Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    ale ja pisze z autopsji a nie po kogos doswiadczeniach leczyłem tak kiedys swoja alfe ale pomagało na krotko po wymianie samego docisku wszystko ustało
  2. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    podzelam ten pogad ale jezeli ten zabieg pomaga na chwile to raczej docisk stracil swoje wlasciwosci albo sloneczko na nim jest juz za bardzo wytarte
  3. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    kolego pisalem wczesniej juz ze takie objawy to konczący sie docisk i nie musi to byc dwumas ale jak wyjmiesz skrzynie to sprawdzisz orazu stan dwumasa
  4. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    ten gosc ma chyba wszystkie z obu stron to link przykladowy , tak obie sa olejowe wygladaja tak samo ale maja rozna twardosc dlatego trzeba podac która strona ,...... a to powyżej niech Rudi sobie przeczyta bo wlasnie tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem na 100% pewny , a teraz jestem
  5. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    ok :>
  6. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    no to chyba nie czytales calego watku bo tylko kolega ten co napisal potwierdzil swoja teorie o sachsie poprostu trafil bubel ktory tez moze zdazyc sie w luku zreszta jak napisal cuber to te dwa same sprzegla i zakladalem juz takie i takie i nigdy nic sie z nimi nie dzialo , u ojca w audi sachs juz zrobil 150 tys i chodzi wiec tyle na temat , ja sie odnioslem do twojej bzdurnej teorii ze sachs to be a Luk good i to jeszcze na podstawie kogos opinii niczym nie potwierdzonej jak narazie bo nie doczytałem jak gwarant sie do tego odniósł ,a co do sprzegła to napisałem w ps do kogo sie odnosze
  7. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    nie kupuj zamiennikow bo sa lipne wez moze od tego uzytkownika ma sprawdzony towar http://www.allegro.pl/item662314976_nowa_oryginalna_audi_a6_97_04r_poduszka_silnika.html
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ALE KOX TEN FILMIK
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o na taka odp czekałem , a nie ze cenzura
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cenzura [; to daj bez cenzury , to byl zlot audi a4 czy co w końcu :gwizdanie:
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dawac zdjecia chlopaki
  12. mało prawdopodobne ze to n75 stawiam ze niedokladnie czyszczenie wykonali + twoja jazda moze uklad wtryskowy juz powoli nie domaga i w turbo znow stanely kierownice , pojezdzij troche pomasuj pedal gazu i wtedy zrob logi zobaczymy czy sie poprawi jak tak to wyeliminujesz n75 ps tylko pomasuj a nie jezdzij wylacznie pod czerwone pole (wciskasz gaz trzymasz do 3000tys potem odpuszczasz i znow trzymasz w podlodze i tak pobaw sie troche na 3 i 4 biegu)i potem log 011
  13. odzim odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    po co takie bzdury piszesz w luku pracujesz , spokojnie mozna sachsy zakładać , a u niego moze byc problem z poducha olejowa bo pewnie tylko po dlugim postoju tak sie dzieje czyli przewaznie po nocy bo w dzien tego nie ma , jak by był docisk to w korku wlasnie po nagrzaniu zacznie szarpac a nie na zimnym , pozdrawiam ps jarek3251 jak moze mu sniedziec nowy docisk chłopaki troche pomyslec zanim cos napiszecie
  14. a ty regenerowales czy czysciłes turbo , a jak regenerowales to dlaczego puszczalo olej czy cos innego sie dzialo z turbiną , zaworek sprawdza sie w grupie 011 bs
  15. jak to jest ze rosberg który był przed robertem 1 pozycje jedzie na 4 pozycji a robert 11 [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 15:11_________________________________________________Kubica przyjechal tam gdzie jego miejsce w BMW 14sta pozycja w generalnym 15 ;(
  16. bo był za wolny Force India są juz szybsze od BMW
  17. przepływka ok turbina lekko przycinajace sie kierownice ale raczej ok termostat ok daj bs to moze wiecej ci powiem i reszte logow statycznych
  18. sterownik ci nie obsługuje , inny jest komunikat jak jest nie pełna wersja
  19. ja bym najpierw wyczyscil turbine , a potem zajal sie przeplywka ktora prawdopodobnie jest dobra :>
  20. ale opis jest profi :> nie kazdemu chciałoby sie tyle fotek narobic , i napewno nie jednej osobie pomorze
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bryniu to ty masz juz skonczone 18scie :gwizdanie:
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.