Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
adrian najlepszy sposob zeby zona nie patrzyła krzywo na picie to zeby tego nie widziala
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko przywiez troche opalenizny jak dasz rade :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ta....... , a pracujących dresów napewno jest wiecej w warszawie oczywiscie procentowo :polew: bo u nas bezrobocie
-
SPOTY RADOMSKIE
a tobie Ozix cos nie odpowiada ze z radomia jestes , ze tak nasmiewasz sie z tego miasta , a to w warszawce mniej myslisz ze jest dresow
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mialem cały czas nawet na sekunde nie znikla
-
[ALL] Prośba o numer czujnika temperatury paliwa
ale te numery co znam to sa bosch a nie vw
-
[ALL] Prośba o numer czujnika temperatury paliwa
a faktycznie nawet mam tam login , dzieki
-
[ALL] Prośba o numer czujnika temperatury paliwa
witam jaki jest numer czujnika temperatury paliwa w silniku sdi czy 2464509008 2464509006 2464509015 , ktory z tych trzech
-
SPOTY RADOMSKIE
hej brynka , fajanie miec wolnossaka z napedem na tył co............ i 170 koni chodzi to co
-
SPOTY RADOMSKIE
w niedzele moge go obejrzec jak chcesz bo jutro nie mam czasu
-
SPOTY RADOMSKIE
a to biore dla zony http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=118688827&__lp=3&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=451875&lang=de&pageNumber=3&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#offerPictures albo dla siebie a a4 dla niej i chip u rogala dla obydwu :gwizdanie: i bedzie git
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolejka do przejażdżki 1.Adrian Matracki 2.mcm00 3. Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać o nie ja nie jadę chyba, że sam albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm ladna tylko ja nie preferuje tego przebiegu Przebieg: 186 350 km jakos mi sie to kojarzy ze wszystko co trzeba bedzie wymienic to ja bede musial albo 100 albo z 200 i najlepiej ponad tak zawsze szukam aut , ta co mam niemiec miedzy 180 a 205 wlożył 2000 tys euro i tak najczesciej bywa
-
SPOTY RADOMSKIE
McM spoko ja zmieniam na.....................oczywiscie a4 tyle ze po lifcie np , takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=118919986&origin=PARK&pageNumber=1&tabNumber=2 tyle mi wystarczy a nie rwd heeheh bez urazy Bryniu , jak bedziesz chciala to naucze cie kręcić 8
-
SPOTY RADOMSKIE
króciakami nie jeżdżę
-
SPOTY RADOMSKIE
kupilas BEEMDABLJU
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba cos ci sie pomyliło ja jestem co tydzien w przeciwienstwie do Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
zrobilem sam dzisiaj spota wypilem we fregacie browca i pojechalem do domu a i pogadalem z jedna kumpela
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów po dopieszczaniu silnika
czekaj , jak go w koncu wywalisz bedziesz myslal czemu tak późno to zrobilem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
koles nazywa sie szmit i ma zaklad w zakrzewie lepszego chyba w okolicy nie ma , albo nadarzyn pod wawa
-
SPOTY RADOMSKIE
ja swoje cenie 18000 ale oddam za 17400 taniej raczej nie da rady chyba ze bede musial obciac gratisy to 17200
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian daj sobie spokój ,notabene ja swoja sprzedaje jak ktos ma kupca to prosze dawac namiary moje bo szkoda oddac w obce rece bo auto jeszcze bez wkladu finansowego jeszcze posmiga z 30 tys ,
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów po dopieszczaniu silnika
turbo jest ok nic tam robic nie trzeba to nie jego wina , kat wywalic i bedzie git :> :> :>
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów po dopieszczaniu silnika
jak juz sie czegos czepic to turbo by moglo odrobine wczesniej sie podnosic masz prawidlowe ladowanie dopiero przy 2000tys a mogło by byc juz przy 1600-1700 tys obr
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
no i najwazniejsze ze po dyskusji udalo Ci sie uleczyc twoje auto