Jump to content
0
Kredek

(ALL) Felga 7,5 j 16'' H2 ET45- jaka opona na to? 215 czy 205 ?

Recommended Posts

Witam Panowie,

mam felgi ori audi 7,5 j 16'' H2 ET45, na nich siedziała opona o wym. 215/55/16. Moje pytanie, czy mozna dac na tą felge opone 205/55/16? nie bedzie glupio wygladac? Wiadomo ze te 205 są tansze niz 215. Pomozcie prosze

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. <br />Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. <br />Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Bedzie ok, w sumie to dosc standardowy setup , zreszta do 130KM nie ma sensu ladowac sie w wieksza i drozsza opone. tak wiec pozostalbym przy 205.

Pozdrawiam

Piotr

A4 / 2.0 TFSI Ultra / Avant / 2018 

Będzie ok :good:, ale musisz się liczyć z troszkę skróconym przebiegiem opony, prawidłowy rozmiar dla tej opony to 6,5 J, Ja mam 7J i 205/55 R16, w różnicy nie widzę pozatym jeden cal to tylko 2,45 cm. myślę "że głupi nie zauważy a mądry powie że tak musi być". Spokojnie zakładaj. :hi:

Bedzie ok, w sumie to dosc standardowy setup , zreszta do 130KM nie ma sensu ladowac sie w wieksza i drozsza opone. tak wiec pozostalbym przy 205.

Pietka, ja po czipsie u Rogala :decayed: 163,3KM . Zamówiłem jednak te 215/55/16. Na takich przyjechałem z Niemiec to i nie będę wydziwiał. Różnica cenowa jest spora między 205 a 215 :wallbash:, ale co zrobić.

Dzięki za opinię

coś tu namieszałem...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. <br />Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. <br />Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.