Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
ale ja pisze z autopsji a nie po kogos doswiadczeniach leczyłem tak kiedys swoja alfe ale pomagało na krotko po wymianie samego docisku wszystko ustało
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
podzelam ten pogad ale jezeli ten zabieg pomaga na chwile to raczej docisk stracil swoje wlasciwosci albo sloneczko na nim jest juz za bardzo wytarte
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
kolego pisalem wczesniej juz ze takie objawy to konczący sie docisk i nie musi to byc dwumas ale jak wyjmiesz skrzynie to sprawdzisz orazu stan dwumasa
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
ten gosc ma chyba wszystkie z obu stron to link przykladowy , tak obie sa olejowe wygladaja tak samo ale maja rozna twardosc dlatego trzeba podac która strona ,...... a to powyżej niech Rudi sobie przeczyta bo wlasnie tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem na 100% pewny , a teraz jestem
- [B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
no to chyba nie czytales calego watku bo tylko kolega ten co napisal potwierdzil swoja teorie o sachsie poprostu trafil bubel ktory tez moze zdazyc sie w luku zreszta jak napisal cuber to te dwa same sprzegla i zakladalem juz takie i takie i nigdy nic sie z nimi nie dzialo , u ojca w audi sachs juz zrobil 150 tys i chodzi wiec tyle na temat , ja sie odnioslem do twojej bzdurnej teorii ze sachs to be a Luk good i to jeszcze na podstawie kogos opinii niczym nie potwierdzonej jak narazie bo nie doczytałem jak gwarant sie do tego odniósł ,a co do sprzegła to napisałem w ps do kogo sie odnosze
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
nie kupuj zamiennikow bo sa lipne wez moze od tego uzytkownika ma sprawdzony towar http://www.allegro.pl/item662314976_nowa_oryginalna_audi_a6_97_04r_poduszka_silnika.html
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE KOX TEN FILMIK
-
SPOTY RADOMSKIE
o na taka odp czekałem , a nie ze cenzura
-
SPOTY RADOMSKIE
cenzura [; to daj bez cenzury , to byl zlot audi a4 czy co w końcu :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
dawac zdjecia chlopaki
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
mało prawdopodobne ze to n75 stawiam ze niedokladnie czyszczenie wykonali + twoja jazda moze uklad wtryskowy juz powoli nie domaga i w turbo znow stanely kierownice , pojezdzij troche pomasuj pedal gazu i wtedy zrob logi zobaczymy czy sie poprawi jak tak to wyeliminujesz n75 ps tylko pomasuj a nie jezdzij wylacznie pod czerwone pole (wciskasz gaz trzymasz do 3000tys potem odpuszczasz i znow trzymasz w podlodze i tak pobaw sie troche na 3 i 4 biegu)i potem log 011
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
po co takie bzdury piszesz w luku pracujesz , spokojnie mozna sachsy zakładać , a u niego moze byc problem z poducha olejowa bo pewnie tylko po dlugim postoju tak sie dzieje czyli przewaznie po nocy bo w dzien tego nie ma , jak by był docisk to w korku wlasnie po nagrzaniu zacznie szarpac a nie na zimnym , pozdrawiam ps jarek3251 jak moze mu sniedziec nowy docisk chłopaki troche pomyslec zanim cos napiszecie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
grucha na turbinie ,
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
nie mylisz sie nie da sie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
a ty regenerowales czy czysciłes turbo , a jak regenerowales to dlaczego puszczalo olej czy cos innego sie dzialo z turbiną , zaworek sprawdza sie w grupie 011 bs
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak to jest ze rosberg który był przed robertem 1 pozycje jedzie na 4 pozycji a robert 11 [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 15:11_________________________________________________Kubica przyjechal tam gdzie jego miejsce w BMW 14sta pozycja w generalnym 15 ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
bo był za wolny Force India są juz szybsze od BMW
-
[ALL B6] Proźba o analize logów.
przepływka ok turbina lekko przycinajace sie kierownice ale raczej ok termostat ok daj bs to moze wiecej ci powiem i reszte logow statycznych
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
poczytaj potem loguj
-
[B5 AFN] Logi dynamiczne 003, 011 przed czyszczeniem przepływomierza
sterownik ci nie obsługuje , inny jest komunikat jak jest nie pełna wersja
-
[B5 AFN] Logi dynamiczne 003, 011 przed czyszczeniem przepływomierza
ja bym najpierw wyczyscil turbine , a potem zajal sie przeplywka ktora prawdopodobnie jest dobra :>
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
ale opis jest profi :> nie kazdemu chciałoby sie tyle fotek narobic , i napewno nie jednej osobie pomorze
-
SPOTY RADOMSKIE
bryniu to ty masz juz skonczone 18scie :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE