Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilos_zelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kamilos_zelo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Tak tylko podpowiem, że jeżeli ktoś miał z przodu tylko wilgotne dywaniki, a z tyłu stała woda, to tylko dlatego że przód już tej wody nie przyjmuje i wszystko idzie do tyłu. Ja tak miałem i cały czas się dziwiłem skąd woda z tyłu, skoro z przodu nie czuć zeby było mokro. Po prostu gąbka z przodu jest tak nasiąknięta, że nie przyjmie już nic więcej, a wykładzina z wierzchu może być już sucha, bo ona szybko wysycha, szczególnie jak jest ciepło.
  2. kamilos_zelo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie podszybie było suche, ale jak się okazało, podczas wielkich ulew, nie dochodził ten plastik pod którym jest filtr kabinowy. Woda zamiast spływać w dół, przedostawała się przez filtr i jego okolice :/ filtr wymieniony, obudowę uszczelniłem silikonem(pod obudowa, na blaszce podszybia, jest taki rowek dookoła wlotu powietrza, troche silikonu - tak zeby było z 3-5 mm ponad tą "rynienką") no i się udało. Pogoda też się trafiłą, 3 dni suszenia i podłoga sucha
  3. kamilos_zelo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    odświeżę temat. Ja mam mokro tylko z tyłu z prawej strony. Podszybie jest suche, tam gdzie jest komputer i akumulator. i już nie mam pojęcia jak tej wody się pozbyć. Gdzie są jeszcze jakieś odpływy?
  4. to może działać na troche mocniejsze wgniecenia. Ja mam dość płytkie to wgniecenie... pewnie dlatego nie zadziałało...
  5. próbowałem... nie działa na dole drzwi mam dość duże podłużne wgniecenie... nagrzewałem suszarką, później zamrażałem-zamrażacz można kupić w aptece(dobry dla sportowców na kontuzje) efekt raczej zerowy ale lakieru nie uszkadza. Dla niewiernych radze wyprobować gdzieś na małej niewidocznej powierzchni.
  6. listwy,kokpity, lusterka... a nie myślał ktoś o oklejeniu np. całego dachu w czarny mat?? :naughty: podobno jest to coraz popularniejsze
  7. wczoraj widziałem na ul. Lipowej czarne RS4 b7... rejstracja LZ....to ktoś od nas?? nie zauważyłem czy miał ramki albo nalepke... wyrwał ze świateł aż okna drżały
  8. I ja pozdrawiam. Szkoda ze eskorta tylko do Kurowa:) miałeś CB mogłeś podprowadzić do Puław :gwizdanie:
  9. Pozdrawiam kierownika z LCH **** z dużą ilością nalepek na tyle(min. A4-klub.pl), dzis około 12.00 C.H. Plaza Lublin
  10. Pewnie ja
  11. to moja
  12. By [/url] By Na drugim zdjęciu pokazałem co sie stalo jak troche przesadziłęm :/ troszkę sie zjechała ;/ bo ja z LSM-ów ;p
  13. mylem dzisiaj samochod, jutro wrzuce zdjęcia
  14. Ok. w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t113764.0.html;highlight=oznaczenie+sprężyn jest zdjęcie. Mam takie jak te pierwsze, tzn. jedna szara i dwie białe. Więc do amorów 1BE. Niedługo zamontuje sprężyny obniżające może w Lipcu
  15. Fakt są bardzo dobre. Ale na moje zabrudzenie różowy nic nie dał :/ nawet po kilku razach użycia. Natomiast do czyszczenia z np. nalotu od klocków hamulcowych jest W tej chwili samochód jest brudny, ale moge zrobić zdjęcie. Szkoda tylko że nie zrobiłem przed czyszczeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.