-
[B5 AFN] Avant automat 4-biegowy => Ile powinien palić?
to tylko pozazdroscic naprawde bo ja nie moge zejsc w miescie ponizej 10 i to spokojnej jezdzie a skrzynia robiona rok temu czyli zdrowa (chyba hehe ) ale z tego co sie dowiadywalem tak maja te nasze cuda
-
[B5 AFN] Avant automat 4-biegowy => Ile powinien palić?
powiem ci tak ja juz przerabialem ten temat i mi spala na trasie 6 l a miasto przy tej pogodzie silnik nie dogrzany krotkie odcinki 12l i ponoc tak maja te automaty niestety
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
tak wszystkie sprawdzone i spalanie miasto trasa klima wychodzi 8,5 l
-
[B5 AFN] Wentylator kręci się po przekręceniu kluczyka
a gdzie on sie znajduje
-
[B5 AFN] Wentylator kręci się po przekręceniu kluczyka
przeszukiwalem tematy i zadnego nie znalazlem, chodzi o to ze od kilku dni po przekreceniu kluczyka dziala mi wentylator klimy ,dodam ze klima chlodzi .miesiac temu tez tak mialem ale potem bylo git. czy ktos sie spotkal z takim problemem i gdzie szukac przyczyny .pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
no i zmierzone zrobilem 670 km zatankowalem do pelna miasto trasa normalna jazda w wiekszosci z klima wyszlo mi niby 8,5 l
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
mecenas ja rozumiem tylko ty juz masz skrzynie piątkę a ja niestety jeszcze 4 biegowa i z tego co piszesz to wychodzi ci spalanie 5,3 to dosłownie rewelacja mi na trasie z tego co wyliczalem to wychodzi 6l i jestem bardzo zadowolony ale miasto to porażka :(niestety
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
no właśnie na trasie bajka :naughty:tylko to miasto i afn niby taki oszczędny
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
no właśnie zatankowałem do pełna okarze sie ile pali ten smok ,ale czy jest możliwe aby spalił aż 11l po mieście automat laczki 205/55/16
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
termostat jest git bo pół roku temu był wymieniany a spalanie zmierzyłem ze jak mi sie zapaliła kontrolka rezerwy to zatankowałem za 14literków zresetowałem licznik i po przejechaniu 128 km zapaliła mi sie rezerwa ale dziś zatankuje do pełna i zobaczę ile wejdzie paliwa może jest więcej w baku
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
no właśnie mnie sie tez tak wydaje nawet ja na automata to jest zdecydowanie za dużo tym bardziej ze po miescie nie butuje tylko spokojna jazda ,fakt ze czasami silnik nie zdarzy sie nagrzać .no chyba ze mnie wskaźnik paliwa oszukuje
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
witam kolegów .mam jeszcze jedno pytanko odnośnie kąta wtrysku czy ma wpływ na spalanie bo u mnie jest 0,30-0,32 a dawka paliwa była około 1,20 jeśli dobrze patrzyłem i czy jest możliwe ze na miescie spalił by mi 11 litrów no chyba ze gdzieś mi ucieka gnojówka.
-
[B5 AFN] Czy wtryski są już do wymiany ?
sprawdzałem na vag moje wtryski i pokazują mi tak grupa 013 1,22 1,39 0,80 i moje pytanko czy są one do wymiany czy mogą być inne czynniki ,może korekta dawki paliwa , wiem na pewno będzie zapnij vaga i zrób logi ale samemu ni czorta zrobić do tego w automacie
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy wtryskowej
no cóż trzeba było jednak jechać do mechaniora i o stówkę chudszy.miejmy nadzieje ze nic więcej nie wyjdzie zamykam temat .pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy wtryskowej
no właśnie z pod nastawnika ,sam probował bym to uszczelnić tylko boje sie ze sie może mi tam cos posypać jakieś sprężynki czy coś
marcin0029
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta