzisiaj samochod, jutro wrzuce zdjęcia
-
[B5 AHH] Obniżenie - co o tym sądzicie?
Ok. w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t113764.0.html;highlight=oznaczenie+sprężyn jest zdjęcie. Mam takie jak te pierwsze, tzn. jedna szara i dwie białe. Więc do amorów 1BE. Niedługo zamontuje sprężyny obniżające może w Lipcu
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
Fakt są bardzo dobre. Ale na moje zabrudzenie różowy nic nie dał :/ nawet po kilku razach użycia. Natomiast do czyszczenia z np. nalotu od klocków hamulcowych jest W tej chwili samochód jest brudny, ale moge zrobić zdjęcie. Szkoda tylko że nie zrobiłem przed czyszczeniem
kamilos_zelo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta